Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 384.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • To się kobieto zdecyduj. Na PW zadałem Ci dokładnie to samo pytanie. Odpisałaś, że nikt nie zgłasza. To Ci zgłosiłem.

  • Pora na małą aktualizację x2. Największa bitwa solo: Malack [WINTER] vs. SANDER90 [WIP] ~ 869403.11% TOP1 SOLO X2 Największa bitwa ACS: Nighthunter [WarriorS] & Zgredek [WarriorS] vs. Starrk [WINTER] ~ 2098801.96% - TOP 1 OGAME.PL Rekord światowy * Najwieksza bitwa na obrone: Starrk [WINTER] vs. androg [WarriorS] & Therion [WarriorS] ~ 185 845.23% czyli lameriada na całego Statystyki graczy x2 * Punkty: 605.564.498 entro [Uni138] * Ekonomia: 489.794.093 audi [Uni138] * Badania: 92.000.552 Laycon…

  • Cytat od Art: „Doskonale rozumiem Twoje wątpliwości. Problem w tym, że przedstawiasz sytuację z ankietami jednostronnie. Wg Ciebie są one po to, aby tworzyć fasadę do przeprowadzenia zmian, aby nie były one autorytarne (wprowadzane przez Support), tylko dawały ułudę wpływania na losy Universum. W 95% ankiet użytkowników zdecydowanych na zmiany jest zdecydowana większość, tym samym wytrącane są argumenty przeciwnikom zmian. W przypadkach takich jak ten, negatywny wynik ankiety spycha zwolenników …

  • Cytat od Art: „Cytat od gardze wami: „Naturalnie uważam, że należy uszanować głos jednego gracza który zadecydował za całe Universum ” Teraz już przesadzasz. Jeden głos przeważył, ale pozostali także mieli wpływ.Cytat od gardze wami: „Obydwaj spekulujemy w tym momencie. Różnica jest taka, że ja jestem za wprowadzeniem zmian, a Ty nie jesteś przekonany, że nowa ankieta wprowadzona już teraz miałaby inny wynik. Przekonajmy się. ” Jak to pewien człowiek napisał: "Demokracja jest najgorszym z ustroj…

  • Cytat od Art: „Naciskacie na kolejną ankietę wyłącznie dlatego, że obecna okazała się dla Was niepomyślna. W przypadku przewagi owego głosu na ZA, z równą siłą byście optowali za wprowadzeniem zmian, mimo niskiej ilości głosów. Te same argumenty, których używacie teraz byłyby dla Was nieistotne.Tak się nie robi. ” Nie uważam, że wprowadzanie nowej ankiety już teraz to jest sytuacja, na która team w tym momencie nie może sobie pozwolić... Zgadzam się że, świadomość graczy na Universum można zmien…

  • Cytat od Art: „Po pierwsze nie tygodni a miesięcy, po drugie nie uważasz, że należałoby uszanować decyzję osób, które mają odmienne zdanie od zwolenników zmian? Przykro mi, ale kilka dni od ostatniej ankiety to za mało, aby jednoznacznie stwierdzić, że Universum jest gotowe na kolejną ankietę. ” Odnosiłem się do wprowadzenia zmian w ciągu kilku tygodni jeśli ankieta wprowadzona już teraz miała by inny wynik. Naturalnie uważam, że należy uszanować głos jednego gracza który zadecydował za całe Uni…

  • Cytat od Art: „To na Was spoczywa odpowiedzialność przekonania pozostałych graczy do zmiany. ” Jestem przekonany, że znacznie wzrosła świadomość graczy dzięki temu, że został założony ten temat oraz głównie dlatego, że szybko została ankieta wprowadzona w życie. Mimo tego, że sytuacja byłaby precedensowa to myślę, że wynik nowej ankiety można założyć, że byłby znany. W jakim celu zatem przedłużać Yildun czas oczekiwania na zmianę, która mogłaby nastąpić w przeciągu najbliższych tygodni? PS Jeśli…

  • Cytat od Art: „Głosów w ankiecie padło niewiele. ” Dlatego wielu graczy tego Uni jest przekonana, że jej wynik byłby zupełnie inny jeśli zostałaby przeprowadzona jeszcze raz. Warto spróbować. Nikogo to nic nie kosztuje, a pozytywny wynik w moim przekonaniu ma pozytywny wydźwięk na rozgrywkę Yildun musi gonić Libre. Pozwól im zagłosować jeszcze raz. Z szacunku do graczy, którzy po majówce wrócili do aktywnej gry.

  • Cytat od Neferet: „jak są takie wymagania, to możecie ułatwić pracę prowadzącej i powrzucać starcia spoza top5 ” Jeśli prowadząca ma zbyt dużo obowiązków to powinna oddać temat

  • Ładna flota poszła na złom... Szkoda i zapewne dosyć trudna pigułka dla Luthera do przełknięcia, lecz ten FS był bardzo feralny. Jeszcze, żeby to było kilka minut.. A tutaj kilkanaście godzin. Gratulacje dla ekipy złomującej. Wyczucia momentu. Organizacji. Recków wam zabrakło żeby to wszystko pomieścić. Obrońcy życzę naturalnie odbudowy. Niech przełoży swoją pewność siebie na czyny i pokaże że jest w stanie to konto odbudować i grać dalej. Tak aby wszyscy powiedzieli ten gość ma ikrę. Jeszcze to…

  • Cytat od Torquemada: „"nie bal sie Pan leciec na aktywnego/zalogowanego gracza?" ” umarłem Graty bruncia oby poszło w tyłek a partnerowi na tajlandzkich wakacjach w... Obrońcy cierpliwości w dalszym zbieraniu

  • Cytat od stark87: „W związku z minimalną różnicą wynikach ankiety warto by zastanowić się @Art nad rozwiązaniem pośrednim np. 60% pz, by to moim zdaniem uczciwe rozwiązanie pomiędzy interesami wszystkich graczy serwera. ” Zgadzam się z przedmówcą, choć ma zniechęcający nick. Moja propozycja jest taka. 90% na pz. Argumentacja jest prosta. Yildun to "nowe" Universum, które będzie się łączyć na jednym exodusie. Librze. Bez takiego % na pz nie dogonią flot w ściśłej czołówce. Graczom zależy na rywal…

  • Ta kąśliwa uwaga nie jest pod Twoim adresem, lecz w taki dziwny sposób można zinterpretować Twoje słowa. Ty jesteś zadowolony z obecnego stanu rzeczy bo na tym ani nie zyskujesz, ani nie tracisz. W szerszej perspektywie (w tej co jej nie widzisz) traci jednak na tym całe uni bo nie jest w stanie dogonić starszych universów. Jestem mocno zdziwiony, że obecna polityka wprowadzenia nowych uni polega na mniejszym procencie na pz. W taki sposób robią się największe różnice we flotach. Twój argument o…

  • Cytat od TheDavid: „ja z większej ilości złomu nie skorzystam a wręcz przeciwnie. ” Jakie to polskie, ja nie skorzystam to innym nie dam

  • Cytat od TheDavid: „Zuy sen A gdyby weszło 80% złomu to nie polecisz na EKO bunkier? Myślę, że jeszcze chętniej bo bardziej się opłaci. Zresztą z waszymi flotami i tak robicie ogromne zyski z minimum strat. ” Tylko, że mają skończoną ilość celi które te zyski generują. Inne uni im odskakują. Top 1 Yildun - Rolnik z przewagą 80mln nad top 2 Zapal byłby na Exodusie - Librze w top 10. Zapalsky w TOP 23. To będzie się powiększać w miarę jak będą odpadać cele z Libry. Szkoda podjętej przez społecznoś…

  • Gratulacje 6 cyfer!! To teraz musi paść krotność tych 2 baniek !! A teraz? Co teraz? Stara bida... konto cichego na przemiał albo pojawi się tam jakaś ciekawa maszyna aneantyzacyjna. Pyrce vel @Starrk spełnienia marzeń w eko świecie. Telepy już na 5tkach są.. to obracanie dtkami będzie szło szybciej niż zwykle.. Koledzy ufsy nie pomogli? No szkoda. [ciach] PS Ile kałmuchu poszło anty na przetop 37mld sury pod złom i antyrecki? Ty śmiesz mi zwracać uwage.. Jesteś śmieszny giphy.gif Moderator Nefe…

  • Fajne to RW jakieś takie w duchu Pyrlandi ale jednak z mieszczańską klasą Krakowską Przetapiaj

  • @Guderian który GO lub SGO jest za to odpowiedzialny?

  • I to by było na tyle jeśli chodzi o wszystkich uczestniczących w ostatniej podstawce na Fabiana. Wyczucie to jednak największy atut Fabiana. Konto stawiane od zera przez niego i po 4 latach pobite starcie na Pawle. Ręka drżała Fabek? Uczucie się przypomniało To teraz tylko stara bida będzie na tej europie

  • Cytat od Sora: „Celebryta w akcji ” Kiedy walka w klatce Maryś? Już oponenta dobrali czy jeszcze czekasz, aż Majs się zdecyduje wyjść z piwnicy? Graty, obrzydliwy zysk