Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Ruda: „Panowie naprawdę. Jak chcecie sobie nawrzucać, coś udowodnić lub wyjaśnić załóżcie sobie odrębną konferencję na jakimś komunikatorze. W każdym temacie na Forum wyłaniają się konkretne osoby i offtopują. Bardzo proszę o posty na temat. ” Dejże jakieś info o next evencie, na pewno coś wiesz.

  • Przeciez zgłoszenie moje jest wg zasad tematu wiec nie bardzo rozumiem ? Przeciez Ty mnie dodalas do jakiejs kategorii gdzie nikogo nie ma a nie do rankingu Dobra skasuj to widze ze nic tu sie nie da juz sensownego zrobic. Kasuj to, ja odklikuje powiadomki, ten temat to spam, rekordow tu nie ma.

  • To bedzie aktualka ? Czy juz nie bedzie w tym temacie ?

  • Nowy wpis Muniekk ATL Quantum 423,391 306,513 10.01.2021 248.783.749 207.928.000 53.528.000 45.057.000 41 41 41 41 41 40 40 40 40 40 40 40 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 37 Top 115 Plazma 15 Czy tak to ma wyglądać ? Przebrnąłem przez gąszcz i tak mi wyszło.

  • Nie lepiej zamknac ten temat bo to i tak niedziałające juz archiwum i otworzyc cos nowego ?

  • Cytat od powyginany drucik: „JAK ZGŁASZAĆ pomoce do liczenia wydobycia: - Excel do liczenia: Arkusz do liczenia eko (Ukryta treść) uwagi jak zgłaszać: - Wydobycie liczymy bez geologa - Pamiętać o temperaturze do poprawnego wyliczenia deuteru - Nie ma sprawdzania kordów wiec trzeba pisać aktualizacja/nowy wpis. Z unijnych wiem że dużo ludzi ma z tym problemy dlatego będę ignorować wpisy bez tego dopisku - W top wydobycia poszczególnych surowców będą tylko osoby z górników. Taki minusik mały z spo…

  • a co mi da ecel tego usera ? kto prowadzi TEN temat ? kto ustala TU zasady ? ja umiem swoje wydobyciue policzyc ale ciap nie umie wyznacznych do sztandarowego tematu forum umiescic

  • Cytat od I am back: „Cytat od Muniek: „@powyginany drucik nie lepiej podac po prostu to ? działa, brak błędów, nie zaden excel, proste i sprawne proxyforgame.com/pl/ogame/calc/production.php ” Skoro znasz ten kalkulator to po co pytasz o inne mozliwosci? ” Ciap daje link do tematu, nie do kalkulatora. Wchodze w temat i szukam w nich linku. Ostatni na dole tematu NIE DZIAŁA. Ok...sprawdzam wczesniej...jest działa ale ludzie piszą ze z błędami wiec bezuzyteczny. Masz wiec do wyboru link nie działa…

  • Cytat od powyginany drucik: „Cytat od Muniek: „ciapka.cba.pl/Eko.xlsx ” Hosting się skończył. Masz nie aktualny link. ” Przeciez Ty ten link podałas @powyginany drucik nie lepiej podac po prostu to ? działa, brak błędów, nie zaden excel, proste i sprawne proxyforgame.com/pl/ogame/calc/production.php

  • Ok nie działa to: ciapka.cba.pl/Eko.xlsx

  • Cytat od Ten Keyra: „Co do eko to najłatwiej sprawdzić realne wydobycie na paczce z shopu na kolonii, na której jest wystarczająco dużo miejsca żeby pomieścić wydobycie. Oczywiście warunkiem jest brak aktywnych dopalaczy. ” serio ja swoje wydobycie umiem policzyc tylko nie wiem co ciap w swoim własnym temacie tu chce i dopuszcza ale ju nie wazne, z takim podejsciem bede używał mmorpg jako statsów

  • Cytat od powyginany drucik: „Cytat od Muniek: „@powyginany drucik ok dodam na zbieraczu pełzacze, mam tez boosterów troche to podlicze całosc jako nowy wpis. zgodnie z tematem. thx ” Pełzacze można zezłomować, dopalacze kiedyś się skończą ” Nie ważne, wazne ze moje zgłoszenie bedzie w tym temacie. od godziny probuje ustalic czy te elementy moze zawierac zgłoszenie ale udajesz ułomną. Popytam modów w razie czego o co tu chodzi

  • @powyginany drucik ok dodam na zbieraczu pełzacze, mam tez boosterów troche to podlicze całosc jako nowy wpis. zgodnie z tematem. thx

  • Cytat od powyginany drucik: „Cytat od Muniek: „O to mi tylko chodzi - tu brak info o tym ” Arkusz do liczenia eko ” niestety nie działa. Nie chodzi mi o arkusz, chodzi mi o zasady podawania wydobycia w tym temacie. Nie wiem jak to juz prosciej napisac. Przeciez prowadzisz ten temat.... pełzacze moga byc ? bonusy wszelkiego rodzaju ? klasa zbieracz tez w statsach w tym temacie ? czy co kto chce a i tak bedzie aktualka ?

  • Cytat od buleon: „@Muniek a chodzi Ci o to, żeby wiedzieć, ile masz i wystarczy Ci arkusz do użytku prywatnego czy też chcesz pochwalić się swoim eko na forum i pościgać na wydobycie (bo do tego ten temat pierwotnie służył)? ” Moje eko jest słabe. Chce zwyczajnie wiedziec co moge w nim uwzględnic ? Jak mam je tu wrzucic ? z pełzaczami przeładowanymi 150% i boosterami 40% z wyłączonymi fuzyjnymi i wklepanymi satkami w kalkulatorze ? O to mi tylko chodzi - tu brak info o tym

  • @I am back widzialem ostatnio Jego excel i był wpyte. Ja z excela nic. Niestety co mi po excelu idealnym jak nie mam zasad co mogę traktowac jako wydobycie.

  • Pytam raczej Ciebie jako prowadzącą temat, nie znam Twojego exxcela. Teraz ja jako nowy wpis chce tutaj wrzucic. Wchodze w zasady dodawania wpisu napisane przez Ciebie i zero info czy pełzacze, czy przeładowanie pełzaczy, czy bonus zbieracza, czy gołe kopalnie. Wchodze w linki "pomagajace" wyliczyc eko i co ? 4/4 nie działają Jak mam dodac wpis ? Jakie sa zasady ?

  • Czy jest gdzies info jak zgłaszac obecnie wydobycie ? To z 1 strony jest juz nieaktualne do wersji gry.

  • @powyginany drucik nie ma słowa o pełzaczach i bonusie posiadania klasy zbieracz jak to teraz jest uwzględnione w rankingu ? "+25% produkcji" dla zbieracza nawet bez zadnych pełzaczy - czyli te 25% jest w tym rankingu dozwolone jako zgłaszane ? [ciach] edit: @ciap rozumiem ze zglaszamy bez fuzyjnej bo przeciez kazdy na 15stkach moze "zbudowac" na sekunde satki pod zgłoszenie i fuzje dac na zero Super Moderator Ruda:offtop

  • O matko pierwszy raz przeczytalem pierwsze strony tego tematu. Ciap wywal że wszystko prócz x7 - przeciez to stoi puste od lat, przez takie coś koło przejżystości to nawet nie stało. Za duzo tych kategori, sumarycznie, przelicznikowo, top met / krs / deu , jakiś punktowy, procentowy, pozniej % badan do eko do czegos tam, nawet nie zrozumiałem tam pod koniec o co chodzi. Zrób ze tu tylko x7 ( innych wpisów nie ma....) i ze 3 kategorie: - sumarycznie - przelicznikowo - topowy met krs dex i od razu…