Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Federacja z trzema prezydentami.

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Estonia?

  • Astronomiczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Merkury? 90% to jądro więc powinien być gęsty.

  • Geograficzny!

    Draken - - Nauka

    Post

    Hmm, co by tu zadać... Jak wszyscy wiemy różne kolory różnie odbijają promienie słońca i w różnym tempie się nagrzewają, pewne skały nie mają jednolitego koloru i dzięki temu występuje pewien proces, który je niszczy. Co to za proces?

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Finlandia?

  • Astronomiczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Si

  • Geograficzny!

    Draken - - Nauka

    Post

    Dolina Zimnika?

  • Astronomiczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Planeta, którą się nazywa Jutrzenką to?

  • Astronomiczny

    Draken - - Nauka

    Post

    A ja mówię Neptun

  • Harry Potter

    Draken - - Rozrywka i hobby

    Post

    Tak

  • Sposoby na zniechęcenie UFSów

    Draken - - Gra

    Post

    Każdy gra jak chce, jeden eko, drugi uFS, a trzeci flotą i każdego można ubić. Liczenie floty, PZ, podstawka czy zwykłe szczęście. Raz się wygra, a raz się przegra i nic tu nie zmienisz. Więc zamiast wylewać swoje żale na forum, wróć do gry i zezłomuj jakiegoś gracza. Dla mnie to przypomina żale pewnej osoby przy innej grze gdzie narzekała, że losowania są ustawione tak, żeby gracz przegrał. Więc albo nie umiesz grać, albo uważasz się za lepszego gracza niż jesteś. EOT i wracajcie do gry, a nie …

  • Harry Potter

    Draken - - Rozrywka i hobby

    Post

    Olivander skomentował, że pewien rdzeń był kapryśny, o jaki chodziło?

  • Harry Potter

    Draken - - Rozrywka i hobby

    Post

    Hmm, jednorożce?

  • Sposoby na zniechęcenie UFSów

    Draken - - Gra

    Post

    Gra ma określone zasady, które trzeba przestrzegać, a poza tym jest wszystko dozwolone tak długo jak jest w granicach tych zasad. Każdy kolejny pomysł, który mówi o tym, że nie lubię stylu gry X można potłuc o kant pewnej rzeczy. Ja mogę powiedzieć, że nie lubię bunkrów i chciałbym zakazać powiedzmy więcej niż 500 wyrzutni plazmy na planetę. Więc zamiast narzekać pomyśl jak grać.

  • Sposoby na zniechęcenie UFSów

    Draken - - Gra

    Post

    Każdy gra jak chce i każdego można złapać, wystarczy chcieć i mieć pomysł. Poza tym sporo osób pracuje/uczy się/studiuje i jak widzę kolejny pomysł na ograniczenie urlopów to mnie krew zalewa. Nie da się przewidzieć jak często będzie potrzebny, może być raz a może być potrzebny dziesięć. Są sytuacje losowe, sesje, matury i inne rzeczy, no i jeszcze rodzina. Idąc twoim tokiem myślenia powinni zabronić sprzedaż czerwonych fiatów, bo ich kierowcy powodują najwięcej wypadków.

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Wietnam?

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Da

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Niet, państwo bliżej Europy.

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Jedyne państwo na świecie, które ma dwóch monarchów. Co to za państwo?

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Luksemburg?