Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 250.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rozpad Uniwersum Leda

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    GF miał w zamyśle 2 rzeczy pierwsza to oczywiście kupno surki z anty co się nie powiodło bo nikt chyba raczej nie kupuje a 2 zamysł zablokować handlarza poczekać 2 miesiące aż ludzie się osiedlą dać więcej kryształu na 1 2 3 pozycjach by ludzie za anty przenieśli planety robią nad Za krowy dojne proste myślenie

  • Oddał czy nie oddał >?? o to jest pytanie ??? historia zabawna ... byłem w kinie i tam chłopaki coś pisali na disc ..wymiana raportami itp itd .. wchodze do domu patrze w skany a tam perełka pytam Shimano coś w stylu " tej wezmę "sę" te trampki co ? " a shimano mówi pewnie ja mam daleko i tak poleciałem wielkie Dzięki ! ! Pozdrawiam Sojusz a dla LHIP Wiadomka .i. Dnia 02-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth ODDAM [RONIN] ________________________________________…

  • "Oddam"

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Tytanowy Bandyta: „Cytat od ---Webber---: „Pisze to gość, który świeci się 24/7 i puszcza ekspy. Cytat: „a za tydzień miesiąc? Kto będzie pamietał webbera ogara, teretha płaczka? ” ha, widzisz, Ty jesteś kompletnym randomem, mnie kojarzą ludzie, z którymi grałem jeszcze w 2005 ” Oj nie znowu mylisz dwie rzeczy.Jedną rzeczą jest grać aktywnie i czerpać z tego przyjemność, a drugą rzeczą jest traktować cyferki jak boga, płakać, krzyczeć, skakać, spamować. Randomem może i jestem choć sam z…

  • "Oddam"

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Latajacy Gornik: „@tereth2 Noe to tak szasta surką, że kontynuuje lot z GS-ówek na niszczenie jak widzi, że wszędzie się świecę, widzi odbudowane przeciwrakiety... W 30s nie udało mu się uratować drugiej fali złożonej z 2 GS ” to jest noob on w życiu nigdy nie był w topce .. to jakiś no name .. totalny nie ogar obecny jego skil to Ekspedycja Wyslij 2 mln LM sorry albo "ich skill" lub bota skill już nie mówiąc ile surki naklonował z turbo ..

  • Dzisiaj dość udany dzień jak dla mnie sporo też przepaliłem deu na loty ale te stracie zwraca mi Wszystko ze 10 dni temu zezłomowałem kolegę 2 x ale 2 x zebrał mi złom to było przed turbo.. tym razem wszystko moje co do doframu zdaje sobie Sprawę że sporo zostawiłem ale miałem Mt rozsypane po monach tp ciepłe nie było jak ... ;/ co by nie patrzeć i tak jestem zadowolony Pozdrawiam Szymona bo tylko on mi kibicuje a dla was webber i szczurman .i. Dnia 01-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały…

  • stało i nie stoi Pozdrawiam sojusz a środkowym palcem Boty i kanciarzy z LHIP Dnia 01-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth ODDAM [RONIN] ________________________________________________ Krążownik 17.078 Pancernik 21.122 Bombowiec 3.035 _________________________________________ Obrońca comitamco ________________________________________________ Mały transporter 4.269 Duży transporter 2.004 Lekki myśliwiec 21.201 Ciężki myśliwiec 3.876 Krążownik 1.279 Okręt wojenn…

  • "Oddam"

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    ja oddaje wszyscy o tym wiedzą dlaczego support ma nas głeboko gdzieś tyle zgłoszeń co poszło ... tego nie idzie zliczyć patrzcie to * 17637697 * OGame.pl * Leda * Inne naruszenia zasad * 2020-01-23 * 23 posłalem zgłoszenia i do teraz nawet nie tknięte ... Neo I spółka tak polecieli po bandzie że nie pytajcie .. Arabski tak ciśnie na bocie że aż oczy bolą odechciało nam się gry z botami i oszustami taki temu powód ja już nie wspomne ile sury tam zostało sklonowane

  • Cytat od Kulfix: „Za dużo pusherki. Nikomu nie chce się przepychać z przekrętami a, że GO olewa temat to ludzie olewają uni Co do starcia to gratulacje, ładnie weszło. ” Podpisuje się pod tym NEO i spółka popłyneli za bardzo więc odchodzimy PUSZ PUSZ PUSZ nic więcej Gratki starcia

  • AKTUALIZACJA

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Water: „Jak by dali 70 % bonusu do produkcji kryształu , zakładając że kryształ równa się deuterowi [ 1 : 1 ] , to przyrost był by porównywalny , trzeba było by jeszcze uwzględnić koszty kopalni . ” tak ale to nadal jest robienie ludzi w balona ... zobacz sama ich wiadomosc oni maja nas za debili "Twoje imperium osiągnęło już maksimum planet? W takim razie skorzystaj z funkcji przeniesienia swoich planet, nic prostszego!" hahaha żałośni są

  • AKTUALIZACJA

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Ichor: „Nasi naukowcy i inżynierowie pracowali na okrągło po godzinach, by wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy za zakup anty, abyś mógł przenieść swoje kolonie na pozycję 1, 2, 3. Tak na marginesie aby było sprawiedliwie to powinniście dodać pozycje 6,7,8 zwiększona produkcja metalu a od 13 do 15 pozycji więcej dexu. Tylko wiadomo o co dokładnie chodzi. ” dokładnie dlatego zaznaczyłem ale robią ludzi w ch.... pieknie to jest książka pod tytułem jak by tu zedrzeć więcej siana z l…

  • AKTUALIZACJA

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Mistrzowie Marketingu Odkryj nowy bonus do produkcji kryształu!30.01.2020 16:02:06 Od: OGame Witaj zacny Imperatorze Tereth ODDAM! Nasi naukowcy i inżynierowie pracowali na okrągło po godzinach, by umożliwić Tobie i Twojemu imperium wydobywanie większych ilości kryształów z cieplejszych, rubieży systemu. Pozycja planety 1 obdarzy Cię największym bonusem do produkcji, jednak bonusy takie posiadają także pozycje 2 i 3. Ustanów tam nowe światy i wykorzystaj wzmożoną produkcję energii i kryształu! T…

  • pany zatakujcie gracza o nicku szkalownik czy jakoś tak najlepiej zeskanujcie sobie 2 : 256 to nawet wiadomość wam napisze i pamiętajcie zawszę tę samą hehe bawią mnie te bociki Graty starcia

  • WOW nowe top1 solo ! Graty

  • aż się wpisze ból wraca później z zdwojoną siłą podobno Graty Farmingu

  • to sobie poczekasz na odpowiedz z suportu po pierwsze nieroby odpisują ja chcą lub wcale .. operatorzy tej gry to śmiech na sali na tickety odpowiadają po tygodniu Formułka control c control v i wyprzedzę już ich odpowiedż pierwsza odpowiedż będzie cos w stylu " sprawa została zgłoszona do IT ja nic nie mogę z tym zrobić " UHAHAHAHAA a kolejna że żadnego zadość uczynienia nie będzie ale tak jak mówie poczekasz sobie z 7 dni minimum na sama odpowiedż formułką control c control V

  • stało nie stoi .. pozdrawiam sojusz gdyby nie chłopaki już dawno konto było by oddane ... Dnia 26-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth ODDAM [RONIN] ________________________________________________ Bombowiec 2.044 Mały transporter 96 Lekki myśliwiec 200.000 Krążownik 14.586 Pancernik 12.609 _________________________________________ Obrońca comitamco ________________________________________________ Mały transporter 4.125 Duży transporter 2.689 Lekki myśliwiec 33…

  • Każdy tak gada do pierwszego zaspania ha ha ha Gratki starcia rośnij w siłę by opozycja jakas była...

  • hmm kolegę obserwowałem ze 3 dni zawsze się świecił ciężko było znależć lukę aż do dzisiaj patrze minuty zeskanowałem a tam flotka stoi mówie a co mi tam sprawdzę bobiczek na urlopie więc nie było mowy o jakimkolwiek zagrożeniu leciałem z myśla że na 98 % zaloguje bo tak jak mówiłem pilnował dobrze ! p.s a co do naszego Puszerka Uninego ... Cwany lisek z niego NEO dostawał mnóstwo wiadomości skąd ma tyle surki ... nie mając nic w zniszczonych ... to wpadł na pomysł wysyłać cała flotke na EXPE by…

  • Cytat od Pusher: „Jeżeli złom zebrał obrońca to skoryguj raport, bo moja dusza księgowego ubolewa Gratki starcia . Liczy się zabawa nie jakiś tam złom ” liczy sie uczciwa gra a nie ślepota i nieróbstwo operatorów starcie jets nie dokladne chodzilo o to by zlapac cokolwiek by moc napsiac post ktorego zreczni operatorzy nie usuna

  • takie tam gówniane starcie Złom zebrał obrońca bo nie laduje siana w gierkę by skracać czas na anty recki Za Skopiowaną surke tak jak większość topki dałem 2 posty w DID oczywiście Operatorzy są mega Troskliwi by nikt o nich żle nie gadał to usuwają posty ... wyobrażcie sobie że potrafią być aktywni ... do 10 minut kasują takowego posta ... WOW WOW WOW jestem dumny to co robi noe przechodzi Ludzkie pojęcie on robi przyrosty rzędu 1kk pkt nie tracąc przy tym surki na moonach stan zazwyczaj jest t…