Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 276.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • prawie za 1 razem to zebrałem, tak konkretnie to za 1,5 razem

  • Wczorajsza Liga Mistrzów porwała chyba niektórych trochę za bardzo, ale z takimi wynikami nie ma się co dziwić Obrońca przebudził się po resecie i zaczął dzielnie walczyć reckami, uwędził 35 kk, wiec nieźle mu poszło, bo rekiny miały długi lot, niestety daleko było. Ni odezwał się słowem, ale niech mu tam będzie na odbudowę Pozdro for SKB & friends Dnia 02-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Aaron Wan Bissaka [SKB] ________________________________________________ Okr…

  • A w dzisiejszym odcinku szef kuchni poleca BFS. Ot i tyle. RW było az 1 us od kolegi Mateusza, moje rekiny wystartowały jak tylko wyskanowałem cel i na szczęście udało się zebrać, choć kolega zobaczył PZ nanosekundy po bum DEUTER KUPIE DEUTER KUPIE DEUTER KUPIE DEUTER KUPIE DEUTER KUPIE DEUTER KUPIE DEUTER Dnia 30-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Aaron Wan Bissaka [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 8.000 Pancernik 8.000 __________…

  • Jaki z tego wniosek? Chlanie służy SKB gratki, mamy co przetapiać

  • Człowiek na spokojnie sobie jak prawilny Polak imprezuje, wódeczka leje się strumieniami, zaglądam co jakiś czas czy nikt nie rabuje królestwa i czy królestwo stoi bezpiecznie, a tu nagle środkiem nocy czerwony trójkąt. Rozwijałem podgląd 3 razy żeby sprawdzić czy to na pewno nie skan, ale nie, leci, leci członek radosnego układu wiecznie zapalonych gwiazdek. Przesimowałem, pozostało czekać, choć musiałem przeskoczyć z planety na moona itp, ale chyba ataker bez antigame, albo wiedzy. Koniec końc…

  • ta 3g nam ewidentnie służy coraz wiecej tych latających śrubek masz

  • Tym razem już ST w progu Obrońca chyba odpadł, dosłownie, bo ok 1 jeszcze był widzialny, flota robiła ruchy, no ale jak widać coś zmogło SzO życzę. Pozdro SKB i przyjaciele Dnia 28-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Aaron Wan Bissaka [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 12.000 Pancernik 8.000 _________________________________________ Obrońca Constantine [TEREFERE] ________________________________________________ Mały transporter 5.…

  • Cytat od Pusher: „Cytat od Usagi: „Cytat od ...limfa...: „ mateusz wiedziałem, że jesteś dobry, ale jesteś też chyba jakimś cyborgiem, bo ile można siedzieć non stop na koncie. ” ” Zgadza się to cyborg. Ma metalowa rękę i czerwony kryształ w oku. Potrafi nie spać miesiącami. ” troszke zedytowało Ci się jakbym ja napisał o tym cyborgu, a to nie ja pisałem. Wiec odrobinkę następnym razem panuj nad edycją posta.

  • Biedy nie masz, coś tam Ci zostało Vis gratki!

  • do kasacji

    ...limfa... - - Starcia Indus

    Post

    p[rzegapiłem zm iane progu, wiec racja do kasacji a 12 zyczeń, bo tylu siatkarzy

  • do kasacji

    ...limfa... - - Starcia Indus

    Post

    Za wszystkie 12 życzeń chciałbym aby nasi siatkarze wygrali i dziś i w niedzielę Na obrońcę latałem kilka razy, zawsze się pilnował, dziś jakoś nie poszło, a dodatkowo przekroczył 500 k pkt, wiec nie musiałem liczyć w simie skrupulatnie co do LMa bilansu Dnia 26-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Aaron Wan Bissaka [SKB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 30.000 Okręt wojenny 5.000 _________________________________________ Obrońca slem […

  • Każdy kiedyś zasypia, szkoda ze nie w mojej okolicy sie to oborońcy zdarzyło Tak czy siak ciesze się że siedzenie niemal 24/h skończyło w reckach, bo ilość godzin jakie obrońca spedza na og porażająca, mnie by się serio nie chciało non stop wisiec w powietrzu brawo %, brawo zysku!

  • Latałem pare razy, ale obrońca skutecznie się pilnował, więc znudziła mi się zabawa w kotka i myszkę, co nad ranem poskutkowało: Od: dowódca floty Flota z Księżyc [xxx] dotarła do księżyca planety Księżyc [yyy]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 12.73 % Szansa na zniszczenie GŚ: 45 % falanga iiii zonk, bo flota wraca już …

  • Temu to wszystko stoi Ale może to i dobrze

  • Koalicja czy może używają popularnej w Polsce nomenklatury - TOTALNA OPOZYCJA? Brawo, chrzanić ST, brawo za życiowe osiągnięcie

  • To był dosłownie ostatni skan, bo wczoraj nie stało nic, totalna pustynia. A tu nagle cyk. rzy razy sprawdzałem przed startem czy na pewno cisza u obrońcy Pozdro SKB i znajomi Dnia 24-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Aaron Wan Bissaka [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Okręt wojenny 6.600 Pancernik 6.600 _________________________________________ Obrońca Igutu ________________________________________________ Mały transpor…

  • Gdzie Viserion nie może tam Limfę pośle Pozdro SKB i przyjaciele, Hesy, Viseriony i wszystkie lameczki z discorda Dnia 23-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Aaron Wan Bissaka [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.629 Pancernik 6.642 _________________________________________ Obrońca Adorhil [S_W] ________________________________________________ Mały transporter 163 Duży transporter 172 Lekki myśliwiec 2.625 Ciężki myśliwiec 29 Krążown…

  • Znowu on. Będzie psuł i broił

  • Zysk nędzny w opór, tylko 300 zamiast planowanych prawie 400 kk brawo Kami!

  • obrońca dalej uparcie bunkierek i flote trenuje, uparciuch gratki