Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 311.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Super wlot Dawidq z niezłym zyskiem . Z niecierpliwością czekam na więcej!

  • Pięknie . Widzę , że coś się dzieje! Szybko i z zyskiem. Czekam na więcej!

  • Brawo Leszku! Chcę Cię tu widzieć częściej !!! Przetapiaj na flotkę i lataj!

  • Floty jeszcze nie zdążyły wrócić z taku na Zbyga kiedy dostrzegłem aktywkę na moonie u rokona. Naszczęście byłem już w domu i mogłe skleić atak precyzyjnie. Pozdrowionka nieustające dla sojuszników , (specjalne dla nowego kolegi) i znajomych. Dnia 16-08-2019 19:04:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 41.793 _________________________________________ Obrońca rokon [GILDIA] ____________________________________…

  • Witam. Atak taki trochę nieskładny przez co trochę surowców uciekło, wszystko przez to, że akurat byłem w trasie. Pozdrawiam sojuszników i znajomych. Dnia 16-08-2019 17:55:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 41.000 _________________________________________ Obrońca zbygo62 [AiE] ________________________________________________ Mały transporter 546 Duży transporter 61.230 Recykler 2.200 _____________________…

  • Witam. Dziękuję kolegom za wspólny lot. Pozdrowienia dla Veto, LzB i znajomych. [url]https://www.youtube.com/watch?v=UxxajLWwzqY[/url] Dnia 11-08-2019 15:49:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lajt ________________________________________________ Recykler 1 Gwiazda Śmierci 2.545 _________________________________________ Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1.763 _________________________________________ Agresor jumek [Veto] ____…

  • Super Hubert! Fajnie wyszło mimo tylko dwóch dofarmów. Szalejesz ostatnio i tak 3 maj !

  • Brawo Dawidq! Piękny zysk. Mam nadzieję, że to początek serii. Tych na baroku nie liczę.

  • Taki stejk z rana dzięki czujności Aleks. Pozdrawiam sojuszników i znajomych. Dnia 30-07-2019 09:08:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Okręt wojenny 50.699 Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca skL [KGH] ________________________________________________ Duży transporter 50.000 Recykler 282 Gwiazda Śmierci 44 Wyrzutnia rakiet 200 Lekkie działo laserowe 100 Mała powłoka ochronna 1 ________…

  • Wielkie gratulacje dla ekipy złomującej. Pięknie wyszło. Taka gwiezdna zgniatarka złomu

  • Witam. Urlop miałem krótki, aczkolwiek intensywny i takie coś mi wpadło po powrocie. Obrońca świecił się przez cały lot, także ciut adrenaliny było, ale skończyło się szczęśliwie. Oczywiście dla mnie . Pozdrawiam sojuszników z Veto i znajomych. [url]https://www.youtube.com/w…pPvyVdg-lTI&index=1[/url] Dnia 28-07-2019 21:10:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 31.792 Sonda szpiegowska 1 ______________________…

  • KONTA PUSZOWE SOJUSZU PN

    Lord Maul - - DiD U68

    Post

    Chłopie, ogarnij się! Co do tematu pushowania się to się nie wypowiadam, bo nie gram na tym uni, ale wypadałoby chociaż znać przeliczniki w handlu, zanim się zacznie krzyczeć: zbanować tego lub tamtego!

  • KONTA PUSZOWE SOJUSZU PN

    Lord Maul - - DiD U68

    Post

    Ktoś tu ewidentnie nie umie czytać ze zrozumieniem lub nie wie co to są widełki. Tak czy siak, brnij dalej chłopie bo już jest zabawnie.

  • Pakiecik drugi. Tradycyjne pozdrowienia dla ekipy z Veto i znajomych. [url]https://www.youtube.com/watch?v=uVWlOmBqd7s[/url] [mniam] Dnia 14-07-2019 13:51:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca krowa [APHA] ________________________________________________ Mały transporter 11.724 Duży transporter 16.394 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________…

  • Witam. Tak się nazbierało to wrzucam hurtowo. Pakiet pierwszy. Pozdrawiam ekipę Veto i znajomych. Na skLa latałem wiele razy, także to rw cieszy najbatrdziej. Tam 1:35 w teledysku i 2:12 to ja tak się cieszę po trafieniu [url]https://www.youtube.com/w…g6rLs&start_radio=1[/url] Do rzeczy: Dnia 15-07-2019 21:35:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Okręt wojenny 136.325 Pancernik 200.000 ________________________________…

  • O , jeszcze tu się nie wpisywałem. Graty Dawidq! Zysk może skromny, ale ważne, że nadal Ci się chce. Czekam na bardziej syte trafienia.

  • Witam. Odebrany fs za obrońcę. Pozdrawiam sojuszników i znajomych! [url]https://www.youtube.com/watch?v=h2eKImKZviw[/url] Dnia 08-07-2019 15:57:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 300.000 _________________________________________ Obrońca Banana Joe [DoX] ________________________________________________ Mały transporter 14.142 Duży transporter 144.114 Lekki myśliwiec 4.499 Ciężki myśliwiec 726 Krążownik 132…

  • Leszku ponarzekasz, ponarzekasz a potem przepięknie coś tracisz . Czyli w sumie jak ja tongue.png . Bardzo ładnie! Graty! Zysk palce lizać ! Ku chwale Veto. Tego, nie tamtego.

  • Este w obronie zawsze w cenie . Bardzo ładnie. Moje gratulacje Czarna! Rafus .

  • Szybko wrzucam bo brak czasu. Pozdrawiam sojuszników i znajomych. Dnia 26-06-2019 17:51:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 49.000 _________________________________________ Obrońca KrolZydowski ________________________________________________ Mały transporter 1.121 Duży transporter 118.532 Lekki myśliwiec 577 Ciężki myśliwiec 19 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 215 Sonda szpiegowska 461 Niszczyciel 35 _____…