Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 235.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • UFS - dyskusja

    roermond - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A niby po co flociarz ma siedzieć bez urlopu kilka dni czy tydzień? Może mógłby ale po co? Produkcja mu nie idzie, jak na wysokie badania to też tylko anty za skrócenie. Poza tym flota która nie lata zysku nie przynosi. Ma nie zapinac urlopu bo ktoś się chce odegrać,. Niby jak. Ekonom bo mu przejechał po planecie czy gracz, który dopiero co z progu punktowego wyskoczył? Jak nie ma nic do trafienia to zapina się urlop i tyle.

  • Czarne dziury

    roermond - - Zadawanie pytań

    Post

    Łatwo przyszło, łatwo poszło. O grzbaniu przy expedycjach nigdy nie było żadnego info.

  • Jak tylko wszyscy gracze przejdą na stronę odkrywcy. Wtedy będzie można zbostowac inne klasy. Najlepiej tak z 500% co by znowu przejść z odkrywcy na inną klasę.

  • Rano śmiało a teraz szkoda czasu

  • Licytator.

    roermond - - Gra

    Post

    Z licytatorem jest tak, że niektórzy nie mają pojęcia, ile to jest 10% danego surowca. Na pytanie "Dlaczego wydałes tyle na dopalacz Kryształu10%? Uzyskałem odpowiedź,no tak ale ważny przez 7dni.

  • Gracze vs. Team - edycja V

    roermond - - Spam

    Post

    443

  • Ale jak ktoś z grubym portwelem nakupuje bosterow 40% to jest fer?W zasadzie też nic nie będzie robił i odskakiwal od reszty w dłuższym okresie czasu.W tej chwili grając odkrywca nie musimy mieć zasobnego portwela tylko czas.

  • Gracze vs. Team - edycja V

    roermond - - Spam

    Post

    409

  • Gracze vs. Team - edycja V

    roermond - - Spam

    Post

    346

  • Bez palenia moona robisz lotke w układzie, klikasz pz z piratów jak będzie i odbierasz expa, teraz takie czasy nastały, że kontruje się piratów

  • Ale strat tak nie odczują. Wszelkie zmiany jeżeli nawet wejdą, to wprowadzone za późno. Kto miał się nachapac to już się nachapal.

  • Wprowadza szansę na czarną dziurę 50% bez zapowiedzi i problem sam się rozwiąże. Przy założeniu że ktoś wysyła "all in" dzieląc cała flotę na wszystkie sloty.

  • Gram odkrywca i sredni zysk z piratow/obcych to 100kk metalu 50kk krysztalu ze starcia. Jak się nie trafi czarnej dziury to wychodzi to nawet fajnie.Przestalem nawet latać na idlakow. Nie przeszkadza mi to, że ktoś wyciąga dziesięć razy więcej ze starcia. Dla mnie to dodatkowy zysk i to się liczy. Czego tu zazdrość. To tak jak z lokata w banku na 5%, jeden zainwestuje 20tys a drugi 2mln.Mam zazdrościć że ktoś zyska więcej?

  • Absolutnie każdy może grać odkrywca i robić tak samo. Więc dlaczego tego nie robi? Bo granie przy swoim jednym, dwu logowaniach na dobę mu pasuje. Tylko niech nie domaga się żeby coś odbierać odkrywcy, bo sam nie ma czasu na aktywna grę.

  • Jedno opóźnienie na x5 to pół godziny straty. Już musimy się zalogować o pół godziny wcześniej. Za następne pół godziny wracają następne expy. W międzyczasie jak chcemy się logować robimy krótkie fsy z paliwem. Czas opóźnień i wysyłka slotów powoduje że różnica dochodzi do 20min.Gdzie tu jest logowanie co godzinę? Niech ktoś sobie pogra cały dzień wysyłając expedycje duża flota to zobaczy.

  • Naucz się czytać ze zrozumieniem Wnioski wyciągnąłem z kilku tygodni nie kilku expedycji. Wtedy kiedy grałem aktywnie. Swoje teorie zabierz do swojego tematu i tam udzielaj swoich rad teoretyczny graczu". Ewentualnie podrzuć jakieś RW z piratów, które Ci ktoś na pw podrzuci.I nie wyzywaj nikogo od idiotow, bo nikt cię tutaj nie obraża. Bez odbioru, co za troll forumowy.

  • Wynik expedycji w dużej mierze musi być oparty o skrypt. Jak on działa wiedzą tylko programiści.Losowosc jest tylko dodatkiem do skryptu. W dalszym ciągu potwierdza mi się reguła, że prxy cywilnych expach częściej trafiają się obcy, piraci niż przy expach bojowych.I to już od jakiegoś czadu, jak zacząłem uważniej się temu przyglądać. Dziś kolejny dzień to potwierdzający. Piraci, obcy 7 razy na flocie cywilnej wliczając expy na noc po 3 rano do godziny 12.Po południu powrót fsa. Wysyłka expa 8 sl…

  • Jak jestem w pracy puszczam 8 slotów 5000mt 1pi i przeważnie trafiają się piraci. Raz na serię czasami dwa razy. Pod wieczór jak mam już więcej czasu, wszystkie sloty z bojowa flota i piratów brak lub raz na jakiś czas. Testowane od pn do piątku. Więc coś jest nie tak.

  • Po co ten płacz.Jest wolność wyboru i kazdy może sobie wybrać odkrywce.Granie zbieraczem wynika z braku czasu i lenistwa.Wiec dlaczego ma byc coś zabieranie odkrywcy?

  • A dlaczego wklejacie same pz. Może ktoś czarna dziura się pochwali i na ile procent, albo nawet dwoma. Może ten ktoś miał 50 pustych expedycji zanim trafił na piratów i przepalil dużo dexu? Najwięcej maja do powiedzenia ci co nie grają odkrywca, albo grali na jakimś nowym uniwersum.Biadola, bo nawet majac taka duża flotę nie ogarnęli by konta. Zamiast piratow na expedycji, ktoś inny by się trafił.