Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 599.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od dexPL: „Odniosę się tylko do czarnej dziury - serio? Przy exp cywilnej wysyłasz max 2500 dt = 30kk floty. Serio uważasz, że strata takiej wielkiej floty np raz na tydzien to coś, z czego twoje konto się nie podniesie? To jest średni zysk z jednej planety przy rozwiniętym eko (a takie masz). Tak więc to serio nie jest argument - patrz raczej na to ile fal dziennie masz możliwość puszczać i względem tego licz ” Serio serio wystarczy mi 30-40k mt na dzienny urobek z idlakow by pomiescic lu…

  • Cytat od Czarna Owca: „Przy mojej sredniej 50-55 ekspedycjach dziennie bonus z klasy odkrywcy jest 3 razy wiekszy niz ze zbieracza. ” Bo masz czas by pilnowac tych exp. A gdybys czasu nie mial? Wnioski latwe do wyciagniecia.

  • Cytat od dexPL: „Zysk z farmienia odkrywcy i zbieracza (aktywnych) będzie podobny - i bardziej zależy od farm i konkurencji niż klasy. Odkrywca przywozi więcej, zbieracz szybciej. Czasem jeden podbierze drugiemu, innego dnia odwrotnie - ale to wszystko się uśrednia. Więc jedyne co tracisz to sloty na expy. I teraz tak - z exp cywilnych na rozwiniętym uni (max limit) powinno wpadać ok 300-400kk dziennie. Więc przeliczając na sloty - daje to ok 50kk / slot zajęty (i dwa razy mniej roboty co przy f…

  • Cytat od Ojczyznoslaw: „Cytat od Elkanen: „...Dodam, ze 2 ostatnie dni na idlakach i lacznie 500kk sury przytulone jesli ma to jakies znaczenie. ” A odkrywca ma 75% łupu z idlaków, no i postawisz sobie pionki i będziesz farmić nie dość, że więcej to szybciej niż zbieracz MTkami ” Tak. Ale akurat tak mi sie w pracy ulozylo, ze mialem czas by posiedziec i pilnowac wszystkiego. A jak nie ma czasu na gre to tylko fs i trace momentalnie bo nie latam. A w weekendy to marnie u mnie z czasem i checiami …

  • Konkretnie chodzi mi o to by miec pewnosc, ze wydana antymateria na zmiane klasy nie bedzie bledem. Glownie chodzi o to by pokryc zyskami z exp bonus jaki mam teraz do wydobycia dla zbieracza. Na expy wiadomo, nie zawsze moze byc czas by puscic nawet z telefonu a bonus zbieracza jest staly. Dodam, ze 2 ostatnie dni na idlakach i lacznie 500kk sury przytulone jesli ma to jakies znaczenie.

  • Cytat od Sobieski: „ja przeszedłem na odkrywce 3 tygodnie temu z myślą że zrobię karierę. Niestety trzy utraty flot za 2.3kk punktów, w tym jedna za 1.5kk punktów sprowadziła mnie na ziemię. Wysyłam teraz cywilne ekspy i trochę na idlaki puszczam. Jestem dobrej myśli. ” Mnie namawiaja by zmienic zbieracza na odkrywce. Tymi cywilnymi expami jest jakis realny zysk wiekszy niz 100-200kk dziennie? Gram na Librze...

  • Jak widac, nie zawsze chodzi o zysk w STarciu. No ale co ja o tym moge wiedziec, przeciez jestem tylko gornikiem dlaczego tlumaczycie, ze jumek to jumek a moher to moher? Nie potrafia sami nic napisac tylko adwokatow potrzebuja?

  • [ciach] Graty asherl, widac, ze kogos chyba cos zabolalo Moderator Neferet:Offtop

  • Nie liczylbym aby ktokolwiek cos napisal celem sprostowania. Moze poza "banem za wulgi" z tego co kojarze to audi juz nie pierwszy raz chyba na banie wiec moze sie niedlugo perma doczekamy

  • Cytat od litek.: „mam za duzo dexu ” Bysmy potrafili sie dogadac na priv w grze to bym chetnie kupil, tak jak easy bot mi sprzedal swego czasu. Ale na zlosliwosci nie ma rady

  • Cytat od Brzoza: „Kilka lmów zdjętych na waciki masz. ” Graty litek z tymi wacikami to grubo idzie hahah ledwo zarobil i juz szaleje imgur.com/7sxReT3

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od NowyLolek: „Cytat od Ojczyznoslaw: „Znasz ceny magazynów i ich pojemności przeciwrakiet? Widać, że niezbyt wiesz o czym mówisz. Magazyn na 200 przeciwrakiet to koszt ~90kkk sury. Plus czas budowy. A 200 RM to byle noob z 1000 miejsca sobie wystrzeli bez wysiłku w pół nocy. ” Są tacy i z top2000 z silosami 10 i nanitami 7, co to lubią postrzelać w top1. Zapytaj ciap.Cytat od Bladeripper Returns: „Mało kto rakietuje bez potrzeby poprostu szkoda surowców, albo chce zdjąć moona bo pewnie ta…

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Bladeripper Returns niekoniecznie musi byc czyjes multi. Na Draco, przed fuzja z Libra, rakietowal mnie gosc za to, ze nie potrafil ze mna wygrac na licytacjach. Troche oberwalem ale uparl sie tylko na jedna planete wiec zrobilem to co opisalem wyzej. Po prostu wylaczylem wydobycie i niech sie bawi. Ja po cichu odlozylem sure i przez dwie noce skasowalem mu bunkier za ponad 2kkk, ktory byl jego oczkiem w glowie. Za bunkrem stalo tez troche floty i ponad 100kk sury. Oczywiscie nie zostawilem mu …

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ojczyznoslaw: „Bladeripper pisał o budowaniu przeciwrakiet i ja też, ” Cytat od Ojczyznoslaw: „nic nie pisałem o budowaniu przeciwrakiet ” Sam sobie przeczysz Cytat od Ojczyznoslaw: „ie mam wydobycia, nie mam satelit, połowa moich planet to lotki, mam najwięcej pkt w PL, ja nie mam problemu z UFSami. ” Co z tego, ze masz najwiecej pkt w PL? Ktos pisal posta z pytaniem, czy art ma jakis zamiar cos zrobic z graczami UFS. Odpowiedziales na pytanie? Gracz, ktory zadal pytanie wrocil do gry …

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od chlebektostowy: „Dzień dobry, drogi @Art chciałbym się dowiedzieć kiedy państwo zamierzają coś zrobić z urlopami? Chodzi mi o takie sytuacje gdzie gracz A jest graczem aktywnym, gracz B schodzi co kilka dni w nocy z urlopu żeby nękać innych, rakietuje planety, farmi je kilka razy do zera po czym włącza urlop. Wróciłem do was po wielu latach przerwy i dobrze sie nie rozegrałem a już spotyka mnie coś takiego. Czy nie możecie stworzyć uniwersów na których urlop będzie można użyć dopiero po…

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Co do przeciwrakiet - pelna zgoda. Ale pisalem przeciez, zeby zbierac sure na noc z wydobycia wiec nie bede pisal o przeciwrakietach bo jak zbierzesz sure i wylaczysz wydobycie to nie bedziesz mial z czego budowac przeciwrakiet

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Bladeripper Returns: „Na koniec i tak przyleci flota z 10k Gsów i zaora wszystko. ” Tel do przyjaciela i kontra. Na kazdego cwaniaka znajdzie sie wiekszy cwaniak

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ojczyznoslaw: „No i nawet nie rozumiesz co komentujesz - Bladeripper pisał o budowaniu przeciwrakiet i ja też, a Ty o strzelaniu i skracaniu za anty ” Widac wlasnie kto kogo nie rozumie pisze, ze rakietuje sie w nocy kiedy ktos spi bo o tym wlasnie byl temat

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ojczyznoslaw: „Znasz ceny magazynów i ich pojemności przeciwrakiet? Widać, że niezbyt wiesz o czym mówisz. Magazyn na 200 przeciwrakiet to koszt ~90kkk sury. Plus czas budowy. A 200 RM to byle noob z 1000 miejsca sobie wystrzeli bez wysiłku w pół nocy. ” Strzelalem po kilkanascie tysiecy rakiet przez noc. Skracanie za anty i jedziesz z tematem.

  • UFS - dyskusja

    Elkanen - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ojczyznoslaw: „Trochę nie o tym była mowa, Ty nie oddasz komuś kto po takiej akcji ucieknie na U. ” Bla bla. Urlop jest conajmniej 48h. Jesli ktos schodzi regularnie by rakietowac i palic moony to mozna sie na to przygotowac i odplacic mu tym samym. Ale skoro jest sie pajacykiem do bicia to sie nie ma co dziwic, ze dostaje sie baty i zostaje tylko placz na forum by UFS-om cos uniemozliwic. Dodam wiecej jako ciekawostke. Urlopowane konto przygotowywalo sie by mnie rakietowac. Zbieral po …