Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 133.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No ok, ale przyzwyczaj się szybko i dodaj parę temacików w spamie, bo CT to dopiero początek Swoją drogą, śmieszne jak spam się zmienia, kiedy zaczynasz go oglądać od wewnątrz Chyba starczy na dzisiaj... branoc Doktorku

  • Ja o moim PU mówię... -.- BTW - znowu mi posta nie przysłało bezczelne forum... zgłaszaliście to już?

  • Oook, to chyba mi wyczerpałeś temat religii A dodawać do ulubionych temaciki to nie łaska? Ta... ja też brak funduszy... może Ingland? Chociaż chyba już za późno

  • Ta, jeden temat odwiedził i już... xF Do mojego PU zajrzyj, a nie Wiesz, ja też jestem katolikiem, ochrzczony, zapisany w takiej a takiej parafii, ale kościół od wewnątrz to ostatnio widziałem tylko przypadkiem, jak moja dziewczyna na ślubie przyjaciółki katowała na wiolonczeli Tak więc bycie katolikiem to jeszcze nie odpowiedź na to pytanie Chyba że nie chcesz, nie zmuszam A czemu tak w domu?

  • FAQ: Planety i kolonizacja (+Poradnik: kolonizacja) Tu jest znacząca większość z tego co napisałeś. Poza tym jeśli kolonizujemy się pod eko to 160 pól to absolutne minimum, lepiej mieć 200+. No i już zupełnie nie rozumiem po co kolonizując 9 galę rozstrzeliwać kolonie Szukamy okolicy gdzie ani w lewo ani w prawo nie ma nikogo w zasiegu 20-30 systemów i mamy względny spokój... Jak eko to minimalne odległości. Kolejną głupotą są kolonie na 8 pozycji - co nam to daje? Średnia temperatura, najczęści…

  • 1. Zawitasz do spamu? 2. Chcesz FC? 3. Praktykujesz jakąkolwiek religię? 4. Plany wakacyjne? Cytat: „Avek^ napisał(a) Cytat: „Graveir napisał(a) 2. Chcesz FC? :P” 8-/” Cicho siedź i mi nie psuj zabawy xF

  • No fakt, tam też są niezłe rzeczy 1. A chcesz od nowa PW o zwiększenie limitu? 2. A fonik ma MP3? 3. Uważasz, że życie jest jak papier toaletowy? 4. Zapomniałbym - o_o to tak zwany Kijek

  • 1. A na co się rejestrujesz? 2. Dobry fonik? 3. No to zmieniaj regułki xF 4. Nie nudzi Ci się na jednym koncie? 5. Czytujesz basha?

  • Cytat: „Doctor Devil napisał(a) 5. Wigilia... przez ten klimat...Tropikalny... :P” 1. Masz od szczeniaczka? 2. Na ilu różnych kontach grałeś? 3. Trafiłeś na studia jakie chciałeś? 4. Jaką masz komórkę? 5. Nadal twierdzę, że 5 to za mało

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    Graveir - - Archiwum CT

    Post

    No co... lubię ptaki 1. No to numerujemy 2. Lubisz Sapkowskiego? 3. A Ziemiańskiego? 4. Masz grzanki? Bo głodny jestem 5. Chcesz soczku w zamian?

  • Nie spojrzałem Wiesz no, ja pisałem też do osób które z forum nie mają za wiele wspólnego Masz zwierzaczki w domu? A ptaki? Słyszałeś o Ryżowcach? Chcesz jednego?

  • Ile ogółem PW przyszło? Było się zakładać? Słuchawkami to sobie uszy zniszczysz Widziałeś zestaw pytanek od SL? Czytasz w ogóle takie ilości?

  • 1. Jadasz w McDonaldzie? 2. Ile czasu byłeś w IP? 3. Whatever czy whatsoever? 4. Skąd się biorą kaczuszki? 5. Iloma decybelami katujesz sąsiadów?

  • Nooo, porządny ludź 1. Czemu akurat PiP? 2. Jak elektroniczna to może lubisz brzmienia podchodzące pod industrial metal? 3. Czemu tylko 5 pytanek? 4. Czy wiesz co znaczy ta emotka? 'o_o' 5. 8-)czy 8-/?

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    Graveir - - Archiwum CT

    Post

    Hello 1. Nudziłeś się beze mnie? 2. Wolisz pytanka z cyferkami przed nimi czy bez? 3. Odchowałeś jakieś ptaki od pisklaka? 4. Jeśli tak - wyjmowałeś je z gniazda zanim przywykły do swojego gatunku czy oswajałeś mniej inwazyjnie?

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    Graveir - - Archiwum CT

    Post

    Urlop, urlop i po urlopie... Jakie ptaki masz? Słyszałeś o ryżowcach? Jaką herbatę?

  • Ja mam takie rozważania odnośnie sekcji transportowej. Pokaż mi prawdziwego ekonoma któremu zależy na pośpiechu MT są de facto zdatne do farmingów, w połączeniu z krówkami genialnie wlatują na moony za główną flotą, ale do transportów jako takich się nie nadają i tyle Jeśli uważasz że napisałem coś mądrego to możesz to sobie gdzieś dopisać a ja pozostawiam Cię z dyszką

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    Graveir - - Archiwum CT

    Post

    A Ty zUy na środkowe pytanie nie odpowiedziałeś Co pijesz na tym urlopie? Podzielisz się? Lubisz ptaki? Masz jakieś w domu? Edit;// Hah, nie wytrzymałeś i poszedłeś zamykać I gdzie ten urlop?

  • Lord L ak LL

    Graveir - - Archiwum CT

    Post

    Co sądzisz o inflacji? Jaki był wg Ciebie najśmieszniejszy, najgłupszy i najbardziej denerwujący projekt w PiP? Masz grzanki? Bo kolacja dawno była... Whatever czy whatsoever?

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    Graveir - - Archiwum CT

    Post

    W momencie w którym pisałem tamtego posta Ty zamykałeś tematy w ZP Na ile urlop? Czemu aż tyle? Whatever czy whatsoever? Studiujesz dziennie, wieczorowo czy zaocznie? Czemu Cię tak mało w spamie?