Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 250.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • no nic pół topki urlopuje to mysz harcuje hehe Dnia 15-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth [RONIN] ________________________________________________ Pancernik 4.500 _________________________________________ Obrońca Constable Magnetar [eRenta] ________________________________________________ Mały transporter 5.096 Duży transporter 5.667 Lekki myśliwiec 3.220 Ciężki myśliwiec 2.421 Krążownik 1.006 Okręt wojenny 356 Recykler 107 Sonda szpiegowska 12.116 Bombowiec …

  • no witam w końcu coś mi siadło większego kolega wypatrzony w sumie wczoraj i zauważyłem że robi ciulowe FSY pierw szukałem ludzi do lotu .. oczywiście niewygodne kordy .. miałem wczoraj 14k recków ... wiec dobudowa recków ale i tak nie miałem całej ilości i tu przyszedł z pomocą nowy Sojusznik Shimano Dzieki wielkie Za pożyczkę oddam w naturze dogadamy się co do starcia hm nie przebiłem się niestety nawet jak bym dostawił na szybko 3-4k pc a mogłem ... nie było szans GS Stały i tak jest to chyba…

  • heh 3 dni Wystrczyło Gratki !

  • co by tu napisać ? Zwykły lot nic więcej Dnia 10-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth [IMO] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 75.231 Krążownik 13.845 Pancernik 1.000 _________________________________________ Obrońca comitamco ________________________________________________ Mały transporter 502 Duży transporter 465 Lekki myśliwiec 7.233 Ciężki myśliwiec 299 Krążownik 241 Okręt wojenny 230 Recykler 239 Sonda szpiegowska 7.976 Bombo…

  • ale URWAŁ ... gratki panowie !

  • panowie i panie jak wam się ŁINNTER ROZWADŁ to zapraszam do siebie może nauczycie nas jak się profesjonalnie puszować na pewno się dogadamy zapraszam obiecuje mega współprace Graty starcia liczenie z pz to zawsze coś innego jak zwykły BFS

  • Cytat od KapitnChorazyTorpeda: „Gratulacje starcia. A co do wypocin, na które straciłem swój czas ... Cytat od tereth2: „Cytat od KungFuPanda: „Rozmowa z Toba nie ma najmniejszego sensu Po prostu jesteś pajacem mylisz fakty obrażasz publicznie od pusherow A chyba nawet nie wiesz co to znaczy. Na szczęście nie wszyscy są tak zacofani jak Ty ” ze mną rozmowa nigdy nie miała sensu .... "Szczekasz dużo A jedyne co umiałeś zrobić to wleciec na bota po mojej instrukcji na forum." KUNG FU PANDA <------…

  • Cytat od KungFuPanda: „Ładnie gratki, jeszcze parę steków i będziesz miał sumę % takie jak ja w 1 ST ale co tam Z równania wychodzi że jesteś debilem Apropo twojej hipokryzji : unknown.png ” i ta wiadomość była tuz przed waszym puszem .. na drugi dzień od tej wiadomosci sie zaczeliscie puszowac wiec stracilem do was jakikolwiek szacunek zresztą nie tylko ja bo wszyscy widzieli co robicie co do twoich osiagniec HA HA widzisz nie ja z multi kont puszczam rakiety .. no bo co ci pozostało rakietowan…

  • wstrzelony w miedzy odśwież złomu trochę podebrał obrońca ale liczyłem się z tym skoro leciałem na czuja niech ma na Szo takie małe rówanie matematyczno Puszowskie Kung fu + bobiczek = ? kto wie kto wie ? xD ŁINTER IS KOMING SON Dnia 07-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth [IMO] ________________________________________________ Pancernik 8.000 _________________________________________ Obrońca comitamco ________________________________________________ Mały transp…

  • Cytat od bobiczeq: „Eko konta? Ciągłe sprzedawanie floty? Masz urojenia już od tego bólu dupy. ” * Points * Position: 9(-2) * Points: 5 097 111(+242 867) * Evolution 01-01-20 / 07-01-20: +1 920 971(+60.48%) * +274 424per day mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…r=100274.dat&univers=_164 a czyli ta strona kłamie legalnie zrobiłeś w 6 dni +1 920 971(+60.48%) tak to z samego eko i expów nie robiąc żadnych starć rozumiem

  • Cytat od bobiczeq: „Cytat od tereth2: „gdyby nie wasz skupowanie kont dale byli byście poza top 20 ” Podaj proszę przykład jednego konta, które ktokolwiek z moich sojuszników kupił. Rozumiem marudzenie na mechaniki gry, że legalnie odkupujemy za surkę flotę, ale teraz już przeginasz z tym swoim oskarżaniem wszystkich. To moja ostatnia wiadomość do ciebie, bo rozmowa z tobą jest bezcelowa, żyjesz w innym świecie.Sorry za offtop. ” tak legalnie pracują poboczne konta na 2 wasze głwone tak jak mowi…

  • Cytat od KungFuPanda: „No dziwne że zrobiłeś to dzień po tym jak ja wstawiłem na forum z całym opisem akcji. Gość który ma 900k pkt zniszczonych oraz top 4 eko. Jesteś na prawde debilem i nie mam ochoty dłużej odpisywać na twoje idiotyczne komentarze. Zero starć? Przypatrz sie jeszcze raz bo obok mam nawet cyferki. I wykupiłem jedną flote od Wintera za surowce które też wyfarmiłem. Na prawdę ośmieszasz się gościu Płacz dalej leszczu że jesteś słaby bo tyle potrafisz. A jeśli chodzi o hipokryzję …

  • Cytat od KungFuPanda: „Rozmowa z Toba nie ma najmniejszego sensu Po prostu jesteś pajacem mylisz fakty obrażasz publicznie od pusherow A chyba nawet nie wiesz co to znaczy. Na szczęście nie wszyscy są tak zacofani jak Ty ” ze mną rozmowa nigdy nie miała sensu .... "Szczekasz dużo A jedyne co umiałeś zrobić to wleciec na bota po mojej instrukcji na forum." KUNG FU PANDA <-------------------- wypowiedz idioty roku xD HAHAHAHA wypowiedział się gość który ma 900k pkt w zniszczonych flotach z czego w…

  • Cytat od KungFuPanda: „Cytat od tereth2: „Cytat od KungFuPanda: „Cytat od tereth2: „Cytat od KungFuPanda: „Cytat od tereth2: „Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON ” Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy t…

  • Cytat od KungFuPanda: „Cytat od tereth2: „Cytat od KungFuPanda: „Cytat od tereth2: „Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON ” Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy też.Co do starcia gratuluję mimo że na soju…

  • Cytat od KungFuPanda: „Cytat od tereth2: „Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON ” Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy też. Co do starcia gratuluję mimo że na sojuszniku. Nie dopilnowal niestety ” niestet…

  • Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON

  • gratki Starcia i pamietaj ŁŁŁNNNTEERR ISS KOOOOMIING SON haha

  • gratki fajny zysk jak na bunkier ! trzeba gdzies nadrabiać pusze łłinterów

  • Zabawne jest to że taka moc a się nie przebiłem hehe ale zysku coś tam mam tak czy inaczej jedni się puszują drudzy skupują floty ... to zwykli oszuści bez jaj ŁŁŁŁŁIIINNTER IS KOOOMING SON Dnia 05-01-2020 20:27:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth [IMO] ________________________________________________ Okręt wojenny 3.882 Pancernik 5.164 _________________________________________ Obrońca szkalownik ________________________________________________ Mały transporter 7.803 Duży t…