Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 176.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tak zakaz kontaktu flot = zakaz kontaktu flot handlowych, flota to flota, ma być brak kontaktu tychże.

  • @Ulissess jako nowy gracz na Quantum miałem w domyśle czołówkę Quantum

  • Aktualizacja zasad

    Ojczyznoslaw - - Zadawanie pytań

    Post

    Ale co tu dopowiadać? "Brak kontaktu flot" Nieważne czy to floty handlowe czy transporty, czy zatrzymaj, czy atak związku - ma być brak kontaktu flot skoro nie ma podanych wyjątków.

  • Witam serdecznie, jako nowy gracz na Quantum chciałbym podjąć dyskusję w tym temacie: Co sądzicie o nowej zmianie Zasad Gry? Szczególnie interesuje mnie zdanie czołówki na naszym Uni unknown.png

  • Cytat od Apofis: „Ale ja liczę tylko wyłącznie kupno z rynku jednej transakcji 1;1;1; ponieważ nie traktuje to jako surowiec tylko statek Nie mieszam w to przeliczników i handlu kolejnego. ” Jeśli coś kosztuje 3 różne surowce, to nie możesz mówić, że płacisz więcej bo płacisz tylko więcej jednego surowca. Jak ktoś wyżej podał, na przykładzie choćby walut. Jeśli płacisz za coś 100 euro + 100 pln to nie możesz mówić, że kupując to samo za 300pln płacisz więcej Chyba przegapiłeś całe 15 lat tej gry…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Ojczyznoslaw: „kk pancków = 30kkk mety, 40kkk krychy i 15kkk deu. Do kupienia za 107kkk mety. ” Kupując za metal tracisz pkt kupując 10 płacisz 1,073 mln za pancki warte 850 000 wiec jestes do tyłu z pkt ok 200 pkt a to czy ty zrobisz handel innymi surowcami to już jest sprawa drugorzędna, ale na kupnie tracisz . Rozpratrująć jednie tranzakacje kupna metalem tracisz Po handlu wyjdziesz na swoje ale ja rozpatruje tylko tranzakcje kupna z rynku danej ilości statków a pot…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Ojczyznoslaw: „Czego nie rozumiesz? Mając przykładowo 100kkk mety, 100kkk krychy i 100kkk deu, zawsze więcej kupisz statków przez rynek po minimalu za jeden surowiec niż zbudujesz sam handlując surką żeby mieć idealne jej proporcje d ” Jeśli kupisz za kryształ to tak ” ... unknown.png 1kk pancków = 30kkk mety, 40kkk krychy i 15kkk deu. Do kupienia za 107kkk mety. Mając 107kkk mety po przeliczniku 3:2:1 (max jaki się da) możemy kupić 40kkk krychy (koszt 60kkk mety, zost…

  • Cytat od Apofis: „Tak, pod warunkiem, że zapłącisz więcej jednego surowca. Ale tak działa rynek a nie każdego stać wydać więcej dexu czy krychy to indywidualna sprawa każdego ale pkt tracisz wydając jeden surowiec na statek proste jest do przeliczenia ” Ok, liczmy. 10k GS = 50kkk mety, 40kkk krychy, 10kkk deu. Ryneczkiem kupuję je za 68kkk krychy. 40 i tak bym wydał w stoczni, dopłacam 28. Za 28kkk krychy po minimalnym dozwolonym przeliczniku handlowym kupię 10kkk deu (zapłacę 15kkk) i 21,6kkk m…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Zlomek_Mistrz: „Wszystkie praktycznie statki sa ponizej wartości kupic 100k lm za 390kk metalu można bez problemu. ” lm jedynie i sondy, reszta to już kwestia surowców, np. za rozpruwacza trzeba dać 181 000 metalu a kosztuje 160 000 surowca więc tracisz pkt i metal więcej niż kosztuje produkcja. Zależy za jaki surowic sie kupi. ” Co to za bzdura? Każdy statek kosztujący 3 rózne surowce rynek przelicza taniej na jeden surowiec niż najlepszy dostępny poza rynkiem przelic…

  • Cytat od MisiuPysiu: „Cytat od bocieek: „Przy obecnym silniku i wersji jest to ciężkie ale możliwe jak najbardziej Muszą być spełnione pewne warunki ( dwa ) ale jak najbardziej wykonalne. ” Prosiłem w pierwszym poście aby pisać konkretnie i sensownie.Podasz te warunki czy tylko zaspamowałeś? ” Wysilcie szare komórki albo tak jak my pobawcie się metodami prób i błędów i poćwiczcie. Boże te społeczeństwo teraz takie leniwe i roszczeniowe. Ta gra opiera się na kalkulacji. Mając odpowiednie dane moż…

  • Cytat od roermond: „Niestety mało kto trzyma się sztywno zasad. Trafiając na czarną dziurę, chce jak najszybciej się odkuć.Licząc na jej brak ryzykuje jeszcze większą utratę floty. ” I to gubi większość "pro hiper expedytorów". Poza tym zwykły fart i statystyka. Ile razy ktoś przywołuje skrajne przypadki jak @Elkanen tyle razy mam ochotę pogryźć monitor jak czytam te dyrdymały - rocznie 8 osób ginie przejechanych przez samochód na chodniku w Polsce. Czy to pora na zamknięcie chodników dla ruchu …

  • Znowu? Mam Deja Vu Zrób w końcu jakąś flotę może

  • Eee cycków nie ma, 7/10 Gratki, przyjemny farming przetapiaj sobie

  • Są cycki będą lajki Trochę małe, ale co tam darowanym cyckom się w su...oczy nie zagląda Gratki, przetapiaj, bo tam podobna Adaś z Lakim się już czają na UF

  • Regula chyba jest wyłączony już jakiś czas - tak mi się wydaje.

  • Pomysł sam w sobie jest trochę poroniony, ciekawe jak oni chcą to warunkować

  • Nosił Smerf razy kilka....Pozdrowienia dla sojuszu PUSH Dnia 18-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 300.000 _________________________________________ Obrońca Abandoned Smurf ________________________________________________ Lekki myśliwiec 132 Krążownik 47.569 Okręt wojenny 3 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 54.833 Sonda szpiegowska 293 Bombowiec 5 Niszczyciel 87 Gwiazda Śmierci 22 Pancern…

  • Cytat od Muniek: „Wie ktoś co sie stało z Ruskiem że spadł 2 mld pkt ? @Ojczyznoslaw ? ” Przetapia się na pancki z tego co widziałem po statach.

  • Coś tam działa Więcej znajdziesz tutaj: Ekspedycje jaki skład floty i lokalizacja?

  • Cytat od edes: „Ile razy musisz trafić piratów żeby pokryć te 12kkk deu? ” Przegapiłem wcześniej Twój post, wybacz Średnio 2 RW z małych piratów/obcych daje mi zapas deu na cały dzień.