Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 271.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Rzezimieszek faktycznie Już wiem dlaczego za nazwy planet buhahaha Ja pinkole faktycznie poważna sprawa . Topka się puszuje itd. A Ci mi baba wywalają bo nazawałem planete MarcintoGej Poważna sprawa

  • @Ten Keyra a mi kolega kolegi mówił że pare swoich kont tam macie w tym Avalonie

  • Cytat od Ten Keyra: „Cytat od Pancior: „biedoki ten Avalon Padli ofiarą swojego sukcesu bycia największym sojuszem na Uni. Brali kogo popadnie nawet multi innych sojuszy czego efektem jest częsty widok Avalon w starciach "tytanów" Graty ” Ty zdecydowanie powinieneś sobie wziąć urlop od OGame. Taki rok, dwa albo dwadzieścia by siadły idealnie. ” a popsuje wam jeszcze humory i poklikam, choć ta gra to już syf totalny...

  • biedoki ten Avalon Padli ofiarą swojego sukcesu bycia największym sojuszem na Uni. Brali kogo popadnie nawet multi innych sojuszy czego efektem jest częsty widok Avalon w starciach "tytanów" Graty

  • @Bigot wszystko co było. Satki pełzacze i nawet dwa moony spadły

  • Cytat od Kamikazze_: „Cytat od Bigot: „Gratuluje RW na aktywnym graczu. Ale ta flota powstała w 3 miesiące, więc Ekonom jak będzie chciał odbuduje się szybko. P.S Każdy wie, że to i tak trafi do Kromki, w końcu wszystkie konta na unii to jego puszówki: Y2K, Obserwator, Wojtek, więc to na pewno pusz. On tylko czeka na odpowiednią chwilę by do niego to trafiło. ” Nie udawaj bo zacznę wymieniać, zobacz u niego w układzie będziesz wiedzieć które jego push konta plus parę poza układem typu Szymek. ” …

  • Cytat od The Pawelec: „Cytat od Pancior: „zawsze mnie zastanawia ile kont w sojuszu Avalon ma PN i Komornic Graty ” Dużoooo. Mamy dobry zwiad.Graty Misiu! Będzie na kilka nowych zabawek A jak coś zostanie to wiesz gdzie słać;) ” nie zwiad tylko statusy online

  • zawsze mnie zastanawia ile kont w sojuszu Avalon ma PN i Komornic Graty

  • Bedzie mi brakowało skanów jogiego

  • Miało być tak: "Witam, Mam przyjemność wstawić ST za sojusznika;) Udanych następnych lotów życzę!!! Od Ekonoma: do trzech razy sztuka. Pozdrawiam cały sojusz PN wink.png" Xd Zarzynajcie się dalej Graty się należą. Spadki u ekonoma były dzisiaj, myślałem że zysk z Sir Grzegorza oddał, a tu niespodzianka

  • Cytat od Guderian es numero uno: „Nic moje życie prywatne oraz jego zmiany, tudzież ich brak nie powinny Ciebie jak i nikogo innego interesować. Gramy w grę i zajmijmy się grą, jeśli tak Ci się nudzi w życiu aby uskuteczniać próby takich wycieczek pooglądaj sobie jakiś serial na tvp ” intelygent pierwsza klasa Z takimi tekstami to Ty w szachy powinieneś grać. Zapewne nosisz frak i melonik xd

  • czekałem na to ST z utesknieniem Układ 8:390 brawo Tylko oby bana potem nie było. Mam nadzieję że z innego IP....

  • Cytat od Pirat-: „Elegancko Ci wyszło. Trzymaj tak dalej a na Makłowicza nie patrz - zazdrości Ci zysku ” On też by tak chciał, ale nie ma dukatów ani linku do aukcji

  • Cytat od john malkowitz007: „Piekny Push Agresorowi i obroncy Bana ” odbudowa pełną parą

  • Cytat od dawca punktów: „Jak ci coś z butów wystaje to wyjmij to, albo się schowaj w chlewni z braćmi-żeby nikt tego nie widział. I zdradzę ci jeszcze panciotku że inteligentnym to się po prostu jest, albo tak jak w twoim wypadku tej inteligencji nie ma za wiele. EOT. P.S. Jeszcze raz gratuluję Marchewkowy i przepraszam za offtop. ” właśnie takim wpisem pokazujesz jaki z Ciebie inteligent

  • Cytat od dawca punktów: „Klikanko pzta to teraz rarytas-tym większe gratulacje za to starcie. Dla obrońcy szacunek za postawę po starciu-coraz mniej takich graczy niestety. ” szkoda, że tutaj jesteś taki inteligent, a w dziale ST na u68 to słoma z butów wystaje....

  • Cytat od Kamikazze_: „Trzeba odbudować bo Pancior do spakowania jest :D:D Błędne Myślenie Zbawiciel, ale to można darować przy Twoim 0 myśleniu Ten nie wtapia co nie lata :), żadna porażka nie boli bo inne podejście mam do gry. ” mam takie same podejście. Tylko Twoi klakierzy komentując wtopy innych mówią że nie potrafią grać, że są nieudacznikami, a Twoje wtopy komentują, iż nic się nie stało, kto nie lata ten nie pije szampana etc. Hipokryzja??

  • Cytat od Kmicic: „Dobrze widzieć kolejne % w Twoim wykonaniu. Zysk może i niewielki ale zawsze do przodu. Myślę, że szybko odbudujesz to co ostatnio spadło i to z nawiązką. ” a cały sojusz MIST przekaże Tobie cały dex który zbiera specjalnie dla Ciebie

  • gratuluje !!! Czekamy na wieksze !!! Zgodnie z pkt. 2 Znajdź różnicę między zbudowaną z multikont, a kłamstwem że skradzione

  • Cytat od Kamikazze_: „żenada PANCIOR to Twoje drugie imię, a najmniej kryształowy z wszystkich jestes właśnie Ty. Zapomniales dodać 3 punkt: 3. Kradniemy konto w grze i robimy błazna na forum. Dogryzamy innym , bo nic innego nie potrafimy. Nom z tymi 3 punktami faktycznie bogiem ogame jesteś! ” tak dla przypomnienia to co TY potrafisz: Y2K [KOMORNIC] & Kmicic [MIST] & szajka [KOMORNIC] & Antharas [KOMORNIC] & zygunia [KOMORNIC] vs. lukiwi [Explorer] & DemoN [3 X] & Dziadzia komornik [3 X] & obse…