Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 137.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tu sprawa jest ciekawa, kurczak BlaBla odzyskawszy zmysły - udał się do kurnika, odebrał swoje jaja. Niestety w momencie ataku BlaBla wypisał wniosek urlopowy ( ból krzyża - przymusowa rehabilitacja ), który jego Szef zatwierdził. Poleciałem, już na U zrehabilitowałem BlaBle - a samo RW zgłosiłem do GO do rozpatrzenia, bo przyznacie dziwnie wygląda - kurczak przegiął Dnia 07-02-2021 18:34:12 [ specjal for ReSeT ] następujące floty spotkały się w walce: Agresor Gierek [PIS] ______________________…

  • Cóż może historyjka :), ... w odległek galaktyce nr 8, pojawił się LubiePlacki, za nim popędził Miszel, jeden i drugi chciał trafić Blable. Dwóch topowych graczy przy maluczkim BlaBla, wyglądało jak herosi, którzy chcą złapać ślepego kurczaka :D. I udało się LubiePlacki - co zabolało GoT, bo czemu nie my go trafiliśmy :). Po wielkim BOOM - kurczak BlaBla dostał sondą w łeb, osłabł i stracił aktywność i nie odzyskał , a szczegóły poniżej Dnia 07-02-2021 17:27:27 [ special for ReSeT ] następujące …

  • ReSeT, jak zwykle najmądrzejszy, skąd oni Cię wzięli w GoT - pyskaty jaknie GoT ;). GO byłem w 2006 roku - sporo rzeczy można zapomnieć przez 15 lat. Korzystając z okazji graty Placek, jeśli nie Ty Miszel by go trafił - pewnie też znał Jose, bo kto go nie zna haha

  • A rzeczywiście Ryjek - hmmmm, to ja tu żle licze wszystko od początku :D, haha - po Twojej analizie, tak nadaje się na ST, jak zwykle czujna bestia :D. Co nie zmienia faktu, wracając do ReSeT`a że można poprosić, wrzucę wieczorkiem te STejki for ju :).

  • Znowu żonie się Księżyc z planetą pomylił :), graty SZTURMAN, miałeś nosa. A żona już na Piratach odrobiła wszystko :).

  • ReSeT kolejne dwa starcia nie łapią się na ST<2000%, a jak bardzo chcesz je zobaczyć, napisz do mnie PW to Ci je udostępnie. I nie ujadaj tak, wystarczy poprosić.

  • W porozumieniu obu stron [ TOKIO - żona_rolnika ], proszę o zakończenie wojny i uznanie jej jako nierozstrzygniętej. Dziękuję za dotychczasową walkę ;).

  • Ojjj Kapitanie, toś dał się trafić - moment fatalny, jednak nos Prezesa jest niezawodny :), ... ale życze mega SZO! Graty Szturman, zysk przedni :).

  • Agresor: [ Gierek ] Właściciel księżyca: [ Nieznajomy ] Raport: Atak na księżyc20.01.2021 03:30:22 Od: dowódca floty Flota z Hydra de Lernaean [7:278:11] dotarła do księżyca planety Księżyc [7:278:15]. GŚ wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, które powodują silne trzęsienie a na końcu rozrywają satelitę. Wszystkie budynki na księżycu zostaną zniszczone. Pełen sukces. Flota wraca z powrotem na rodzimą planetę. Szanse zniszczenia księżyca: 12.12 % Szanse zniszczenia GŚ:46 % PROCENT DO WOJNY…

  • Toms, dokładnie tak - klasa ;). Żona to swój chłop :), a ITACHI, daje radę tylko ma przerwy w dostawie neta od 23:45 do 00.00 PL TIME . Teraz czas zabrać się z DRAGONS`ów - aby udowodnić, że coś tam ogarniamy. BS`y zostawimy sobie na koniec . PS. SZTURMAN jednka odnalzł starych znjomych w 7 gali.

  • Gratulacje - jak zobaczyłem tę szmatkę na pralce, a na niej dwie piękne prawie pełne szklaneczki, wiedziałem, że się coś szykuje - a że poprzednia pralka padła, a właściwie, jedna część produkowana w Brazyli - to musiała być zemsta. Nikt na trzeźwo by nie poleciał , na pełnej aktywce - tak więc mały rycerz padł. Szo ITACHI!

  • DISCORD Oktanowy - NOWY ADRES

    Gierus - - DiD Octans

    Post

    Zapraszam: ---- > [ discord.gg/KpcgAQvZqN ] Tylko tutaj najświeższe ploty na Uni

  • Art napisałeś: " Robić fuzję na ostatni możliwy moment, gdzie potem życie w firmie zamiera na 2 tygodnie, jest złym pomysłem. Będę naciskał na ruszenie nas z miejsca po 6 stycznia. " Proszę ja, proszą inni, co z tą fuzją, będzie ?, kiedy - przedstawcie jakiś plan, gracze uciekają, zapewne by grali gdyby był jakiś plan. Z góry dziękuję za informacje.

  • Szturman, miała być druga wojna z Wami, ale mi nie wypada, także czekam na Twój ruch, jak napisał powyżej olimp - będzie zabawa.

  • Zależy ... podobno smok wawelski był dinozaurem, a i wśród dinozaurów był Smok - archozaur.

  • 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: [ PIS ] PUSZYK I SKUPOWANKO vs [ B_S ] BlackSun 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: Brak 3. Preferowany system liczenia: System procentowy [ wliczane niszczenie księżyców ] 4. Warunki zakończenia wojny: a) Próg, którego osiągnięcie przez jedną ze stron jest równoznaczne ze zwycięstwem i tym samym zakończeniem …

  • 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: [ PIS ] PUSZYK I SKUPOWANKO vs [ DRAGONS ] DRAGONS 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: Brak 3. Preferowany system liczenia: System procentowy [ wliczane niszczenie księżyców ] 4. Warunki zakończenia wojny: a) Próg, którego osiągnięcie przez jedną ze stron jest równoznaczne ze zwycięstwem i tym samym zakończeni…

  • Gratulacje Panowie, jak to mówią chcieć to móc - Wam się udało. Szkoda THEIAN`a, jeszcze o 2 był On, nie wiem co się stało, zapewne czekał na wracającą ekspe, po stats widać że mu się przysnęło, ... chyba. Szkoda, że wojna tak szybko się skończyła, ale można przyznać i trzeba że to RW kończy ją definitywnie, choć co zostało zbudowane podczas jej krótkiego trwania trzeba kontynuować :). TOP RIDER tej wojny to zapewne Uchiha Itachi. PS. Tylko pamiętajcie wg podań: Itachi Uchiha (うちはイタチ, [i]Uchiha …

  • Graty Panowie! THEIAN Tobie SZO. Edit:12.01.2021 - Wojna trwała 2 dni, zwycięstwo GoT`ów, TOP Rider trwających rozgrywek: Uchiha Itachi - diabeł jeden.

  • PIS-GOT.jpgf Edit:12.01.2021 - Wojna trwała 2 dni, zwycięstwo GoT`ów, TOP Rider trwających rozgrywek: Uchiha Itachi 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: [ PIS ] PUSZYK I SKUPOWANKO vs [ GoT ] Gra o Tron 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: Brak 3. Preferowany system liczenia: System procentowy [ wliczane niszczenie księżyców ] 4. Warunki zakończen…