Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 173.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    U nas legalny pushyk pełną parą. Flota za minimum kosztów przerzucana z multikonta na swoje. imgur.com/a/5eQ7PD7

  • Szkoda że na koledze, no ale graty się należą. Evl, szybko odbudujesz

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie, oni uważają że te małe słówko "dozwolone" w niedopracowanej nowince jaką wprowadzili podważa cały regulamin gry.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Na dobrą sprawę transporterami też możesz się wymienić ze swoim multikontem 1:1 metal deuter. DA SIĘ. Łamiesz wtedy obowiązujący regulamin gry dostępny na forum. Możecie sobie poczytać, dokładnie punkt "Push". Czy to poprzez rynek czy w wolnej wymianie przeliczniki dalej obowiązują i albo będziecie odsyłali, albo mam nadzieje wam pokasują te multikonta i pobanują na kilka tygodni.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od dexPL: „Cytat od drakon: „ ” I jeszcze napisz, że nowy pasek prędkości floty to szczyt desingu ” Nie gram w tą grę dla designu, jest mi praktycznie obojętny. Choć bardziej mi się podoba kolorystycznie od poprzedniej wersji.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To może z innej beczki. Mi się aktualizacja bardzo podoba. I graficznie i funkcyjnie. Gram w ogame z sentymentu i dużą frajdę sprawia mi rozwijanie konta. Teraz doszło sporo nowinek i możliwości z których na pewno skorzystam. Zauważyłem też jakby przy wysyłaniu flot inaczej przeładowywała się strona tzn. nie ładuje się od nowa tylko działa jakby w flashu. To dla mnie na duży plus, choć z telefonu jeszcze nie próbowałem. Ogólnie same plusy. Co do drobnych błędów w żadnym stopniu mi nie przeszkadz…

  • Cytat od po prostu Szymon: „Apokalipsa brat przeciwko bratu , sojusznik przeciwko sojusznikowi ” W takich sytuacjach zwykle chodzi o pieniądze xD Graty agresorowi i przetopu życzę.

  • Ja na energii tylko z fuzyjnych i zapotrzebowaniu kopalni około 45k energii potrzebuje: wariant 1. tech. energetyczna 21 fuzyjne 23 zostaje spooooro energii na długie miesiące wariant 2. tech energetyczna 22 fuzyjne 22 zostaje energii na kilka kopalni

  • No przecież właśnie o tym jest ta rozmowa człowieku. Tobie może i się opłaca, mi nie. Czy nie można mieć dwóch odmiennych zdań ? Zrób sobie po swojemu na satelitach, ja zrobię na fuzyjnej. Dla mnie głównym argumentem za fuzyjną jest fakt że trzeba będzie zostawić powiedzmy 4k MT do farmingu na planecie 1667 pełzaczy, około 500dt do zwózki i jeszcze 20k satelit + wydobycie i urobek z farmingu ? Moim zdaniem, na moim uniwersum to nie ma racji bytu. Na Twoim może i tak, ja zaś zrobię pod siebie.

  • Ja tam też obstaje za fuzyjną przy zasilaniu pełzaczy. Na 15stkach to zdecydowanie najlepsza dla mnie opcja.

  • Gratuluje Nicky, pokazałeś pazur. Zysk kozacki. Co do wypowiedzi wyżej- potwierdzam. Nicky z naszego sojuszu to chyba jedyny normalny

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ja nie moge odebrać nawet LMów. i.imgur.com/OwdfFNw.png Być może chodzi o to że jak nie spełnia się wymagań na daną jednostkę to nie można jej odebrać.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    i.imgur.com/l8q04O3.png wychodzi na to że jak satelita rozpruwacz i.imgur.com/H4Ljm3w.png i szperacz i.imgur.com/yYlqr2U.png

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od PDW: „wiadomo kiedy wejdą nowe klasy? ” Nie.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie narzekaj, ja czytając przed chwilą aż krzyczałem sobie troszeczkę z podniecenia w niektórych miejscach tekstu. Czyli można będzie wybrać klase generał a pełzacze te do eko sobie kupić na rynku ? Gitara

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Tyle że tu wiąże Cię z Gameforge często wieloletnia praca nad budowaniem konta, inwestycje w jego rozwój i Twój poświęcony czas. Rezygnacja z gry jest raczej najbardziej niekorzystna dla Ciebie bo wszystko to tracisz, a Gameforge traci jednego z kilku dziesięcu/set tysięcy graczy, którzy mają tendencje do wracania.

  • A pamiętacie uni50 ? tam to dopiero był rozkład galaktyk

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ciap: „Cytat od drakon: „No a wspomniane wcześniej surowce na rynek celem zamrożenia mogą przecież ulec sprzedaniu i co wtedy? ” Jak wystawię po 3:2:1 to kto mi to kupi? Jeżeli już nawet kupi to sprzedam ponownie ;x ” I zapłacisz 30% podatek. A po 3:2:1 zdarza się że używany jest ten przelicznik. np. board.pl.ogame.gameforge.com/i…tal-P%C5%82ac%C4%99-maxa/

  • Wersja 7.x - dyskusja

    drakon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    No a wspomniane wcześniej surowce na rynek celem zamrożenia mogą przecież ulec sprzedaniu i co wtedy? Myślę że zaproponowana prowizja to większa przeszkoda do używalności tej nowości niż jakieś spekulacje o wykorzystywaniu go do uchronienia surki przed rabunkami.