Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 99.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wrzuciłem rozdziały do 20 włącznie. Bodaj dwa ostatnie nie były nigdy wcześniej publikowane (chyba). Teraz siedzę nad najtrudniejszym elementem czyli przebudową dawnej bitwy o Danar.

  • Zakładam osobny wątek z moją drugą książką, którą pisze równolegle z nakładaniem poprawek na "Piekło kosmosu" Prawdopodobnie prace nad nią zbiegną się wraz z wydaniem "Piekła..." jako E-book. Tutaj mam dwie opcje: * wydać książki na platformie ebookpoint * założyć własną stronę sprzedającą tylko moje e-booki Z pierwszą opcją jest mniej roboty, ale druga powoli coraz mocniej do mnie przemawia. Tak czy inaczej to określi przyszły rok, bo ten i tak jest porąbany. Czym jest "Śmierć z głębin"? to w z…

  • GARŚĆ INFO "Piekło kosmosu" wróciło z redakcji tekstu i jest tak poszatkowane, że prawie dostałem zawału. Kurde, że ja tych błędów logicznych nie wyłapałem to aż mnie zabolało. Masa materiału do ujednolicenia, w zasadzie redakcja spaliła mi bitwę o planetę Danar, ale jednocześnie wytłumaczyła to i owo, zatem bitwę muszę przebudować, tak aby nie wyszło, że tak naprawdę jest to kopia bitwy o stację Ventes 4. Bo faktycznie to w 90% było to samo od strony wizualnej, tyle że więcej statków się rozwal…

  • No dobra, czas na kolejną aktualizację. Zatem tak, obecnie jestem w trakcie kolosalnej redakcji, która straszliwie, ale słusznie, pocięła mi tekst. Jest on stary, był sześciokrotnie przebudowywany i pisany przez lata na wyrywki, więc roboty jest z tym mnóstwo. Obecnie nakładam uwagi redakcji, wrzucam więcej hmm... logiki do niektórych sytuacji i uświadomiono mi, że część elementów muszę skrócić, ale też przebudować logicznie i logistycznie bitwę o Danar. Mamy bowiem w książce ogromną bitwę o sta…

  • Książka spisana, teraz przechodzi wstępną korektę/redakcję. Moja żona nie zostawia na mnie suchej nitki, więc nakładanie poprawek trochę zajmie. Uświadomiła mi też, ze mój plan wydania tego na przełomie kwietnia/maja, przy tej ilości pracy nad tekstem to małżonka. Szczególnie, ze potem tekst idzie do drugiej korektorki, a po na niesieniu poprawek od niej wraca pod korektę mojej ukochanej małżonki. Dopiero wtedy da mi zielone światło do składu. Zatem realna data ukazania się e-booka, to koniec cz…

  • Tak, wiem, milczałem blisko 2 lata, za co szczerze przepraszam. Głównie dlatego, że starałem doprowadzić się do porządku, gdyż miałem ostre nawroty depresji, a walczę z tą chorobą od wczesnych lat nastoletnich, ale nie mówiłem o tym dotąd. Szczerze powiedziawszy bałem się przyznać do tej ułomności. Od roku w końcu się nie boję, wróciłem do pisania i żona powiedziała mi wprost, ze mam skończyć serię Piekło kosmosu. Szczególnie, ze na Wattpad ona stale żyje, mimo ogromnego zaniedbania z mojej stro…

  • Powolutku będzie tam publikowana całość. Na razie jest tam wszystko przerzucone na wersję prototypową. Okładka z starej wersji, nowa okładka właśnie powstaje wattpad.com/story/99486983-hel…piek%C5%82o-kosmosu/parts Ja

  • Fakt pomyliłem. Fovol to macierzysta planeta goriosów. Ta rasa miała się pojawić w bitwie o sam Danar. Muszę odkopać mój notes z opisem galaktyki występujące w książce. Aż dziw że pamiętasz takie rzeczy. Swoją Drogą Marcus ginie w 3 tomie No, mniej więcej Dobra dziś spiszę streszczenie trzeciego tomu. Aha taka ważna informacja Praojcowie to nie to samo co Stworzyciele, zaś geneza linii wygląda następująco: Stworzyciele - Praojcowie - Niebianie - Niszczyciele W książce Stworzyciele występują w cz…

  • W powyższym poście zamieszczę streszczenie wszystkich tomów, ale zważywszy na ilość tekstu, będę pisał jeden tom dziennie. Na razie macie pierwsze dwa tomy, które pierwotnie były jednym tomem o tytule Piekło kosmosu. w 2006 postanowiłem rozbić to na dwie części. W tym poście natomiast dam słowniczek, czyli opis wszystkich wymyślonych na potrzeby książki, ras, kultur itp wraz z głównymi postaciami, okrętami i wydarzeniami. RASY Terranie - Ovianie - Varianie - Horiończycy - Goriosi - Domianie - Ic…

  • Aby nie przedłużać - tu i tylko tu daję streszczenie całego HellSpace, które pierwotnie nazywało się Piekło kosmosu. Inspiracjami do powastania książki były (i to się nie zmieniło) gra FreeSpace oraz delikatnie Homeworld (niektóre nowinki techniczne). Powieść została w pełni zaprojektowana w latach 2004-2008, choć główny jej trzon fabularny powstał w latach 2004-2005. W latach 2006-2008 powstało szczegółowe zaplanowanie bitew o planetę Danar, bitwa o Lodowe Pierścienie Pegaza i bitwa Stworzyciel…

  • Powód dla którego porzuciłem pisanie to stan mojego zdrowia, który w ostatnich latach bardzo się pogorszył, przez co straciłem pracę. Niestety łapiduchy nie są wstanie ustalić źródła od wielu lat (wiedzą tylko że ma to podłoże neurologiczne), natomiast ja czuję się coraz słabiej. Obecnie udało mi się dorwać pracę na sieci jako publicysta, więc staram się stanąć finansowo na nogi. Moje mizernej wartości książki zniszczyłem. Żona gdzieś trzyma kilka starych plików z niedokończonymi powieściami, al…

  • Proszę o kasację tematu. Nie zamknięcie, a kasację. Proszę też o usunięcie konta z forum. Piekło kosmosu, tak jak i inne moje niedokończone powieści zostały oficjalnie skasowane. Sorry że zmarnowałem wasz czas.

  • Piekło kosmosu na razie nie bedzie nadal publikowane, jeszcze przez kilka tygodni, ale póki co leci publikacja Śmierci z głębin. Są już 4 rozdziały oraz trzy kolejne gotowe, wrzucone i oczekujące na premierę (w sumie 7 odcinków). obecnie pisze rozdział 8 i 9 Smierci, korektą rozdziałów 10, 11 i 12 Piekła zajmę się w lipcu, więc pewnie będę je publikować w sierpniu. Teraz mozecie na mnie psy wieszać.

  • teoretycznie skończyłem, ale w praktyce nie opublikowałem całego Dobra, a teraz ważne info. Obecnie mam trochę szarpaniny w domu z pracą i de facto zmianę (nie całkowitą) zawodu z powodów finansowych. Stąd tak olbrzymi obsów. Jeśli w tym tygodniu wszystko dopnę z podstawowych spraw to w przyszłym puszczę hurtem kilka odcinków, a resztę w listopadzie. W najgorszym wypadku część odcinków pójdzie w listopadzie a finał w grudniu. Tak czy siak w tym roku zakończę piekło kosmosu, a w grudniu 2015 chcę…

  • Mam obecnie na głowie trochę spraw związanych z zarobkami stąd taki obsuw. Nie wiem jak szybko się z tym uporam, ale postaram się w najbliższym czasie po prostu jednego dnia dać hurtem kilka odcinków. Chce w tym miesiącu mieć już zakończone Piekło kosmosu i rozpoczętą śmierć z głębin.

  • Nie zapomniałem, ale musiałem pomóc rodzicom w końcówce remontu mieszkania i w podzięce dowalił mi grypa. Dziś w nocy puszczam odcinek, który miał się pojawić w zeszłą środę. Poza tym przygotowuję do publikacji śmierć z głębin i to też pożera mi sporo czasu.

  • Odcinek 9, part 1 wpajeczejsieci.blogspot.com/20…osu-rozdzia-9-part-1.html

  • Będzie jutro i w niedzielę wieczorem. Odcinki już dziś przygotuję, bo w ten weekend jestem na ślubie i weselu przyjaciół. Dziś ich nie wrzucę bo muszą iść recenzje gier.

  • Najnowsze dwa odcinki w ten weekend. Słowem, cały rozdział 9.

  • żeby nie było że nie dotrzymuję obietnic wpajeczejsieci.blogspot.com/20…osu-rozdzia-8-part-2.html