Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 311.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hubert, ale Ty się ostatnio rozpędziłeś! Brawissimo! Flota puchnie to niech puchnie dalej! A Staszek jak zwykle już na urlopie

  • Dawid graty! Przetapiaj na co chcesz i napieraj dalej! I nawet nie myśl wiesz o czym .

  • Stosunkowo dawno mnie tu nie było to wrzucam takie tam malizny z wczoraj. Pozdrawiam cały sojusz VETO i znajomych, a szczególne pozdrowienia ślę dla tych długo już urlopujących Veciaków, żeby od czasu do czasu zaglądneli bo tęsknimy. youtube.com/watch?v=-zjj5XAXHtw Dnia 22-05-2019 19:17:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 16.030 _________________________________________ Obrońca grzegorz098 [B_B] __________…

  • No pięknie! Bardzo ładny zysk . Brawo! Veto!

  • Dzięki Kuferku za cel i za wstawienie st. Veto!

  • Witam wszystkich. Latał latał i wylatał. Prawdopodobnie to mój PB jeśli chodzi o zysk. W sumie to dziwnie wyszło bo leciałem najpierw mtkami na surowce zostawione bez floty na moonie. Kilka minut przed atakiem u obrońcy zaświeciły się prawie wszystkie planety i tam gdzie leciałem wylądowała flota. Zrezygnowany zawróciłem ataki, ale jak pogasły akty na planetach to podkusiło mnie żeby wystartować. Dofarmy reckami i w ogóle czym się dało. Pozdrawiam jak zwykle wszystkich sojuszników i znajomych. A…

  • I jeszcze taki wlot z soboty. Pozdrawiam jak zwykle sojuszników i znajomych. Do roboty ! Weekend majowy się skończył , proszę się brać za złomowanie ! [mediahttps://www.youtube.com/watch?v=cRy2qWpRJfc[/media] Dnia 04-05-2019 21:32:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 21.000 _________________________________________ Obrońca Volwering [KGH] ________________________________________________ Mały transporter 1 D…

  • Witam wszystkich, którym chce się zaglądać. Też coś tam podziałałem przez ten majowy łikend. Pozdrawiam sojuszników i znajomych. youtube.com/watch?v=CnAmeh0-E-U Dnia 03-05-2019 18:48:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 41.000 _________________________________________ Obrońca egoton ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 72.994 Okręt wojenny 894 Recykler 13 Nisz…

  • A to świeżuteńkie. Stało to poleciałem. Tym razem serdeczne pozdrowienia dla sojuszników i znajomych! Dnia 24-04-2019 12:30:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 60.000 _________________________________________ Obrońca krowa [APHA] ________________________________________________ Mały transporter 1.100 Recykler 400 Satelita słoneczny 690 Pancernik 2.500 Wyrzutnia rakiet 55.000 Wyrzutnia plazmy 21 Mała powłok…

  • Weekend Wielkanocny NR 3. Pozdrawiam sojuszników, znajomych i kulturalnego obrońcę . Dnia 22-04-2019 14:38:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Mały transporter 84.000 Pancernik 21.209 _________________________________________ Obrońca michal2404 [ATLANTIS] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Duży transporter 30.000 Recykler 5.000 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________…

  • Weekend Wielkanocny NR 2. Jak zwykle pozdrowienia dla kochanych sojuszników i znajomych. Dnia 21-04-2019 16:00:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca cesiu [RKR] ________________________________________________ Mały transporter 221 Duży transporter 15.572 Lekki myśliwiec 273 Ciężki myśliwiec 66 Recykler 2 Sonda szpiegowska 590 __________________________…

  • Kilka wlotów przez ten weekend Wielkanocny się udało. NR 1. Pozdrawiam sojusz i znajomych. Dnia 19-04-2019 21:07:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Krążownik 100.000 Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca czubaka [TNT] ________________________________________________ Mały transporter 1.064 Duży transporter 29.266 Lekki myśliwiec 1.919 Ciężki myśliwiec 325 Okręt wojenny 4 Recykler 239 Son…

  • No tu zysk jest w miarę . Takie to ja mogę komentować codziennie . Proszę o więcej a nie zaśmiecasz tu forum jakimiś . Do boju!

  • O znowu Karol! W ogóle nie szanujesz tych swoich pilotów. Rotacja w sekcji pilot lekkiego myśliwca jest tak duża, że zaraz będziesz miał braki kadrowe. A bunkier zaorać zawsze warto. Veto!

  • No troszkę koledze zabawek zepsułeś, a zysk jakiś marny , może jednak warto przemyśleć sprawę niszczarek. Karol nalegam na coś więęęęększego !

  • Ooooo właśnie, 3 w jednym bo kurde ciężko coś wymyślić. Dałbyś trochę dychnąć tym (o)fermom i wziąłbyś się za jakieś gruuuuubasy. Graty of course!

  • Takie trochę stare. Pozdrawiam sojuszników i znajomych. Dnia 12-04-2019 19:34:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Ursa [AiE] ________________________________________________ Duży transporter 34.800 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 15.000 ( -0 ) _…

  • Czesc i Czolem

    Lord Maul - - DiD Nekkar

    Post

    Witaj @Radim ! Wiedz, że my, gracze Nekkar ,widzimy co się dzieje i doceniamy! Good job i tak 3 maj!

  • Karolku graty kolejnego Tarcia! Teraz się spręż i łupnij coś większego. Czekam !

  • To znowu ja . Znaczy sie tym razem my. Ale i tak nuda. A nie, przepraszam tym razem były emocje. Najpierw czy kulka spadnie. Potem czy ktoś się w to wszystko nie wtrąci. Następnie czy w tych DT będą surowce. Wszystko się udało. Pozdrawiam VETO i znajomych a wszczególności ekipę złomującą. Dzięki za wspólny lot! Nihiulus napisał : "Leszku wróć całym serduszkiem na Nekkar. Dziękuję Paolo za lot " Dnia 07-04-2019 23:16:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ____________…