Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • AntiGameReborn

    Mari - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Guderian: „@ciap macie możliwość wysłania tego newsu jako wiadomość w grze? bardzo duża liczba osób korzystająca z AGO nawet nie wchodzi na boarda, szkoda by było widzieć połowę uni na b ” This

  • Popieram pomysł, brakuje możliwości szybkiego uzyskania informacji o parametrach danego uniwersum. Trzeba wchodzić specjalnie na forum.

  • Tyle tylko, że na pewnym etapie obronę opłaca się robić, chociażby żeby zebrać dzienne wydobycie. Nie wiem jak Wy, ale ja cenię swój czas i robię to dokładnie raz dziennie. Teraz złom z obrony powoduje, że wloty w mój bunkier stają się opłacalne, bo czym większy zbuduje tym większy zysk ma potencjalny agresor, co de facto zmusza mnie do stylu gry - robienia zwózki 2-3 razy dziennie.

  • Zmiana grafik planet/podglądu

    Mari - - Gra

    Post

    Dobry pomysł, najlepiej jeszcze żeby były za antymaterię

  • Brawo gratuluje, padła bardzo duża flota. Ilość pancerników Konduktora robi wrażenie. Przy okazji witam wszystkich na nowym uni - gdzie będę grał. Pozdrawiam serdecznie, spokojnej niedzieli

  • Yes Man, pamiętam Cię z U1. Obserwowałem jak grasz i STarć miałeś bardzo dużo. W pewnym momemencie na U1, większość starć które się pokazywały były twoje. Odchodzi moim zdaniem najlepszy gracz Ogame(możecie się nie zgadzać, ale naprawdę sporo złomował). Powodzenia w realu, a tak z osobistych życzeń to zdrówka dla całej rodzinki, pozdrawiam serdecznie.

  • Wątpię, żeby ktokolwiek jeszcze chciał grać na x1. Serwer bez anty, czyli strzał w kolano, bo patrząc na topkę na pewno duża część kupuje, więc firma ma zarobek. Wbrew pozorom gier nie robi się, żeby gracze mieli raj, tylko, żeby zarobić.

  • Nick: Mari Dlaczego Ty (doświadczenie w prowadzeniu podobnych tematów itd): TOPKA na X i D Częstotliwość aktualizacji: Raz w tygodniu minimum, ale postaram się w miarę czasu wrzucać. Przykład kolorystyczny rekordu: TOP 10 SOLO Europa * TOP * Agresor vs Obrońca * Link do starcia * Procent z bitwy * Bilans agresor * Bilans obrońca * Data starcia * 1. * Gracz x vs Gracz y * Starcia Europa * x% * +x * -y * dd.mm.rr * 2. * Gracz x vs Gracz y * Starcia Europa * x% * +x * -y * dd.mm.rr * 3. * Gracz x v…

  • Drogi Panie Truck Driver. Ustawiając minimalne przeliczniki na 2.5/1.5 moja paliwówka traci sens, bo właśnie po takim przeliczniku sprzedaje dex. To co tworzyłem latami pójdzie na wieczny urlop, bo nie zamierzam sprzedawać drożej dexu. Faktem natomiast jest, że procederu kupowania kont nadal nie wyeliminujecie, a w zasadzie to jest tutaj głównym problemem, czyli innymi słowy obniżyć zysk dla paliwówek do 0 i pozwolić nadal na sprzedaż flot. Żeby kupować floty wcale nie trzeba mieć 2 kont i TORa,…

  • Gra strategiczna - gatunek gier komputerowych, w których wygrana zależy nie tylko od losu, ale przede wszystkim od strategii, wiedzy i planowania. Planowanie rozwoju też można pod to podpiąć. Pan John myślał, że strategią to jest dlatego, bo są walki statków. Są strategie ekonomiczne w których walki są znikome, również nazwiemy je grami strategicznymi. Ogame ma zarówno ekonomię (handel, wydobycie), jak i walki(złomowanie, loty, farmienie).

  • Narzekaj dalej i zostaw wszystko tak jak jest, nie czaje gościa, skoro dozwolone są takie przeliczniki to gdzie tu widzisz push? Nikt Ci nie zabrania posiadania paliwówki, często ludzie mają wymagania, ostatnio gość zaproponował mi u68, gdzie postawił wymóg, że musi to być planeta 180 + pól na 15 pozycji z temp. min. 130 stopni. Szkoda gadać, nie wiem po co w ogóle ten temat, aaa i jeszcze jedno zgłoście moją paliwówkę ticketem, czekam na to, może wreszcie oderwę się od tej debilnej gry.

  • Bye, bye uni x1

    Mari - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Witam, podzielam zdanie Hermesa, gra idzie w złym kierunku. Zauważcie, że kiedyś prędkości były dużo mniejsze, graczy było jeszcze więcej i każdy się cieszył z np. zwykłych paru kk zysku, a teraz sądzę, że ciężko będzie ocenić na jakiej prędkości eko/flota firma się zatrzyma, bo stwierdzi, że zrobiła się z tego gra for fun, a nie prawdziwa, rasowa gra strategiczna przez przeglądarkę. Nie umniejszam tutaj szybkim uni, chcę tylko napomknąć, że jakby wszystkie wartości na ogame dążą ku jak najwięks…

  • Jednak rezygnuje z prowadzenia topki, brak chęci.

  • Witam czy w przyszłości będzie dostępna funkcja rejestracji w inne gry GF'u za pomocą Lobby? Tak żeby nie wpisywać danych tylko po prostu odpalić lobby i tyle?

  • Wrzucam za znajomego, pozdrowienia od niego dla starej gwardii i ogarów z tego uni. Dnia 10-01-2019 23:56:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Darencio ________________________________________________ Lekki myśliwiec 19.408 Bombowiec 125 Pancernik 2.000 _________________________________________ Obrońca Consul Pavo [J W] ________________________________________________ Mały transporter 5.143 Duży transporter 150 Lekki myśliwiec 8.266 Ciężki myśliwiec 661 Krążownik 5.905 Okręt wojenn…

  • @up To się sprawdza jak się wchodzi na grę raz na 2h, a nie raz dziennie tak jak niektórzy mogą, więc bunkier wtedy ma sens. Wszystko zależy od stylu gry.

  • Przez miesiąc(cały styczeń) do 1 lutego nie będzie aktualizacji.

  • Nowe Uniwersa- Kompromis

    Mari - - Gra

    Post

    Cytat od Gethauz: „Widząc odwieczną wojnę pomiędzy tymi co się pushują i kupują anty a ich zaciętymi wrogami, myślę że można pomyśleć nad prostym rozwiązaniem: zamiast co 2 miesiące serwer, wychodzą co 4 miesiące 2 serwery: 1) dla grupy nr 1: serwery takie jak obecnie, GF może dodać dodatkowo tysiąc nowych opcji by było gdzie wydać anty (np technologia maskująca, skrócenie czasu dolotu itd) 2) dla grupy nr 2: kupowanie surki nieaktywne, skrócenie czasu badań, wszystkie inne dodatki jak MOONS nie…

  • Gratuluje TOP 9 ACS, Szo obrońcy. Do następnego, starcie wpisane w TOP 10 SOLO & ACS Dorado [SOLO: 4245.93%, ACS: 3821.82%]