Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Grosz do grosza i uzbiera się Kokosza Graty, widzę że ostro wziąłeś się za latanie i bardzo dobrze!

  • Niestety albo stety Ty Motyl wiesz co to jest grą wojenna, w której trzeba zachować chociaż promil szacunku do innego gracza a nie jak frajer się zachowywać aczkolwiek uświadomiliście mnie jakiego typu to jest gracz jak dla mnie jest zwykłą p****ą, która nic nie potrafi, jedyną przewagą @torino jest to że gra flotą i nikt go jeszcze nie zezłomował co jest proste bo śpi w nocy i mogę się założyć że po Uni fusion będzie pierwszy w reckach (mam nadzieję że moich bo jestem w stanie dostać konto flot…

  • Graty Motyl, lej to uni ile wlezie, niestety nie pomogę chyba że kopalniami kogoś zaatakuje tarcia między Sojuszami zawsze były @olszyn4 chociaż lata na cele nie jak mega fighter @torino , który postanowił że będzie latał GSami i odbijał się od bunkra ja mam czas i mogę założyć się o 12 letnią whisky że i tak go nie wyzeruje, jego pierwsze RW na mnie mega wlot dobrego flociarza - klik dzisiaj podkulił ogon i zawrócił, nigdy nie rozumiałem takich graczy i mimo że sam na Nekkar mógłbym tak kruszyć…

  • Dnia 27-04-2021 07:20:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Reaper 50.000 _________________________________________ Obrońca skejt ________________________________________________ Krążownik 55 Recykler 2.200 Sonda szpiegowska 500 Niszczyciel 19.973 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 100 Mała powłoka ochronna 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor ZDOBYWCA [Veto] _______________________________…

  • Takie malutkie ale nawet zyskowne, niestety czasu brak, brak i jeszcze raz brak - od FSa do FSa po to aby zgarnąć tylko nagrody, nawet kminić mi się nie chcę... fuzja się zbliża gdyż widzę znikające konta ponad 1300 więc może coś się zacznie dziać pozdrawiam wszystkich, którym się jeszcze chce! youtube.com/watch?v=kJNk4TW7RAk Dnia 23-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 400.000 ________________…

  • Cytat od RAFUS1973: „Cytat od Nie(L)ot: „Cytat od RAFUS1973: „Cytat od Last Samurai: „ ” ” ” Nie nie jumas do jubileuszowego -100tnego ST to mi daleko ,w historii OGame padłem 5 czy 6 raz , jednak nie tak wiele co ? jak trąbicie z przydupasami , a lat trochę w to gram , a że dwa razy z twojej ręki , bywa , jak się nic nie robi to się nic nie zrobi dobre pułapki ,jakoś innej opcji nie dałeś rady zrobić ” eh jacy Wy jesteście dziwni po co się puszyć - @RAFUS1973 po co miał coś innego Jumek wymyśle…

  • pogratulował bym lecz graczom nie mającym szacunku do innych graczy nawet nie ma sensu więc graj sobie i wklejaj te eSTe ale dla mnie gracza z 12 letnim stażem nigdy nie będziesz miał szacunku... Obrońcy SzO dużo nie straciłeś

  • też taki kiedyś miałem z innym graczem, lecz wina to moja bo wtedy nie opóźniłem, gdyż byłem pewien że gracza tego nie ma po dolocie okazało się że bitwa była remisowa a ja straciłem 7k PC Graty Rafus muszę ruszyć moje zardzewiałe stateczki powietrzne bo za niedługo będę poza top 100:)

  • ciągle imponuje mi ta ilość GS, szok niedowierzanie! Graty wlot bardzo mi się podoba, gdyż zawsze lubiłem wloty Gęsiami!

  • Graty, zysk przyjemny - ja też kce!

  • Strzał piękny a raczej strzały łącznie ponad 20kkk a to już jest bardzo dużo... Graty Co do Jamnika, nigdy nie rozumiałem graczy, którzy zbierają , zbierają a później to tracą i znowu zbierają, zwłaszcza że nie puści tego na FSa tylko stoi i odświeża co jakiś czas a każdy z nas wie że prędzej czy później i tak trafi w recki przez swój styl gry, sam miałem przyjemność go ze kilka razy trafić mając większy dystans do pokonania niż Ty Mroczny jak jeszcze zbierał w 8 gali no cóż fajnie tak mieć swoj…

  • Witam i pozdrawiam Nekkar - skład nie adekwatny do tego co Obrońca miał a to dlatego że atak był zarazem pierwszym dofarmem z łupem 70% youtube.com/watch?v=9ao4FEaDGhQ Dnia 22-03-2021 03:01:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Okręt wojenny 200.000 Pancernik 921.992 _________________________________________ Obrońca Yagami [Formoza] ________________________________________________ Mały transporter 2.969 Duży transporte…

  • kurde chwile mnie nie było a na uni takie piękne bitwy! Graty Obrońcy jak najbardziej SzO! bardzo w porządku gracz dobra lece pozaglądać do graczy z notatnika bo za chwile mnie wszyscy przegonicie we flocie

  • Graty Fajnie się patrzy jak Górnicy złomują,

  • Fanie widzieć nowe Nicki w tym dziale Oby częściej i więcej Graty! Obrońcy SzO wprawę już ma

  • Pięknie Olu - Zysk jak i procent powalają to jedno z tych prawdziwych Starć Tytanów! Obrońcy SzO!

  • Graty Jumas, Zysk mega, zazdroszczę Obrońcy SzO!

  • Graty Arek, procent fajny, zysk jest, więc jest się z czego cieszyć - do tego moonkiling Obyś częściej tu bywał , dzięki za ded-y Obrońcy SzO!

  • Dnia 12-03-2021 03:52:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 5.841 _________________________________________ Obrońca Klaki ________________________________________________ Mały transporter 3.247 Duży transporter 1.488 Lekki myśliwiec 98.969 Ciężki myśliwiec 78 Krążownik 51 Okręt wojenny 343 Recykler 1.132 Sonda szpiegowska 1.051 Bombowiec 3.820 Satelita słoneczny 26.461 Niszczyciel 8.503 Gwiazda Śmierci…