Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 722.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • dobra walnąłeś mi presidenta to teraz zmiana ja presidenta Ty krilina Graty Obrońcy szo

  • co sie dziwicie nie ma co robic z flotą z expa trzeba rozbijać w ST hehehe Graty agresorowi w końcu to nie sithy

  • dzień bez steka na obiad to dzień stracony pozdro Sith obrońcy odnowienia zasobów Dnia 13-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Bonxaj [SoT] ________________________________________________ Mały transporter 1.049 Duży transporter 16.878 Ciężki myśliwiec 211 Krążownik 100 Okręt wojenny 182 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 15 Sonda szpiegowska 596…

  • nie ma to jak dobrze zacząć dzień dedy sojusz obrońcy szo troche duże straty bo lot bez liczenia bo obrońca miewa w zwyczaju sie odświeżyć na minute przed wlotem Dnia 12-12-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Krillin [SoT] ________________________________________________ Mały transporter 44.108 Duży transporter 31.841 Lekki myśliwiec 24.182 Ciężki myśliw…

  • hehe widze wszyscy walą obrońce Graty itp itd Panie S od kąd pamiętam elizjum był w haosie i był naszą farmą hehehe

  • dobry bunkier to ten zaorany obrońcy odnowienia zasobów żeby jeszcze sie skurczył agresorowi przetopu

  • !@#$% nie ludzie w tym sojuszu Prawdziwy opis starcia Leika biła biła aż zbiła właściwy księżyc Ja tylko na doczepke i moralnie jako kara za brak % dla sith z ostatniego st na rickudickardzie ( więc zgłosiłem sie po % osobiście ) he he he he Lei graty trafienia moona Obrońcy Szo bo długo sie utrzymał (mimo paru gongów po drodze)

  • hehe akurat mnie nie ma to wcale nie narzekam a że zysku tyle co nic przy takuch stratach to nie zazdroszcze odbudowy... Graty st

  • zabawny ten opis ale chyba też musze zacząć hahaha Graty walnięcia bo nie łatwo było ale sie udało Obrońcy szo

  • jest i mz hehe graty mareczku ładny zysk Ale od mzta wolałbym webbera w sojuszu przynajmniej sciany by nie zasilał zbyt często hehehe

  • zerknij sobie @Ecc0 na uni libra np albo yldun tam też są "nieśmiertelne" farmy które mają już po 50-100 odbudów na koncie i grają dalej. Inni jak bebas nie grają dalej po 3x co do jakichs kont z "tyłka" zielonych zerknij ile ich ostatnio przybyło i wylądowało na banie.... A że wy nie trafiacie no cóż ja tez na urlopie nie trafiam hehe a wróć weber nawet z urlopu lorda ustrzelił chyle czoła

  • widze że tommy regularnie gości ( w reckach) hehehe gratulacje kuter

  • Taki tam zyskowny maluszek sie trafił daleko to i straty duże Obrońcy SZo Dnia 26-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Pancernik 70.000 Pathfinder 33.055 _________________________________________ Obrońca Arnold [i-G] ________________________________________________ Mały transporter 62 Duży transporter 31.000 Lekki myśliwiec 6 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 7 Okręt wojenny 1 Sonda szpiegowska 147 Bombowiec 5 Sat…

  • ktoś tam gdzieś tam trafił do wora w ataku ale zapomniał o prowizji dla zakonu SITH więc sie przypomniałem pozdro sojusz obrońcy klepania eko (bo znając życie pewnie urlop wbije...) Dnia 24-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Krążownik 40.000 _________________________________________ Obrońca Rick Deckard ________________________________________________ Lekki myśliwiec 100.504 Sonda szpiegowska 1 Wyrzutnia ra…

  • znalazło sie coś wśród nocnej ciszy (to chyba jakiś dok ) youtube.com/watch?v=Q3Cm69gtd4…R85wVM96n2gRDPWyM&index=4 dedy standardowo dla SITHów pozdrawiam również hejterów którzy sie ciskają a sami siedzą na pewnej części ciała i narzekają (Ukryta treść) Dnia 24-11-2020 w nocy następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Pancernik 150.000 _________________________________________ Obrońca GOOD BOY [SWAT] _______________________________…

  • powiem tak metoda czy pusherów czy nie nie wiem nie stosuje nie potrzebuje tego bo sobie świetnie radze bez wiec szkoda mi ryzykować bana falangą sięgalem z 4:483 (gdzie Ty masz jeszcze bliżej) na 4:8 i 4:12 i te 1 stacje wykliałem o reszte pytaj obrońcy dlaczego skasował planetki mi to na ręke bo 4-5kkk do przodu

  • Cytat od 19dawid45: „1.My poprostu stwierdzamy że konto bebasa to było dziwne konto cały czas orane w ten sam sposób przez jednego gracza . Nie Ciebie Raven akurat. 2.Dziwne jest także że nagle Bebas nie wozi w 2 falach surowca w sumie w 3- 3,5 czego nigdy nie robił. 3. Dziwne jest także że dostaje bencki i kasuje planety a na 2 koloniach (akurat tych blisko lopa)nagle znajduje się prawie 3kkk surowca i 1kkk floty głównie transportowej.(2 podzielone floty z surowcem co się nigdy nie zdarzało) 4.…

  • stejk z wczorajszego wieczoru nieco zasmucił efekt zakończenia gry przez obrońce ale taka gra co do akcji wyklikane zawrócone stacjonuj pozdro dla SITH Dnia 22-11-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lop [SITH] ________________________________________________ Statek kolonizacyjny 1 Krążownik 100.000 Pancernik 200.000 Duży transporter 37.891 _________________________________________ Obrońca bebas [ACC] ________________________________________________ Mały transporter 61.800 Duży t…

  • ano też bym sie nie spodziewał takiego obrotu spraw i było tylko "zobaczysz minute przed akt na matce i stacja na planecie" a jednak jakies 5-7s po rw pokazał sie złom (aż tyle mieli 200k%??????) Obrońcy SZo bo spoko gracz PS nutka fajna

  • oby tak obrońcy szo żeby było po co wpadać