Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nom, wszystko co wieksze albo siedzi na u albo sie pilnuje albo trzeba wiecej wysilku niz to warte. Naplyw nowych owiec do golenia by sie przydal.

  • Bry, znowu ja. Barwy sojuszowe zmieniłem i coś na forum trzeba było wrzucić. Cel znalazłem jak z nudów patrzyłem w 7 gali za czymś wartym przenoszenia planet, miało być ładnie, szybko i bez wpadek. Wyszło średnio, najpierw planetę do złego us chciałem przenieść, potem drugą do dobrego us przeniosłem, ale po przenosinach rano zorientowałem się, że TP musi się chłodzić a już wstałem, żeby lecieć. Poleciałem z innego us, spaliłem góre paliwa, recki miały być godzinę po ataku, ale weszło, po ataku o…

  • Cytat od Jiyara: „Ooo nowa twarz jak miło mhm czyżby stara ekipa pro flociarzy z taurusa przeszła na emeryturę że pozwalają na latanie takim flotą pod falangą gratki udanego wlotu jak i dalszych udanych obrońcy szo by można było dalej farmić nowa twarz to i może nowa rozrywka będzie ” Nie wiem, dzisiaj cztery floty ustrzeliłem w siódmej gali. Trzy z nich to było liczenie z fali, a jeden lot na akcie więc nie wiem gdzie ci pro flociarze sie pochowali.

  • Bry, wróciłem na uni po kilku latach przerwy, flote zespawałem, na ekspy zacząłem latać za namowa Mroczka i ciap, flota stała bezczynnie bo u mnie ugór bez żadnych rozsądnych celi. Wrzuciłem planetę do układu innemu celowi, a przy okazji ten poniżej się znalazł. Pozdrowienia dla kruszonki, paxa i innych pomarańczy z teamu, pandy, ciap i Mroczka. Trampki wpadly przy okazji, liczylem na fali lot większej floty i aż żal było nie skorzystać z okazji. Lot kompletnie szalony, bez żadnego ładu i składu…

  • Było ogłoszenie o tym, że posty poszły w większości na śmietnik gdyż forum lagowało i nie jestem jakoś specjalnie tym zaskoczony. To forum istnieje jakieś 10 lat i przez ten czas naprodukowało się sporo postów.

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Belgia?

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Yorktown?

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    I dobrze obstawiasz

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Cytat od orbbiters: „Skoro początek XIX wieku to podejrzewam, że chodzi o armie napoleońskie. Z tego co pamiętam to tyralierzy i karabinierzy to była lekka piechota do walki w rozproszeniu, tyralierze właśnie. Natomiast fizylierzy i grenadierzy to piechota liniowa, którą Napoleon uzupełnił o oddziały lekkie - woltyżerów i o nich chyba pytasz? ” Odpowiedź już jest, ale z tego co wyczytałem to woltyżerowie też walczyli w tyralierze. A teraz czas na pytanie -> Jakie dwie rzeczy się uważa za począte…

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Woltyżerowie

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Tyralierzy?

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Si

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Elitarna jednostka w armii Rzymu, jej nazwa wzięła się od części obozu, a za pierwszego, który ją stworzył uważa się Scypiona Afrykańskiego Starszego.

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Gajusz i Tyberiusz Grakchus? (za nazwisko możesz wieszać, nie pamiętam dokładnej pisowni.)

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Wiem, ale 99% Polaków myśli, że to co stoi na końcu to nazwisko, jakbym dał przydomek to może by za lat dziesięć ktoś odpowiedział. Uznaje i zadawaj.

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Od nazwiska tego pana pochodzi pewien tytuł, a sama postać jest znana z bycia patronem artystów. Kto to?

  • Historyczny

    Draken - - Nauka

    Post

    Mykeny?

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Rwanda?

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Si

  • O jakim państwie mowa?

    Draken - - Nauka

    Post

    Państwo to jest położone na wyspie, która słynie z wulkanów i lodowców. Co to za państwo?