Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 303.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Hasky vel. Pudełko napisał(a) masz nie odchodzic czemu w belce: Spam: Moderowane przez: jesteś tylko ty stivi?” nie mam zamiaru odchodzić bo reszta modów na urlopie jest

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Stalker[PL] napisał(a) Cytat: „Stivi napisał(a) Cytat: „Stalker[PL] napisał(a) pump it up ? kiedy idziemy na kebab ?” ta hymm kiedy chcesz” ja dziś byłem o_o” ja dzisiaj spożyłem sałatke z gyrosem

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Stalker[PL] napisał(a) pump it up ? kiedy idziemy na kebab ?” ta hymm kiedy chcesz

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Sayco napisał(a) Żeby jakos wieczór minął, to kilka pytań: 1. Czy pies z twojego avatara pożera krowę z kopytami, i kaczkę z pisem hymm jak trzeba to tak 2. Czy Twój avek z twoją sygną się nie gryzą? Jak tak to jaki środek odpchlający stosujesz? nie gryzą się, jako środek... mydło O.o wystarczy pieska dobrze umyć 3. Standard pytanie: Kiedy pierwszy raz podrapałeś się po jajkach? hymm to było jeszcze w łonie matki O.o 4. Jeśli masz więcej niż dwa, to z ilu jajek jesz jajecznice? 4 5. Dlac…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Stalker[PL] napisał(a) psss jestem wężem ssssss :quasi:” ja myślałem że żółwiem

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „K9N Neo napisał(a) Będziesz z nami spamował na forum Gladiatus ?” postaram się gra mi się spodobała to na forum też trochę pobędę

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ZabioreCiButy napisał(a) dlaczego trawa jest zielona?? i jaka kawa to twoja ulubiona?” bo jest w niej chlorofil moja ulubiona kawa? xD ciepła xD

  • tortoise - filozoficzny żółw

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Dlaczego uważasz że Cię nie lubię To Ty nie lubisz spamu Dlaczego masz takie opory przed napisaniem czegoś w spamie ? Lubisz Kebaby? Jak tak to jakie, jak nie to czemu xD Dlaczego zebry są paski ? Lubisz Keczup ? bo ja bardzo xD - podoba Ci się ta mordka? Nie mam jakoś weny na pytania, pewnie przez tą pogode, no nie ?

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Tortoise napisał(a) oj grabisz sobie piesku grabisz żeby sobie w temacie spamować a u żółwia już nie?! toż to skandal!! dlaczego nie lubisz żółwia?! lubie, lubie :* dlaczego nie chcesz u niego spamować?! bo żółw nie lubi spamu a może już wiesz o nim wszystko?! chyba nie ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Hasky napisał(a) Cytat: „Stivi napisał(a) tak a z niedźwiedziem? z reaktywował byś Pilską Partię Przyjaciół Piwa? nie o ty! wolałbyś kupić kundelka z rodowodem czy wziąć psa ze schroniska? uzasadnij. nie ma różnicy... nie tym bym się kierował w wyborze psa a czym? -.- wiesz ile kosztuje wojna w iraku? możesz sie pomylic o cztery zera EDIT: oczywiście chodzi mi o samo USA(zakładając że czołgi i MiG/F-xx mają mają.) dużo -.- 3biliardy(3 000 000 000 000)$ ” jaki napój najbardziej lubisz(poz…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Hasky napisał(a) jakbyś musiał zjadłbyś padlinę? tak zdecydowałbyś sie na walkę z wilkiem? tak a z niedźwiedziem? tak łuk czy strzała? strzała ile dział gaussa jest w polsce(nie chodzi mi tu o te z ogame.pl :P) 2 z reaktywował byś Pilską Partię Przyjaciół Piwa? nie wolałbyś kupić kundelka z rodowodem czy wziąć psa ze schroniska? uzasadnij. nie ma różnicy... nie tym bym się kierował w wyborze psa F22 raptor kosztuje ponad 350 mln$ z uzbrojeniem. czołg ponad 45mln dolarów(bez amunicji) poc…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Hasky napisał(a) Cytat: „Stivi napisał(a) Cytat: „BoBsoN napisał(a) Od kiedy uważasz, że koty są najwspanialsze i co się do tego przyczyniło?:D” tylko niektóre Ty jesteś przy końcu listy raczej po czym co wczoraj pisałeś :O” A NieustraszonA na pierwszym? oczywiście mały misio czy duży misio? i dlaczego? obojętnie, byle by był miękki mięso wędzone smażone czy tatar(surowe, a nie ludzi mi tu jesc :P)?? smazone jeleń czy sarna? łotever szary wilk czy łasica? szary wilk oglądałeś kiedyś obra…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „BoBsoN napisał(a) Od kiedy uważasz, że koty są najwspanialsze i co się do tego przyczyniło?:D” tylko niektóre Ty jesteś przy końcu listy raczej po czym co wczoraj pisałeś

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Djablica napisał(a) Stivi Jakie rasy piesków najbardziej lubisz i dlaczego ?? ]:-D” Bulteriery bo są takie fajniutkie, milutkie,a jak trzeba to ugryzą Cytat: „Tortoise napisał(a) dlaczego ludziom nie odrastają części ciała, tak jak jaszczurkom ogony? bo po co ? wierzysz w przesądy? jak tak to w jakie? czasami pluje przez lewe ramie jak rozsypie sól jak przechytrzyć bociana? zamknąć się w szafie czego ani trochę w sobie nie lubisz? hymm lenistwa :P wiesz gdzie można kupić taką zieloną kur…

  • tortoise - filozoficzny żółw

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    dlaczego nie lubisz spamu i nawet w moim FC się nie wypowiesz ?

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Hasky napisał(a) a więc: Kiedy zawitasz do krakowa? nie wiem co sądzisz o komunikacji miejskiej? nie lubie tramwaj czy autobus? tramwaj czy Tramwaj Kraków powinien dostać się do OE? O.o tak Napiszesz prace(np. magisterską) o depresji i jej wpływie na człowieka?(znajdziesz "złoty środek" na jaj uleczenie?[SIZE=1]przydało by sie coś takiego[/SIZE] zobaczymy jako dziecko wolałeś owoce czy warzywa? wszystko żarłem :P przedmiot szkolny którego nienawidzisz? historia który lubisz? biologia któ…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ZabioreCiButy napisał(a) Najlepszy zawodnik w MMA??” nie orientuje się w nazwiskach Cytat: „..:Avatar:.. napisał(a) Lubisz zupę żółwiową?:P nie, przecież to kanibalizm Dowcip - zagadka: Ginekolog grzebie w zupie a powinien grzebać...? Teraz wyjdzie jaki jesteś kucharz Lubisz koty? Jak tak, to lubisz myszy? lubie koty myszy też xD Jak tak, to lubisz ser? Jak tak, to lubisz nabiał? Jak tak, to lubisz krowy? Jak tak, to lubisz trawę? Jak tak, to lubisz pastwiska? Jak tak, to lubisz wieś? 6 …

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Tortoise napisał(a) dlaczego lubisz żółwie ? lubie bo są dziubaśne xP czemu nie spamujesz żółwiowi w temacie ? bo żółw nie lubi spamu :( czyżby to przekraczało twe spamerskie zapędy ? pfff a może jednak żółwi nie lubisz ? lubie lubie ; * co słychać w Brzegu ? a zimno jest ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ZabioreCiButy napisał(a) jak myslisz mamy jakies szanse w finalach ME??” a bo ja wiem nie znam się na piłce na tyle żeby oceniać Cytat: „Hasky napisał(a) co sądzisz o NFZ? fajny jest dlaczego nie mogę wymyślić pytań? bo zmieniłeś avka i sygne truskawka czy eklerka i dlaczego? truskawka z eklerką dlaczego ? bo tak jest najlepiej grasz w coś poza ogame(chodzi mi o gry komputerowe) na PC gram czasami w GTA 2 i tam pare starszych gierek ;P która akcje preferujesz: stop dzieciom neo czy stop …

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ZabioreCiButy napisał(a) hmmm UP Najlepszy pilkarz wczorajszego meczu??” chyba Ebi xD Cytat: „Enayma napisał(a) Jaki jest twój ulubiony tekst piosenki [polskiej i zagranicznej] 8)” polska: Nagły Atak Spawacza - aleje nr 6 (jakoś tak) zagraniczna: Rise Against - Good Left Undone