Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 173.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Supcio \o/ Lubisz moje ircowe wierszyki? Co z sygną? W Marcu jak w ...? Co Supermany lubią najbardziej? Mandarynka czy Cytryna? /me odlatuje od Supermana ale wróci o/

  • kruszynka

    kwachu - - Członkowie Teamu

    Post

    Bryy o tutaj mnie nie było o/ Ulubiona czekolada? Pomarańcza czy Cytryna? Kawa czy herbatka z rana? Jesteś przeciwniczką napojów energetycznych? Marzec co sądzisz o tym miesiącu? pa o/

  • Mati

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    Hej małolacie o/ ;D Jak tam inżynierze? Studia magisterskie zaczęte? Czekasz na wiosnę? Kraków czy Zakopane? Ulubiona ryba? Fifa czy Pes? /me rzuca cytryną w twarz Mati o/

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    Cytrynki o/ Kiedy nauczysz się tańczyć? Chodzisz dalej na zumbe? Co jest takiego dobrego w marcepanie? Czekasz na wiosnę? Co dzisiaj jadłaś na obiad? /me rzuca cytrynę na papa o/

  • - Imię: Krzysztof - Wiek: Rocznikowo 19 - Nick w grze/na forum: kwachu - Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Gram aktualnie na Deimos i Xalynth - Ulubiony film: Van Helsing - Ulubiona książka: Tutaj ciężko wybrać ale chyba będzie książka Wojciecha Cejrowskiego pt."Gringo wśród dzikich plemion." - Ulubiona piosenka:Thunderstruck zespołu AC/DC - Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac…

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    Dobra Cytryna. Co tam słychać? Dlaczego cytryna to najlepszy cytrus? Nauczyłaś się tańczyć od ostatniej mojej wizyty tu czy mam się brać za obiecaną robotę? Gdzieś ty była kiedy kwacha nikt nie bronił na ircowych elswordach? Ostatnio obejrzany film? /me może wróci może nie bo się czuje zaniedbany :C

  • /me puk puk /me przywędrował i tutaj Co ci się w ircu podoba opisz w 6 słowach Grasz jeszcze w ogame? Twoja ulubiona książka? Jaki język programowania lubisz? Pijasz alkohol? /me macha łapką o tak -> o/ Jeszcze tu wrócę.

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    Hej Jak tam wrażenia po urlopie? Dlaczego źle wodę wylałaś na icebucket?(za siebie xd) Ciepło było? Ile zdjęć zrobiłaś?

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    Ale jak nie umiesz? :c /me nauczy ! Woda gazowana czy niegazowana? Ostatnio obejrzany film? Co robisz jak jest tak gorąco?

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    /me Wita `marcik-a W ilu teamach jesteś? Który team jest najfajniejszy? Co jadłaś dzisiaj na śniadanie? Dlaczego nie chcesz nauczyć się tańczyć? Lubisz Pingwiny z Madagaskaru? /me macha ręka na pożegnanie o/

  • kasai - mala wredota :P

    kwachu - - Członkowie Teamu

    Post

    hej No to odpisuje:> Na wstęp cytując " <kasai> bo zjadlam ! " mnie np. ? Co lubisz robić? Ulubiona pora roku? Sukienka czy spódnica? Rurki czy leginsy ? szpilki czy baleriny? Włosy rozpuszczone czy w jakiś kok, kucyk? Ulubione wino? Ulubiony kolor oczu u płci przeciwnej? Ulubiony kolor włosów u płci przeciwnej? Czego nie lubisz robić? Ulubiona potrawa? /me pozdrawia

  • II wojna światowa

    kwachu - - Nauka

    Post

    Jedyne co mi przychodzi do głowy to obrona Kanału Sueskiego.

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    /me omomomom `marcik Marcik wyśle mi kartkę z OSLO? (podam adres na prv:D ) A wstajesz o której? Gdzie nauczyłaś się irca?

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    Dlaczego akurat 22:00? Ile jest marcikow? Dlaczego marcik jest trujący ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    Ulubiona godzina? Lubisz zumbe i co tam robisz? Lubisz mnie ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    OOOO Pistacje mniami:> Ty też nie lubisz otwierać ich? Czasem się takie zdarzą uparte :X A może cukier nie jest słodki? Ulubiony Aktor? Ulubiona Aktorka? Lubisz memy?

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    wrrrr. Jakie lubisz orzechy? Czego nie lubisz na ircu? Dokończ zdanie. Kwachu jest kochany, bo ....

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    Najdziwniejsza potrawa: Cytat: „A) Ale taka, którą jadłam ? B) Chciałabym zjeść? c) Widziałam? ” Lubisz orzechy? Wymień 3 zalety IRC-a /me czeka na cdn (to to z irca:D)

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od marcik: „Cytat od kwachu: „No najdziwniejsza potrawa:D Ale taka, którą jadłam ? Chciałabym zjeść? Widziałam? Czy jak mam potraktować to pytanie ? No każdą :D Dlaczego chcesz mnie bić? Bo jestes niedobry i mówisz, ze jestem zła :wrr: NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE [...] ” ” Dlaczego nie pijasz herbaty? Jeśli kawa to coś jesz do niej słodkiego? Ile przeważnie śpisz?

  • marcik - szefowa szefow;)

    kwachu - - Archiwum CT

    Post

    No najdziwniejsza potrawa:D Dlaczego chcesz mnie bić? Jesteś brutalna? Wzór na kocyku? /me kizia `marcik