Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 928.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • W porządku. Rozumiem, że poczułaś sie urażona. Niepotrzebnie

  • Myśli nad odpowiedzią blondlady-1.jpg

  • Jak to czasem bywa od straty zabawek zabolalo ewidentnie bardziej ego. Graty

  • Przypominam, że próg to 200% A te dziecinne kłótnie to może na pw przenieście.

  • Lub najprawdopodobniej kont.

  • Ale jak to tak bez bombek?! Coz Lucyfer wyrobil sobie juz mozna by rzec renomę

  • Niby żul a jednak taki bogaty dość. Gratki

  • Cytat od Apofis: „Cytat od starcraft: „przy moim wydobyciu mety 900mln na dobe kupujesz anty za 500zl w promocji 30% ” Ale kto ma takie wydobycia to po pierwsze. Raczej garstka ludzi na uni. Czyli i tak czołówka.Po drugie zobacz ile musisz wydać 500 zł. Kto normlany wydaje tyle kasy na grę? Jaki to jest koszt? Komu się to opłaca? Ile osób tak robi? Nawet jeśli tak zrobi to jakim kosztem. Ile razy w roku ktoś cos takiego jest w stanie zrobić? Raz? ” Zapytałeś to dostałeś odpowiedź. Garstka na uni…

  • Cytat od wampek: „Cytat od nowynick: „Albo jak bieganie z samym nożem w Counter-Strike'u. ” Ja tam od 8 lat nie wydałem złotówki na anty i jakoś nie czuję się bezbronny w otoczeniu bardziej rozrzutnych kolegów... ale samo porównanie ogólnie dobre. Wybić wszystkich nożem... szacun na dzielni i satysfakcja gwarantowana. Na pewno lepsze jest to osiągnięcie niż wykupienie sobie broni dającej znaczącą przewagę nad resztą. Takich ludzi zazwyczaj mało kto pamięta. ” Ech. To raczej dowód anegdotyczny. P…

  • Albo jak bieganie z samym nożem w Counter-Strike'u.

  • Zakłada, że jeżeli masz pieniądze żeby nie mieszkac w chlewie to nie zostajesz "bo jest ciekawie". Oczywiście jezeli masz swój oryginalny sposób na grę który sprawia Ci frajdę to w porządku, ale nie mów innym, że to jedyna słuszna droga. Cytat od Muniek: „Uwazam że gra bez kupnej anty to dodatkowe fajne wyzwanie. Zbierac anty z eventów i expów mozna i kisić ją na te potrzebne rzeczy jak geolog czy relokacje. Jak dla mnie super dodatkowy aspekt gry (zakladajac ze go nie kupimy za kase). ”

  • Ja się czasem pusze jak slysze ile kosztuje coca cola.

  • Cytat od Muniek: „Uwazam że gra bez kupnej anty to dodatkowe fajne wyzwanie. Zbierac anty z eventów i expów mozna i kisić ją na te potrzebne rzeczy jak geolog czy relokacje. Jak dla mnie super dodatkowy aspekt gry (zakladajac ze go nie kupimy za kase). ” Ja mieszkam w starym domu bo też uważam, że tak jest ciekawiej jak czasem przecieka dach a czasem myszy skrobia w scianach. Zamiast wydawać pieniądze zbieram po prostu rozne rzeczy po miescie ktore moga sie przydac jak znow sie cos zepsuje i wyk…

  • Cytat od ^BrzydaI^: „Cytat od Ten Keyra: „Czy Ty się czasem zastanowiłeś, że możliwość darmowych przenosin na inne uni to efekt uboczny (i niepożądany) mechanizmu cmentarza? Kibicujesz producentowi gry, żeby dopracował lepiej coś, co pozwoli Ci przenieść się za darmoszkę, pomimo normalnie wymaganej opłaty (przedmiot przenosin)? Ehh, Polaki-Cebulaki jak zawsze... ” a może to ty jestes cebulakiem?Stac cie to płać!!! Nie każdego stać. Nie raz, unifusion nie dawało szans wyboru uni i gracz trafiał m…

  • Cytat od Ardnas: „Na początku podajemy swoje propozycje do końca lutego, ewentualnie do 24 stycznia, a później do połowy lutego ankieta z głosowaniem. ” Ja proponuję zamknąc propozycje w połowie stycznia, bo raczej tak jak już ktoś wspomniał najważniejsze już padły. Następnie zliczyć głosy (chyba, że jakaś forumowa duszyczka doda ankietę) na początku lutego lub w połowie, bo miesiąc na głosowanie to i tak dużo myślę Inicjatywa ekstra - ode mnie głos raczej pójdzie na event z nagrodami chociaż w …

  • O niezły zysk. Zawsze fajnie jakieś nowe twarze widzieć w st, graty

  • Dead

    nowynick - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od Zbawiciel: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Sam chciałbym wiedzieć, kto przetopił to konto, każdy gra jak gra lecz wielka szkoda budowania konta aby jakiś ktoś kto śmie się nazywać graczem idzie na łatwiznę i robi takie coś, eh jakie to wszystko jest śmieszne... ” a Wy tak nie robicie ?? ” Nie mierz innych swoją miarą

  • Tak szczerze to z tym 2021 to uwierzę jak zobaczę.

  • Kto by pomyślał że tyle w ludziach agresji... Graty skromnego zysku dla agresora. ...a wy dalej sobie plujcie w twarz czy co tam lubicie. PS @m fox mógłbyś nie robić spacji przed wszystkimi znakami interpunkcyjnymi? Trochę mnie to rozprasza @RAFUS1973 skąd to zainteresowanie męskimi pupami? Odpowiadając na pytanie - tak, moja jest duża, mam nadzieję że czujesz się bogatszy o tą wiedzę.

  • Znowu ten sam obrońca, śmierdzi puszem na kilometr. No ale nic... Gratulacje 'trafienia'.