Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 722.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lodzik ty żyjesz ? a jednak graty nadgryzienia obrończyni

  • takie tam nic 2 lot na obrońce i udany pozdro sith Dnia 26-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca GOOD BOY [SWAT] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 55.834 Okręt wojenny 1.997 Recykler 101 Sonda szpiegowska 200 Niszczyciel 665 Gwiazda Śmierci 5 Wyrzutnia rakiet 62.236 Mała powłoka ochronna 1 ________________________…

  • grosz do grosza jak mawiają gratuluje

  • o widać właśnie podboje naszego Dawidka ale jak widać chłop ma wprawe tu gong tam gong i jeszcze py....e (gada od rzeczy) graty agresorowi uświadomienia obrońcy o jego miejscu w Tym dziale

  • cóż kupa pracy włożona i wyszły ćwiczenia manewrów wojennych ... a i to jest ważne Agresorowi gratuluje i tutaj Złom sam przetop nie odsyłaj zeby przebić 1.2k% na Tobie Obrońcy szybkiej odbudowy mimo braku interakcji

  • lop [SITH] vs. Pieniadz ~ 8769.51%

    pvo - - Starcia Leda

    Post

    obrońca pod pilną obserwacją za pw jakie wysyłał dedy sith obrońcy szo Dnia 18-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Pieniadz ________________________________________________ Mały transporter 2.972 Duży transporter 12.105 Lekki myśliwiec 29.058 Ciężki myśliwiec 11.284 Krążownik 1.540 Okręt wojenny 2.092 Sonda szpiegowska 35.370 Bombowiec 1.434 …

  • grosz do grosza jak to mawiają graty

  • no w końcu bo już wczoraj miałem proponować acsa bo mi też zysk podobny wychodził a lubie wyciskać ile sie da graty % i zysku obrońcy szo dtków

  • Leia [SITH] vs. Hetmaan ~ 4427.8%

    pvo - - Starcia Leda

    Post

    Kilka lotow bylo duzo krótszych na obrońce a Ty lmami zdążyłaś hyhy Graty trafienia Obrońcy szo

  • nic wielkiego ale zawsze coś w us sie trafiło pozdro sith obrońcy SZo Dnia 17-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Krążownik 30.000 _________________________________________ Obrońca Spajker [i-G] ________________________________________________ Duży transporter 24.161 Recykler 568 Sonda szpiegowska 6.500 Satelita słoneczny 3.243 Gwiazda Śmierci 2 Crawler 840 Wyrzutnia rakiet 2.947 Lekkie działo laserowe 18 Ciężkie dzi…

  • st w sumie samo przyleciało a i zysk jest więc wszystko jak trzeba pozdrawiam sith i Agresora za pomoc w odbudowie (chyba powoli przyzwyczajam sie do prawej strony w tym dziale) może jednak dorośnie i zmieni nazwe planety bo urażanie kogoś w ten sposób pokazuje poziom bliski ziemi Dnia 17-10-2020 po długim namyśle następujące floty spotkały się w walce: Agresor Farma [LSZ] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Lekki myśliwiec 70.305 Krążownik 44.059 ___________…

  • dawno nic nie trafiłem i sie znalazło odbudowy Ciąg dalszy... obrońcy szo dedy SITH Dnia 16-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Krążownik 90.000 _________________________________________ Obrońca Chancellor Vektor [ACC] ________________________________________________ Mały transporter 32.191 Duży transporter 42.065 Lekki myśliwiec 321 Ciężki myśliwiec 20 Krążownik 13 Okręt wojenny 5 Statek kolonizacyjny 9 Rec…

  • bunkierki w cenie jak zawsze (szczególnie te rozjechane) przetapiaj Obrońcy odnowienia zasobów

  • do usług jak zawsze dobrze ze w sojuszu zostało A ze takie mamy spalanie to 200us lotu to jednak za daleko Przetapiaj Obrończy szo

  • odbudowa ruszyła pełną parą dok oddał coś żeby było czym walczyć pozdrowienia dla całego sith dzięki chłopaki i Leia za wszystko co ostatnio dla mnie zrobiliście AVE SITH Dnia 05-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.370.913 Ciężki myśliwiec 30.791 Krążownik 208.045 Okręt wojenny 21.419 Bombowiec 3.213 Niszczyciel 2.624 Reaper 6.222 _________________________________________ Obrońca President …

  • mzcik widze wrócił do formy yyy wróć do recków gratuluje obrońcy szoo

  • zdrowo uderzyło graty sojusznicy ciśnijcie bo trzeba mnie pomścić

  • dzieki leia za dedy starcie na top pusherku i jego kontach cieszy podwujnie

  • odpoczolem pogadałem z kim trzeba Tak jak na pw agresorom gratulowałem tak i tutaj pogratuluje Złamałem swoją 1 zasade i tak skończyły moje stateczki ciułane na tym uni od ok 6 miesięcy jak widać % nie jest do pobicia borąc pod uwage st na 1 graczu w obronie co w pewnym sensie mnie bawi bo nie zdążyłem zrobić żadnego solowego starcia z użyciem tej kupy złomu Nie będe sie odnosił do wyższych wypowiedzi bo szkoda czasu Co do webbera owszem szacunek za to jakim jesteś graczem itp itd osiągnąłeś cał…

  • dobrze lać mu te mulciaki az planety w-:=£+9i od ilości czerwonych rw