Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 522.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • He he Ciekawe który zapił ryja Chociaż się nawet trochę domyślam ManNiaK [3 X] vs. Studnik ~ 1746.62% Dnia 22-12-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ManNiaK [3 X] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Studnik ________________________________________________ Mały transporter 4.097 Duży transporter 32.074 Recykler 500 Gwiazda Śmierci 2 _________________________________________ Po bitwie... Agresor ManNia…

  • Dobra mina do złej gry Graty, co 2 to nie 1

  • Jakieś nowe danie do książki kucharskiej Coś z pozycji "kuchnia molekularna" biorąc pod uwagę okoliczności No i wreszcie nie było obawy czy się przebijesz

  • Z przygodami ale najważniejsze są efekty. Graty

  • Lata na te expy, kasuje piratów, obcych, czarne dziury, tu znowu zarzuci 2 skany i już złomiarz Zwolnij bo do końca roku przeskoczysz Demona Ino jedna sprawa, nie zasypiaj

  • Nie ukrywam że puszczanie 300k recków na 1 deuteru było wspaniałym doświadczeniem, nie zapomnę go nigdy Farminie reckami też klasa. Szkoda, według mnie nie był to aż tak pomylony pomysł Za to miliardy z expów to co innego, większość sojuszników lata teraz tylko na expy, mało kto skanuje bo po co skoro można przywieźć konkretny zysk. I to ze znakomitej większości, ponoszone straty to i tak mało w porównaniu z zyskami.

  • Już mu się generał włączył I co, myślisz że mając 500k panca zwojujesz Uni ? Niektórzy mają po 500k niszczar i co ? No właśnie. Jajco. Graty, Marcinowi życzę żeby Mikołaj przyniósł mu taką o zabawkę: KLIKACZ-KLIKER-RECZNY-LICZNIK-MECHANICZNY-PEDOMETR

  • Bo Uni68 to pionierzy szukania luk w systemie i tworzenia flot z dupy Dzięki Art że odpowiedziałeś na nasze pytania. images

  • Można też spojrzeć inaczej bo akurat przykład Wruma to jest słaby. On wyżebrał, to dobre słowo , floty od kolegów z sojuszu znudzonych grą, nie z multi. Zwłaszcza że konta były wyżej w statach. Czemu nie skoro można ? Inna sprawa to Filu który handluje konto-legendę-wieczny-urlop żeby mieć więcej statków na FSie Dwa skrajnie odmienne przypadki, dające podobne efekty.

  • Rozmówki u68

    Leonidas - - DiD U68

    Post

    Kakao ratuje honor Komorników w Black week

  • Rozmówki u68

    Leonidas - - DiD U68

    Post

    Cytat od Elmo[Wieiworak]: „kto wie moze za jakis czas bedzie w komornic lubicie takie akcje przeciez ” Ja sobie nie wyobrażam innej ścieżki kariery Fila, każdy pusher kończy w Komornik. Co nie kakao ?

  • Rozmówki u68

    Leonidas - - DiD U68

    Post

    No elo mordy Jak tam zniesienie zakazu handlu ? Według mnie zapowiada się całkiem ciekawie, możemy być świadkami pierwszego na Uni 68 Top 1 Flot, a być może nawet na OGame.pl którego PB solo nie przekracza progu 5 cyfr Pozdrawiam również tradycjonalistów którzy nie brzydzą się pushem złomowym bo z konta GameR wyparowało 8kkk sury + 230k DT i nikt się nie chwali takim sutym stekiem Czyżby Uni 68 nie było godne ujrzenia takich zyskownych starć ? Ktoś się boi kuchennych rewolucji ?

  • Będą jakieś oficjalne komunikaty co się dzieje ? Czy będą jakieś aktualizacje ? Ktoś pracuje nad tym czy wszyscy poszli już na świąteczne urlopy ?

  • Ale jaki oni mają wpływ ? Nad tymi zmianami pracowało X ludzi z różnych środowisk. Przecież oni nie wymyślili tego z dnia na dzień Myślę że wszystko się opiera na jednym błędnym założeniu. Każdy ma tylko jedno konto. Bo jak każdy ma jedno konto to ten rynek funkcjonuje w wyidealizowanym świecie. Ale nie w momencie jak ktoś ma 2-3 konta. Nie wiem jak w innych krajach, może tam sobie z tym poradzili Jak na stadionach Ale w obecnej chwili to żądam zwrotu 4kkk krisu z handlowej niedzieli bo jak nie …

  • Temu napisał że mniej aktywny

  • Graty spaślaku. Fajnie że już odrobiłeś tą nagrodę z S&D. Na pohybel tym co twierdzą że jesteś taka lama że tak dałeś 4 liter z tymi przykantowanymi 13 RW Gość robiący Top 4 solo w środku dnia nie może być taką fajtłapą Obrońcy SzO.

  • Cytat od justvroum: „Cytat od Leonidas: „Seriooo Ty lamo. Ogarnij się. Szykuj następne statki szybko bo chce hucznie rozpocząć nowy rok. Oby wpadło w odpowiednie ręce. Graty wyczucia Miśkowi, obrońcy wiadomo czego i w co. Żeby mi to było ostatni raz. ” jak Ty kupowałeś to konto że PNy też je mają ” Czekaj To nie to konto Ale potwierdzam że po S&D w naszych szeregach jest przyjaźń miłość i wspólna nienawiść. Tworzymy fundamenty pod nowe święte nienaruszalne pakty.

  • Bellaaa Fantaaaastiko ŁAŁ Kuchenne rewolucje obsadzone przeze mnie, Demon siostra Anastazja, Podróże kulinarne Roberta Makłowicza przez Jaśka Makłowicza. Szukamy kandydatki do "Ewa Gotuje", można być kandydatem ale trzeba się głęboko poczuwać do bycia kandydatką. Pascal? Jakiś chętny ?

  • Seriooo Ty lamo. Ogarnij się. Szykuj następne statki szybko bo chce hucznie rozpocząć nowy rok. Oby wpadło w odpowiednie ręce. Graty wyczucia Miśkowi, obrońcy wiadomo czego i w co. Żeby mi to było ostatni raz.

  • Dobijanie leżącego. Nawet farmingu mi się nie chciało wysyłać, taki leniwy jestem. A i ogólnie jakby co to Incoming dostał złoma. Solidnego. I to nie ode mnie. Jakbyście jeszcze nie wiedzieli to uprzedzam żeby nie było zdziwienia, zaskoczenia czy tam jakiegoś entuzjazmu że WOW ALE ST. Obrońcy nawet SzO nie życzę bo mi uciekł z drugiego moona. Więc najlepiej to usuń pole wrakowe. pozdrawiam wszystkie fanki Dnia 12-12-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ManNiaK [3 X] _____________…