Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 271.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • gratuluję Piekny wjazd, wojna między wami jest pikna @priesten spuszował się na curly i nic tego nie zmieni

  • @Wisior @priesten nie dostałby bana, gdyby nie był powiazany z curly lub surowce z konta curly po przez Kwasora ostatecznie nie trafiły do Poziomki. Tyle w temacie To, że konto curly to multi PN wie każdy. Problem w tym, że Wy się tak miotacie, że aż śmiesznie to wygląda Ogarnijcie się, powiedzcie przepraszam i po sprawie

  • Cytat od Wisior: „Cytat od Zbawiciel: „Cytat od Selene: „Cytat od Pirat-: „Za niewinność sie na banie nie siedzi nawet jak nic nie masz za uszami . Tyle w tym temacie. ” A z tym się nie zgodzę akurat, wiem o tym z własnego doświadczenia a Ty? czy Zbawiciel? też z własnego doświadczenia piszecie że zawsze trzeba mieć za uszami? no cóż... Gratulacje kruchy, tak trzymaj, czekam na coś większego, wiem ze stać Cię :). ” ibb.co/VvznHZKTo @Selene widziałaś??? ” Tak widziałem, Kwasor dostał surowce od k…

  • Cytat od Selene: „Cytat od Pirat-: „Za niewinność sie na banie nie siedzi nawet jak nic nie masz za uszami . Tyle w tym temacie. ” A z tym się nie zgodzę akurat, wiem o tym z własnego doświadczenia a Ty? czy Zbawiciel? też z własnego doświadczenia piszecie że zawsze trzeba mieć za uszami? no cóż... Gratulacje kruchy, tak trzymaj, czekam na coś większego, wiem ze stać Cię :). ” ibb.co/VvznHZK To @Selene widziałaś???

  • @priesten masz screan z wałków czego Ty chcesz więcej?? Kwasor też powinien dostać bana lecz Curly jest wyżej od niego w statach i nie dostał... Mechanizm przekretu jest prosty Curly - Kwasor - Poziomek. Handel i tyle, ale czy legalny ?? Ja i Ty wiemy, że nie

  • Cytat od nowynick: „Ja się czasem pusze jak slysze ile kosztuje coca cola. ” super ja na szczęście nie pije kolorowych @nowynick chodzi bardziej o push w grze tzn. to jak atakujesz konto, które obsługuje z telefonu Twoja żona lub syn, kuzynka

  • Cytat od Rzezimieszek: „To ja dodaję wątek Złodzieje. Na pierwszym miejscu Zbawiciel vel FatalError. Gość, który brzydzi się puszem, na grę kasy nie wydaje (tylko ciągle przenosi planety, pewnie za darmo), konta też nie kupił. Jakim cudem utrzymuje się w top15-17 jako jedyny kryształowy wśród oszustów? Zdradzę Wam sekret - ukradł konto top 10 ” super o to mi chodziło extra Tak właśnie takie i podobne sytuacje mile widziane w tym dziale

  • cześć zakładam wątek o rożnych dziwnych ogejmowych przypadłościach tj. Puszach, multikontach, dziwnych przyrostach. Dziś chciałem podzielić się z Wami pieknym puszem @priesten z PN tj. Puszem z kontem curly A także przedstawić pięknie uwieczniony screan ibb.co/VvznHZK Proszę komentarze i oczywiście proszę o nowe wątki

  • brawo gratulacje Przypominam także że grasz w sojuszu gdzie Twoi znajomi sie puszują na multikontach Taki @priesten dostał bana za puszowanie się na graczu curly, który był w Waszym zacnym sojuszu PN a zwał się ZwiatunMroku Jak Tobie się gra w sojuszu, gdzie Twoi kumple sie puszują?? Gracz curly był w sojuszu FIFA wiec mniemam że ten sojusz to poprostu wasze multi. Przykro się patrzy jak ta gra schodzi na psy Administrator Forum kasai:Upominam za offtopic.

  • ja mam swoje typy: 1) nagroda "najlepszy gracz u68" - związane z nią powstanie setki lewych kont forumowych aby wygrał ten "najlepszy" 2) event z nagrodami - zwiazane z tym pompowanie doku 3) ban dla @priesten - zwiazane z tym jest podkreślenie że sojusz PN u68 to puszerzy 4) cenzurowanie forum przez @kasai - ale to raczej nie wydarzenie roku 2020 tylko raczej porażka całego tego forum Dziękuję

  • abyś nie skończył jak @priesten na banie Pamiętaj jak atakujesz swoje multi to wyłącz wifi na telefonie żony Także życzę szybkiego bana Administrator Forum kasai:Upominam za offtopic.

  • brawo brawo !!! Odpowiednie tagi po odpowiednich stronach czego chcieć więcej PN też w formie @priesten na banie pewnie za płatność

  • graty !! Lej multikonta PN ile wlezie Chyba puszerom się IP pomyliły bo Poziomek na banie

  • brawo Wysmażony, ale Magda Gessler talerz by zbiła Medium rerrrr

  • a Ty działów nie pomyliłeś?? /upominam za spam. /kasai

  • przecież GF jednym kliknięciem wie co kto ma i dadzą to co będzie najbardziej bezużyteczne :D, albo to co każdy ma na najniższym poziomie, przekalkulują to i dadzą na pożarcie :d Pewnie ktoś kto zna się z administracją będzie wcześniej ładował w tą technologie lub w ten budynek :d od tyle

  • tak bedzie za 5 lat xd.

  • Cytat od john malkowitz007: „Ewela trafiona na poczatku 2 gali , gdzie az roi sie od Avalon ,niestety sojusznicy nie mieli zamiaru pomagac Kto naSTepny zostanie tam trafiony ? ” no zapewne ktoś z Avalon, HQ lub noł name Przecież miszczowie tylko koszą swoje multi, taka gra cóż poradzić Ja już przywykłem do tego więc nic mnie nie zdziwi jak zaglądam do działu "starcia tytanów" Teraz @kasai twój ruch

  • Cytat od Kamikazze_: „Satelit nie było zaimponowałeś Zbawicielowi ! Od czegoś trzeba zacząć ... Gratki, nawet zysk wyszedł. ” pewnie nie miał kto ekonomowi odpalić symulatorów walki Dobrze że ma kto mu wstawiać te śmieszne RW Ciekawe czy kolo ma w ogóle ręce