Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 522.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cześć i czołem w tym 2020 ! Szczęśliwego Nowego Roku ! RW ze sporym %, całkiem sporą ilością drobiu natomiast bez większej historii. Wojtek podrzucił skan, ja po godzinie zobaczyłem że to dalej stoi, zanim przesimowałem, zanim wystartowałem ehhh Przypomnę tylko że kiedyś byłem graczem sojuszu BOSS więc simując na telefonie zostawiłem 30% złomu, zbiórka na raty, obrońca zebrał trochę na odbudowę bo się zalogował jakieś 8min po ataku Zero skilla same farty. Ale początek roku całkiem przyzwoity Pod…

  • Można w jakieś warcaby zagrać ? Bo jak się obs z Selene zapiszą to chyba nikt tu z obecnych nie ma szans

  • Z dawna wyczekiwane powroty ! No Elo mordeczki, tęskniłem

  • A co z odpisywaniem sury z konta ? Przecież to nie problem dla Was @wilku może potwierdzić

  • Gruby dawaj te transportery w moje okolice Sura się kończy a za coś żyć trzeba jak się ma 12 lotek Graty Uszaty G

  • Wilku Ty to jesteś taka nasza Matka Teresa z Kalkuty A uwierz mi że powinieneś być jak Robin Hood Graty Mallory, zawsze to trochę sury do mieszania.

  • Huhu, Pazik mówiłem już nie raz że trzymasz poziom w tym sojuszu. Graty, fajne trafienie, gracz aktywny % pierwsza klasa. Przetapiaj

  • Generalnie obs teraz mi się kojarzy wcale nie z obserwatorem Graty, pozdrów ulubioną koleżankę, zbijcie sobie piątki, nikt tak nie farmi idlaków jak Wy dwoje

  • Pancerniki mu zabrać ! Pancerniki ! Graty dziku, dobrze jest pomarudzić że nic nie wchodzi żeby potem marudzić że się nie mieści

  • Ta Od rana coś wisiało w powietrzu a to zwykły farming Ale za to na 3kkk a nie 60kk Graty wilku, kupuj dex.

  • @The Pawelec sojuszników posprzedawał i cyk do PN ładne wpisowe. Graty Mili, zawsze to jakieś wietrzenie floty

  • Arcik z ekipą na bank szukają konkretnego rozwiązania, na dniach zaskoczy nas wszystkich, ale najpierw urlop, potem weekend, za chwilę dzień Babci, Dziadka, Walentynki Ma czas.

  • Idzie ale żeby to miało wymierny skutek to musi być tego duuuużo, prowizji duuuużoooo i dużo sury żeby to kupić.

  • Cytat od Nieznany: „ Dzień dobry! Otóż chcielibyśmy wynająć Twoje stocznie Udostępniamy na Librze zlecenie na budowę LMów. Po przeliczeniu na jeden surowiec, produkcja 10.000 Lekkich Myśliwców kosztuje od 45 do 46,6 milionów metalu lub adekwatnie od 28 do 30 milionów kryształu. Co oferujemy w zamian? Zarobek. Z chęcią kupimy Lekkie Myśliwce po cenie wyższej niż ich koszt produkcji i marża rynku! Za każde 10.000 Lekkich Myśliwców oferujemy 50,75 milionów metalu (po opłatach rynkowych na czysto od…

  • 5% to znaczy że jak spadnie Ci 5.000 LM ze 100.000 LM wysłanych to dostaniesz zwrot, odpowiedni dla swojego Uni, zależny od % floty lądujacej na pz dla uni68 to 40% pz i jakieś 25% doku. Wysyłając 500k panca musi ich odpowiednio spaść 25k, 5% floty którą wysyłasz. Dodatkowo w lecąc ACS 100.000 LM + 100.000 LM jeżeli spadnie w jednym slocie 5% A w drugim nie to dostajesz pole wrakowe z jednego. To z moich obserwacji, cała reszta lata na ekspedycje. Arcik byku wiadomo, to nie od Ciebie zależy, Ty …

  • W praktyce może je odebrać handlując i manipulując przelicznikami. Skoro pozwala na to rynek. A jak jest wyżej w statach to zwykły transport, nie trzeba farmić nawet

  • Cytat od buleon: „Cytat od Leonidas: „Natomiast Buleon wydaje mi się że oczekujesz że ktoś z administracji odpowie Ci wprost: "TAK MOŻESZ SIĘ PUSHOWAĆ". Nikt Ci nie powie. ” Nie, równie mocno oczekuję odpowiedzi: NIE WOLNO SIĘ PUSHOWAĆ. ZAGRANIE A, B i C TO PUSH, NIE MOŻESZ TAK ROBIĆ. Chcę po prostu wiedzieć jak mogę grać, a jak nie mogę. To zwykłe pytanie od klienta do producenta. Jak mogę wykorzystać towar. ” Jak kupujesz samochód który ma 500 koni i może rozwijać prędkości 300km/h to Ci nikt …

  • Zabawne te pytania, ludzie się tyle produkowali i wyszło jak zwykle Natomiast Buleon wydaje mi się że oczekujesz że ktoś z administracji odpowie Ci wprost: "TAK MOŻESZ SIĘ PUSHOWAĆ". Nikt Ci nie powie. Zwróć uwagę że obracanie sury do momentu szarży aducha i Wruma też nie było tematem który warty byłby podjęcia przez administracje. Wolna amerykanka. Ale branie pod uwagę że znowu przyjdzie ten i będzie próbował ratować wizerunek jest całkiem słuszne On się lubi tak obudzić po 5 latach że coś nie …

  • source.gif HOŁ HOŁ HOŁ Wesołych Świąt wszystkim ! Mam nadzieje że obżarliście się do granic możliwości a pasterka była udana. Dzisiaj kolejny dzień walki z tym co znajdziemy na stole i żeby się pod nim nie znaleźć ! Geneza tego ST jest całkiem ciekawa, nie był to taki zwykły BFS. Wręcz zawrócone stacjonuj. Takie wyliczone +/- 20min bo nikomu się klikać nie chciało. A było to tak Zanim wprowadzili nową wersję (piękne czasy, ludzie skanowali zamiast latać na boty na ekspedycjach, człowiek nawet ni…

  • I jeszcze napisz klaunie że nie masz narzędzi. Zmiana tolerancji została zmieniona w kilka chwil a proceder trwał od samego początku po aktualizacji. Żal patrzeć na to co się tu wyczynia Zero współpracy na linii gracze-administracja. A jak przychodzi co do czego to nagle pokazujesz co możesz i co potrafisz a możesz praktycznie wszystko tylko masz w 4 literach. 50603872-man-dressed-with-clothes-clown-the-clown-is-playing-with-balls.jpg