Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 420.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od gwi4zdor: „tytul: "Najlepszy gracz virgo" zobowiazuje gratuluje podszczypania top1 ” Aż się zachłysnąłem kawą, musiałem o tym wspomnieć Gratulacje dla Profesorka, przecież tak jak sam napisał, to że ktoś zostawił/zapomniał do czego sam się przyznaje nic nie oznacza. Przecież ja wstawiałem w ST ze mną w roli przegranego, że wiedziałem, że Profesorek mi GSy sprzątnie, ale miałem to gdzieś. Tak samo @Ulissess nie będzie się rozmieniać na drobne z powodu paru tirów i 900kk dexu @Ulissess li…

  • Cytat: „Zatoichi PUSH KONTA [PUSH_1] GG - say what?! 6302278 Lekki myśliwiec: 5000001 Ciężki myśliwiec: 1 Krążownik: 400001 Okręt wojenny: 300001 Bombowiec: 1001 Niszczyciel: 210001 Gwiazda Śmierci: 1272 Pancernik: 390001”

  • Pfff bez pozdrowień dla mnie? To ja wracam na U i już nie schodzę Gratulacje, % pokaźny, ale bilans? Bajeczny! Aż przyjemnie na to popatrzeć

  • Hyhyhy gratulacje @*Madzia* W końcu jakis fajny % i to do wojny, przetapiaj i czekam na więcej!

  • Pfff czekam na ST na Virgo Natomiast pokonanemu SzO

  • Piękny zysk na czysto, takie lubię! Gratulacje @Szatorrsk przetapiaj! Pokonanemu SzO!

  • Cytat od Agent Brown: „AKTUALNY WYNIK WOJNY PUSH KONTA [PUSH_1] 76.779,38 % vs 0 % Mars Dominion Legacy [MDL]”

  • Cytat od Rising: „Cytat od Agent Brown: „AKTUALNY WYNIK WOJNY PUSH KONTA [PUSH_1] 27.089,04 % vs 8.500,57 % THE SMURFS [SMURFS]” ”

  • Cytat od Najczarniejszy Strach: „To i ja dorzucę coś od siebie Rising - Sytuacja świetnie przez Ciebie wykorzystana. Twoja Falanga chyba nie ma czasu na wytchnienie Mimo, że oborńca to mój Sojusznik to i tak gratuluję ładnego zysku Fobos - Przetrzepać Ci tyłek za puszczenie floty na planetę to mało powiedziane tym bardziej z taką ilością surowców. Strata jest dość duża. Dłuuugo zbierałeś Astro sobie poczeka jeszcze kilka miesięcy Trochę dość późno się odezwałeś z pomocą. Gdybyś wcześniej dał zna…

  • Zatoichi [PUSH_1] vs. Fobos [MDL] ~ 14607.05% Dnia 10-01-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zatoichi [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 1 Mały transporter 300.315 Pancernik 150.000 _________________________________________ Obrońca Fobos [MDL] ________________________________________________ Mały transporter 936 Duży transporter 164.184 Lekki myśliwiec 14.064 Ciężki myśliwiec 190 Krążownik 1 Statek kolonizacyjny 5 Recykler 1.013 Sonda sz…

  • Takie tam, mały farming do wojny Specjalna dedykacja dla @Inny_koles za uświadomienie mnie co Fobos woził Pozdrowionka dla Wszystkich Grażynek, Januszy i PUSHu szczególnie: @Neferet @Sora @Szalony Iwan @Shavorz @hell riders @Kaviorek @Ulissess @Supreme @Agent Brown @*Madzia* @Luther Elam @Drakean oraz każdego kto chce być pozdrowiony Dnia 10-01-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zatoichi [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 1 Mały transpo…

  • 5edbe9e9e468416bf2f455b8c16df9b6.png 10min mnie nie było i już Tadek w reckach Gratuluję @Ulissess piękna cegiełka do wojny PS. Zysk ślij do ula, koordy znasz

  • O w końcu pushówka wpadła Gratki @Ulissess ale czekam na te drugie, już do wojny

  • Cytat od Puck: „Cytat od Rising: „Księżyc o powierzchni 8.944 km został uformowany.” Oooo, dostać taki księżyc, to jak wygrać z rakiem :p ” Ano, ładnie mu się trafiło, nie ma co

  • Zatoichi [PUSH_1] vs. Jarek1260 [MDL] ~ 135.2% Dnia 09-01-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zatoichi [PUSH_1] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 400 _________________________________________ Obrońca Jarek1260 [MDL] ________________________________________________ Duży transporter 1.000 Recykler 300 Sonda szpiegowska 400 Satelita słoneczny 1.057 Wyrzutnia rakiet 32.761 Lekkie działo laserowe 11.126 Ciężkie działo laserowe 30 Działo Gaussa …

  • Dofarmy lepsze niż moje Gratki, przyjemny bilans Czekam na coś większego!

  • Zatoichi [PUSH_1] vs. ZurekIV [Misfits] ~ 114936.75% TOP1 solo x6 Virgo

  • Nic nie powiem - nie znam tego tematu, nie jestem członkiem Teamu, nie wiem kiedy temat miał miejsce, nie wiem o czym mówisz więc ciężko się do tego ustosunkować

  • Dawno nas tu nie było Zlamiłem dofarmy, bo leciałem na pamięć, a to nie ten moon, no ale coś tam na plus wyszło Pozdrowionka dla Wszystkich Grażynek, Januszy i PUSHu szczególnie: @Neferet @Sora @Szalony Iwan @Shavorz @hell riders @Kaviorek @Ulissess @Supreme @Agent Brown @*Madzia* @Luther Elam @Drakean oraz każdego kto chce być pozdrowiony Dnia 08-01-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zatoichi [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 30.000 _…

  • Zatoichi [PUSH_1] vs. MIRO [SMURFS] ~ 155.16% Dnia 07-01-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zatoichi [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 5.000 _________________________________________ Obrońca MIRO [SMURFS] ________________________________________________ Mały transporter 2.907 Duży transporter 542 Lekki myśliwiec 38 Ciężki myśliwiec 104 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 90 Sonda szpiegowska 601 Niszczyciel 7 Lekkie działo laserowe 3.866 C…