Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam, aby nie zaśmiecać działu ST tutaj będę wklejał wszystkie moje akcje skierowane w gracza NoName - jak już wszyscy wiedzą gracz ten zapomniał jak kiedyś sam był łowcą i nie potrafi pogodzić się z porażką i z rzeczą normalną że jak zostawia surowiec na planecie to musi wiedzieć że prędzej czy później ktoś się po niego zgłosi... jedyną Obroną @NoName jest spamowanie podglądu a na to nie dam przyzwolenia więc zaczynamy zabawę 03.02.2021 Gracz Noname ma 148 miejsce i 210kk pkt klik Dopóki ten g…

  • Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „ja nie proznowalem fuzyjne rozbudowalem jak i badania poczynilem energetyczne aby odpowiednie budowle satki zastapily no nic trza cie meczyc ” haha a męcz sobie twardzielu i tak za każdym razem wlecę i tak - jesteś jak na razie moją farmą jedną z lepszych a jedyne co mi możesz zrobić to spamować zaczynam się do tego przyzwyczajać, dopiero co posłałem na bana nijakiego gracza DAB, który podobnie jak Ty…

  • Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „ja nie proznowalem fuzyjne rozbudowalem jak i badania poczynilem energetyczne aby odpowiednie budowle satki zastapily no nic trza cie meczyc ” haha a męcz sobie twardzielu i tak za każdym razem wlecę i tak - jesteś jak na razie moją farmą jedną z lepszych a jedyne co mi możesz zrobić to spamować zaczynam się do tego przyzwyczajać, dopiero co posłałem na bana nijakiego gracza DAB, który podobnie jak Ty dzieciaku umiał tylko jedno spamować w…

  • Cytat od NoName: „ja nie proznowalem fuzyjne rozbudowalem jak i badania poczynilem energetyczne aby odpowiednie budowle satki zastapily no nic trza cie meczyc ” haha a męcz sobie twardzielu i tak za każdym razem wlecę i tak - jesteś jak na razie moją farmą jedną z lepszych a jedyne co mi możesz zrobić to spamować zaczynam się do tego przyzwyczajać, dopiero co posłałem na bana nijakiego gracza DAB, który podobnie jak Ty dzieciaku umiał tylko jedno spamować więcej z Tobą nie będę pisał bo to nie m…

  • Witam, Pewnie po tym wlocie zaś będę miał jakieś podchody, lecz jak przystało na gracza z małym eko to muszę latać na wszystko gdzie można zarobić przynajmniej 100kk , gdyż mimo grania bez urlopu coraz bardziej spadam w statystykach i za niedługo będę poniżej setki NoName'owi życzę SzO i mam nadzieje że zdrowo podejdzie do zemsty i nie będzie mi spamował podglądu youtube.com/watch?v=ZSM3w1v-A_…ZSM3w1v-A_Y&start_radio=1 Dnia 03-02-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Vet…

  • Graty, za niedługo będzie seteczka! Obrońcy SzO!

  • musicie uważać bo tokiem rozumowania niektórych graczy mogą Was oskarżyć o push, przecież niektórym nie może przejść przez myśl że gracze, którzy są częściej w reckach po prostu nie zmieniają stylu i nie uczą się na błędach a jak już ktoś trafi takowy cel kilka razy to są nawet przekonani że to pushówka... Graty Marchewa, dobrze Cię widzieć w tym dziale i że czasem coś jeszcze podziałasz a multikonciarza lej ile wlezie może zrozumie że tak się nie gra pozdro

  • O Kurde ale łupneło aż mi szklanka z kawą spadła z biurka, mega wlot, kwintesencja tej gry, magnificent, aż brakuje mi wyszukanych słów, gdyż takie ST nie zdarza się za często Chapeau Bas Panowie!!! A Szajce, cóż mogę życzyć - Szybkiej Odbudowy, choć to nie będzie łatwe, padła flotą większą niż ja dysponuje a z autopsji wiem ile trzeba włożyć zdrowia aby takowa wybudować!!!

  • Pozdrawiam Chłopaków i Dziewczyny z Veto, LzB Time i Emerytów oraz Zajeca z TR, youtube.com/watch?v=GMFewiplIbw do rzeczy ;) Dnia 29-01-2021 23:19:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 515.086 _________________________________________ Obrońca Goga ________________________________________________ Duży transporter 83.700 Lekki myśliwiec 20 Sonda szpiegowska 20 Gwiazda Śmierci 300 Wyrzutnia rakiet 7.400 Lekkie d…

  • Grubo! Graty, piękny strzał a jaki zyskowny, jest czego zazdrościć! SzP a Obrońcy SzO!

  • Cytat od elBlackened: „Cytat od ZDOBYWCA1: „fajne STarcie, przede wszystkim zyskowne Gracisze ” Przy covidzie człowiek traci węch i smak, jednak na to starcie nawet covid nie pomaga ... smród na kilometr jak chociażby Twoje +7 do lansu z Pedro Fajnych macie tych obrońców sami Wam w układ wlatują, czytaj 7 221 krowa .... free pewnie się na jumka ustawiają z lordem- gregorem Wy tak wszyscy w veto ? wyliczanka kto dziś puknie puszówkę na tego benc ale za to macie dużo pajacy do oklasków rok temu na…

  • fajne STarcie, przede wszystkim zyskowne Gracisze

  • No niby fajnie wyglądają te cyferki, lecz powiem szczerze Gracze, którzy do klikania używają jakichś śmiesznych programów to nie do końca są gracze przez duże "G", gdzie te czasy w których klikało się przez 5 godzin kogoś oczywiście na zmianę w trójkę bo samemu ciężko było ogarnąć - teraz młodzi używają nagrywania ekranu i jakieś boty tylko po to aby mieć satysfakcje - tylko czy to tak naprawdę jest satysfakcja? o innych "dopalaczach" nie będę pisał, gdyż na każdej uni znajduje się "gracz" lub g…

  • Cytat od m fox: „Faktycznie scanów z Twojej strony jest sporo Lecisz ze scanami po wszystkich , nawet po znajomych. Fakt że Cię nie było dawno w tym dziale ale ruchy w galaktykach jakie flotowcy robią ss są spore. Jeden trafi , drugi nie. Gratulacje Steka i życzę większego. ” hejka Wodzu - jak skanuje to lecę po kolei, łącznie ze znajomymi, wiesz po co mają wrogowie wiedzieć kogo omijam a jak u znajomego coś znajdęto zawsze robię aktywkę na matce jak jest off pozdrawiam

  • No Panie Rafus teraz to mi Pan zaimponował, swego czasu też goniłem za Obrońcą i nawet go zezłomowałem, później tylko zaglądałem sondami i wiem że dobrze się pilnował, bardzo się cieszę że rośniesz i grasz w miarę aktywnie co widać i w dziale i w pkt, masz nosa i zmysł obserwacji a to się szanuje w tej grze, jestem też skory do stwierdzenia że jest to Twoje PB solo w procentach a to też bardzo pewnie Cię cieszy (jak jest inaczej to zdementuj) bardzo teżmi się podoba Twoja postawa, że pomimo jaki…

  • piękny zysk i procent też niczego sobie! Graty wlotu w naszego górnika, nie często się to zdarza Epoche życzę Bardzo Szybkiej Odbudowy, eko wyśmienite więc powinno pójść sprawnie

  • takie tam małe co nieco, mniej czasu odbija się na aktywności w tym dziale, lecz nie dam o sobie zapomnieć pozdro all Dnia 18-01-2021 00:17:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 350.000 _________________________________________ Obrońca jkac ________________________________________________ Duży transporter 70.000 Recykler 80 Wyrzutnia rakiet 4.701 Ciężkie działo laserowe 2.369 _________________________________…

  • Witam, wszystkiego dobrego w Nowym Roku! takie dwa malutkie RW w pierwszym dok oddał 38k LM youtube.com/watch?v=7Svc9rFW7_…7Svc9rFW7_k&start_radio=1 Dnia 06-01-2021 01:06:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.000.000 Okręt wojenny 10.000 _________________________________________ Obrońca Technocrat Cosmo [D 9] ________________________________________________ Mały transporter 18.106 Duży transporter 3.7…

  • Cytat od Last Samurai: „Moj Nickname, to szara eminencja Latalem, gralem walczylem z mozna powiedziec najlepszymi tego ogejmowego swiata Nic ani nikt mnie juz nie zadziwi Ja sie nie przechwalam , tylko jestem pewny siebie , mozesz uznac, mnie "narcyzkiem" Ale jak widze ataki na poziomie 47gs , na gorniku, jeszcze jakbys sie ugryzl w jezyk , zamiast niepotrzebnie komentowac to jestes tylko zwyklym jakims tam kims...chwalisz sie czy zalisz? uzywajac klasyka... Zdobywca to Tobie mowie, jako facet p…

  • Cytat od Last Samurai: „Paczam i nie widze nic w czolowce Rakietowanie jest skuteczne jak kazda forma ataku, Powiem Tobie ,ze chcialbys pomarzyc o akcjach ktore robilem morze lez przeciwnikow ” pewnie i bym chciał pomarzyć, widzę że jesteś wielkim graczem z wysokim ego, różnica między nami jest taka że ja siębawie flotą i czerpie z tego przyjemność a Ty czerpiesz przyjemność z przechwalania się gram od 12 lat bez przerwy i jakoś o Tobie nie słyszałem - NoName znam, Kubusia, Gullego i jeszcze par…