Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 340.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rynek - dyskusje

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    edit. całkiem serio - to nie jest normalne i nikt mi nie wmówi, że CoMa ot tak na kilka tygodni nabiera wody w usta i jest fajnie.

  • Rynek - dyskusje

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To nie masz wrażenia, że osąd co będzie lepszym rozwiązaniem również może być tak cudowny? Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo nie w tym rzecz - gra została spieprzona i cokolwiek zostanie zrobione będzie to z krzywdą dla graczy, tak jak wprowadzenie tej cholernej aktualizacji. Żal i niechęć mam do @Arta który każe nam przywyknąć do tego co jest i zmył się nie wiadomo gdzie.

  • Rynek - dyskusje

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Czy jest to ta sama osoba która uznała, że rynek jest fajnym rozwiązaniem i uznał, że należy go nam zaserwować?

  • Rynek - dyskusje

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ciap: „Dlatego porównywanie handlu przez rynek a zwykłej wymiany między graczami jest śmieszne dla mnie. ” Nie zwykłej wymiany, tylko handlu po zaniżanych przelicznikach, a Ty teraz nagle chcesz backupa, bo boisz się, że za xx tygodni ktoś tę surę z rynku wyciągnie i Twoje legalne handlowanie przez tyle lat pójdzie się bujać - szkoda tylko, że GO/SGO nie reagowało i nie naciskało na @Arta wcześniej, żeby blokować aktualizacje, a nie przyjmować wszystko, bo tak GF chce. Powiedz swojemu g…

  • Rynek - dyskusje

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @ciap Czyli jeśli ktoś zrobił ST na którym zarobił 50kkk sury, to chcesz mu teraz powiedzieć - trudno, cofamy Ci to wszystko? Jeśli ktoś od xxx czasu polował na kogoś i wreszcie się mu to udało, to teraz chcesz mu powiedzieć - trudno, cofamy to starcie, kombinuj od początku? W jaki sposób znajdujesz się na obecnej pozycji w statystykach? Nie wykorzystałaś do tego możliwości jakie dawał handel?

  • backup ?

    Crion - - Zadawanie pytań

    Post

    @Crasher Napiszesz nam skąd wziąłeś takie info? Przeglądałem inna fora i takiej informacji nie znalazłem. Swoją drogą, to jak już szaleć, to szaleć i zróbmy backup do wersji sprzed redesignu

  • Gratulacje dla Was - pamiętam początki znajomości z Wami na u69 i cieszy mnie, że tak dobrze idzie Wam współpraca. Złomujcie dalej ;)

  • Rynek - dyskusje

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Duch Szerszenia: „Słyszałem, że 10 stycznia miałby być backup. ” Kolega wyżej już pytał, ale nie odpowiedziałeś, więc zadam pytanie ponownie - gdzie to słyszałeś? od kogo?

  • @Art - patrz, da się informować graczy o zmianach - niezłe jaja, co nie? board.en.ogame.gameforge.com/i…ostID=7075467#post7075467

  • Rynek - dyskusje

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nasz CoMa pewnie napisze o tej zmianie za tydzień, więc podrzucę link: board.en.ogame.gameforge.com/i…ostID=7075467#post7075467

  • crion

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @ciap @Art @smoki @team Ja również mam dosyć - Was i tego, że najpierw GF [ciach] tę grę, a teraz Wy to dobijacie. Ja mam się zastanawiać czy lecąc na kogoś farmie surowce z rynku, czy z wydobycia? czy złomuję statki postawione za surowce z rynku, albo kupione? Bo potem mi odpiszecie to co zdobyłem? [ciach] qjMlVzO.png Super Moderator Ruda:obraza + flame

  • Cytat od ciap: „Gdzie ja napisałam że nie rozumiem jak się mnoży surowce? Ja tylko nie wierzę że na takie sumy można to zrobić przypadkiem/nie zauważyć. Dlatego powtórzę jeszcze raz: ” Czy do Ciebie nie dociera?? Zadałem Ci pytanie (po raz trzeci). Czym mam odesłać 120kk surowców mając do dyspozycji 10k mt? mam to wozić przez cały czas? oddasz mi za to deuter? oddasz mi za to czas? a jak ktoś w międzyczasie to wyfarmi to co? mam wziąć odpowiedzialność za błędy GF i za to płacić? Czy mam Ci pokol…

  • Cytat od Winter: „Zacznimy od podstawowej kwesti , skąd gracze mają wiedzieć że to błąd ? ” Otóż to - nie ma żadnej informacji w grze, o źle działającym rynku i to, że dla kogoś może się to wydawać oczywiste, że tak być nie powinno, nie oznacza, że dla wszystkich tak jest. Mój ojciec ma 62 lata i gra sobie na zasadzie zwożenia surowców, handlowania itp. Wprowadzenie samych klas już wywołało u niego lekki stres co jest grane, ale ogarnął i gra. zaczął bawić się handlem na rynku i po otrzymaniu wi…

  • Cytat od ciap: „Korzystanie z buga jest niezgodne z Zasadami Gry. ” Jakiego buga? @Art napisał, że wszystko działa ok.

  • Klonowanie Surowców Rynek

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od ciap: „Surowce najlepiej odesłać na dowolną planetę administracji i wysłać ticketa. ” Jakiś durny moderator przeniósł jednego posta z tego tematu do drugiego (w którym mi odpowiedziałaś), pozostawiając tego pierwszego tutaj, więc faktycznie nie mogłaś wiedzieć o jakie pytanie mi chodzi - zadam je raz jeszcze: czym taka osoba, która za handel dostała ileś tam set milionów sury ma przewieźć te surowce i czy GO zwróci za te loty deuter?

  • @ciap rozumiem, że nie masz zamiaru odpowiedzieć na moje, czy Munika pytanie, tylko ograniczysz się do polubienia postu, który pasuje do Twojej wizji?

  • Klonowanie Surowców Rynek

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od ciap: „Może zaraz odesłać do GO jeżeli surowce sa z nieba. Chyba przy 50kkk można spodziewać się że coś nie gra? ” a czym ma to odesłać? i czy GO odda deuter za latanie z tymi surowcami, czy gracz ma pokryć to z własnych surowców, nie mówiąc o czasie?

  • Przepraszam Was

    Crion - - DiD Indus

    Post

    Szkoda, że w taki sposób OGame upada. @Art nie zrobi nic, a GF nie widzi problemu, bo kasa za antymaterię leje się strumieniami - słusznie napisałeś, że OGame kiedyś było fajne.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Art Informujcie graczy o istotnych zmianach w mechanice, bądź zasadach poprzez pw w grze. Ja mam już na to forum wywalone (tak jak Ty na graczy) i nie mam zamiaru sprawdzać co ma się zmienić i jak mam grać i za co masz zamiar dawać bany według swojego widzi mi się - gram tak, jak na to pozwala gra i zasady. Informujesz kiedy chcesz, o czym chcesz i gdzie chcesz. Po jakichś 13 latach gry mam już dość tego, w jaki sposób to obecnie funkcjonuje - i nie dziw się, że ludzie wieszają na Tobie psy, bo…

  • Odbiegnę od tematu, ale muszę to napisać @buleon - wielki szacunek za podejście, precyzję i kulturę chyba we wszystkich wypowiedziach.