Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 384.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od buleon: „Na topieniu floty nie ma sensu niczego opierać, bo dojdziemy do sytuacji, w której konto mocniejsze zamiast stopić 40 kk floty, pochomikuje wszystko w badaniach i budynkach, zapcha ładowność i poczeka aż konto słabsze je prześcignie. ” Mentalność gracza, który chce szybko zarobić na złomowaniu w tak wyrafinowany sposób jest jedna. W jaki sposób taki placek jak ja zdobędzie 40 mld sury legalną drogą aby przeskoczyć konto pod push? Nie zdobędzie więc powstał finezyjny sposób złom…

  • Cytat od buleon: „Najlepiej zakazać słania surowców w dół, uznać je za podobny push jak słanie surowców w górę statystyk lub też uzależnić legalność wysyłki od zgody GO wyrażonej w tickecie. ” Dokładnie. Chodzi mi o tą drugą propozycje. Niech team widzi przepływ surowców i sam oceni legalność ich pozyskania. Cytat od buleon: „Konto mocniejsze staje się słabsze, żeby móc przejąć surowce w drodze legalnej ustawki. I można to rozwiązać w ten sam sposób, tylko że słanie surowców nie polegałoby wyłąc…

  • Cytat od ciap: „ - Jeżeli 10 kont wysyła surowce na najsłabsza i to najsłabsze handluje z jakimś top to nie może robić tego na swoją niekorzyść, może takimi surowcami handlować dalej jednak przeliczniki min i max zależą z jakiego źródła mamy surowce Dozwolone przeliczniki określają źródło surowców: 1. max - przetapiasz flotę lub obronę - własne surowce więc wydaj je na siebie, jeżeli chcesz handlować zrób to po najbardziej opłacalnym przeliczniku dla siebie. Warte zauważenia jest tutaj że maksym…

  • Wiadomo można się zakręcić jak się z kilku kont zwozi sos do rdzawego dziurawca Szybkiego przetopu i pora na coś większego bo konto puchnie z dnia na dzień

  • A gdzie dedykacją dla sojuszowej czarownicy? Najwyższe nanity mam na matce. Graty śrubki się zgadzają Swoją drogą ta odbudowa powoli zamienia się w stała rozbudowę

  • Leżącego się podobno nie kopie, ale dobitka była wyjątkowo kusząca Obrońcy tak jak ostatnio Szo, tym razem niestety obyło się bez gratulacji.. Szkoda Dnia 23-06-2019 10:09:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor entro [WarriorS] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca gigic [SaS] ________________________________________________ Duży transporter 47.147 Lekki myśliwiec 100 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 Gwiaz…

  • Hehehehe akcja konkret! Zła passa przełamana! Obrońcy odbudowy gsow. Ma zacięcie.

  • I następny stejk, tym razem obrońca nie uciekł w 2 minutki jak ostatnio jakaś promocja na shellu dzisiaj była Dnia 20-06-2019 16:03:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor entro [WarriorS] ________________________________________________ Krążownik 80.000 _________________________________________ Obrońca Puszkin ________________________________________________ Duży transporter 117.715 Recykler 160 Gwiazda Śmierci 3 Wyrzutnia rakiet 5.731 Lekkie działo laserowe 1.030 Ciężkie działo lase…

  • Żal by było nie wstawić takiego steka upieczonego nad tym jednym z grona szanownej administracji Obrońca ładnie pogratulował po starciu, gracz z klasą. Szybkiej odbudowy życze Dnia 20-06-2019 09:40:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor entro [WarriorS] ________________________________________________ Krążownik 80.000 _________________________________________ Obrońca gigic [SaS] ________________________________________________ Duży transporter 130.000 Lekki myśliwiec 100 Statek kolon…

  • Dzisiaj promocja na shellu obyś sczezła szatański pomiocie

  • Weekend rozpoczęty obrońcy odbudowy

  • Kampił kampił i przekampił Graty to w sumie tych ST wczoraj podesłałem więcej niż jedno Coraz bliżej bańki pancy!

  • Cytat od Truck driver: „dyskusja o tym co mozna wykombinowac by nowo otwierane uni rosly na tyle szybko by mogly sie rownac ze starszymi uniwersami po fuzjach? ” To jest nasze pytanie. A to ich odpowiedź Cytat od smoki: „Wybrane przez Was parametry to ” Niech gracze zadecydują. To decydują. Kwestia chwilowego impulsu kilku graczy. A później Uni zostaje łączone z Quantum. Bo jest tak nietypowe, że trudno połączyć to Uni przy fuzji z obecnie istniejącymi exodusami. Ten temat powinien się nazywać -…

  • Czy jest jakiś konkretny powód dla którego chcecie otworzyć następne uni z pz mniejsznym niż późniejszy exodus dla nowego Uni?

  • Cytat od kamykmocy: „@gardze wami jest jeszcze dorado, które po zmianie parametrów posiada x7x2 oraz 70% PZ. Wszystkich ubolewających nad poziomem PZ na yildun zapraszamy do nas Tak z innej beczki to jak tam wygląda top10 flot na Yildunie - czeka nas pewniej prędzej czy później fuzja, więc warto wiedzieć czy musimy się bąć Czekam na uni bez ACS! ” Tak @kamykmocy przekręciłem Dorado z Wezn (x3). Na Yildunie prym wiodą B-Sy. Rolnik (211mln), a top 10 (Głowa) zaledwie 69mln. Jeśli do fuzji miałoby …

  • Cytat od turysta: „mysle, ze jest aktywnych troche wiecej (400-500), ale mniejsza o przypuszczenia. fenrir ma w ciagu dnia okolo 150 osob online, a w nocy spada do 40-50 i jest to uni majace pol roku ” Fenrir jest jednym z nowszych Uni x2 i jest dosyć wyjątkowy jeśli chodzi o frekwencję. Nie zmienia to postaci rzeczy, że ta dyskusja zaczyna być czerstwa. Zaczeli otwierać nowe universa z różnymi prędkościami. Każdy coś dla siebie znajdzie. Problem polega raczej na tym, że obecny program zatrzymyw…

  • I następna bomba Czekamy na ten milion pancków

  • Piękne ukoronowanie intymnego momentu kulminacyjnego po ujrzeniu w gali koloru niebieskiego. Podobno muchy do niebieskiego wychodzi na to że ST trochę pomiędzy różowym, a smierdzaca sprawa Grunt że się dobrze bawisz. Czekam na następny intymny moment

  • fortes fortuna adiuvat Tak moi drodzy to ja byłem tym czarodziejem. Miałem sen jest abstrakcyjne ale prawdziwe. Przeszły na mnie wczoraj moce sprawcze obiego. Taka znajoma kula szpiegula w wersji entropii Razem z Fisherem z racji tego, że marek był naszym kumplem nie uczestniczyliśmy nigdy w akcjach na niego. Jeszcze przed pamiętnym starciem, w którym marek dostał backup usunęliśmy się z budy. Nie wiedzieliśmy o lotach na niego, nie skanowaliśmy go i nie obserwowaliśmy go. Dużo się jednak zmieni…

  • O widzę że nawet trampki ze zwozek dziada borowego lamusa zostały odebrane Wyśmienicie