Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 176.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #3 offline [NiS] vs. President Probe ~ 43.62% Dnia 29-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor offline [NiS] ________________________________________________ Pancernik 190 _________________________________________ Obrońca President Probe ________________________________________________ Duży transporter 14 Ciężki myśliwiec 12 Krążownik 69 Okręt wojenny 55 Lekkie działo laserowe 5 Działo Gaussa 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor offline [NiS] _…

  • offline [NiS] vs. Kakashij ~ 36.62% Dnia 21-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor offline [NiS] ________________________________________________ Krążownik 285 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Kakashij ________________________________________________ Mały transporter 92 Duży transporter 62 Lekki myśliwiec 121 Krążownik 60 Recykler 62 Sonda szpiegowska 39 Lekkie działo laserowe 67 Ciężkie działo laserowe 24 ___________________________…

  • ST u mnie w układzie. Zabrakło mi 1 minuty żeby zebrać złom. Gratulacje.

  • ST nr 156 na ogame.pl Dnia 10-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor offline [NiS] ________________________________________________ Duży transporter 1 Mały transporter 944 Krążownik 208 Okręt wojenny 20 Pancernik 2 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Matijus [SPQR] ________________________________________________ Mały transporter 5 Duży transporter 2 Lekki myśliwiec 34 Ciężki myśliwiec 17 Krążownik 27 Okręt wojenny 24 Sonda szpiegowska …

  • ST nr 155 na ogame.pl Pozdrawiam sojusz. Obrońcy odbudowy. Dnia 09-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor offline [NiS] ________________________________________________ Pancernik 1 Mały transporter 400 Krążownik 226 Okręt wojenny 20 _________________________________________ Obrońca Malagutius [POC] ________________________________________________ Duży transporter 24 Krążownik 36 Okręt wojenny 3 Recykler 14 Sonda szpiegowska 40 Satelita słoneczny 49 Niszczyciel 2 Pancern…

  • ST nr 154 na ogame.pl Dziękuję za lot. Pozdrawiamy sojusz. Obrońcy odbudowy. guderianDziś o 11:49 Cytat od Guderian: „życzę brakmona kolejnych nieprzespanych nocy bo ide po niego i ze pozdrawiam sojusz xd ” Dnia 09-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Guderian [NiS] ________________________________________________ Recykler 1 Krążownik 426 Mały transporter 112 _________________________________________ Agresor offline [NiS] ______________________________________________…

  • ST nr 153 na ogame.pl Cytat od Unnuaui: „Pozdrawiam wszystkich razem i z osobna ” Ja zaś dziękuję za lot i pozdrawiam sojusz. Obrońcy odbudowy, dodatkowo ładnie pogratulował. Dnia 08-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor offline [NiS] ________________________________________________ Duży transporter 1 Krążownik 175 Okręt wojenny 20 Mały transporter 500 Lekki myśliwiec 333 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Agresor Unnuaui [NiS] ______________…

  • Dzięki za lot i zysk za darmo. W zasadzie to tylko statki dołączyłem Obrońcy odbudowy. Sam wróciłem po 2 dniowym u, na samym początku Universum, i to się opłaciło.

  • Dzięki za zaproszenie. Jestem bardzo zadowolony. Obrońcy odbudowy. Ma monda, więc można spokojnie grać teraz.

  • Graty. Wilk syty i owca cała (no prawie XD) Obrońcy odbudowy i gratulacje postawy.

  • Graty ekipie złomującej. Leciałbym, ale wracałem z innego ST Obrońcy odbudowy.

  • Graty ataku. Cały czas działasz. Fajnie się odbudowałeś. Ja działam na nowym U. Obrońcy odbudowy.

  • Graty ataku. Niewiele zabrakło do przebicia się. Obrońcy odbudowy.

  • Gratulacje. Nieźle Wam wyszło. Zysk jest, więc OK. Obrońcy odbudowy.

  • offline [NiS] vs. Renegade Parsec ~ 1.58% Dnia 31-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor offline [NiS] ________________________________________________ Krążownik 15 _________________________________________ Obrońca Renegade Parsec ________________________________________________ Mały transporter 7 Lekki myśliwiec 9 Ciężki myśliwiec 4 Recykler 3 Sonda szpiegowska 1 Satelita słoneczny 21 Wyrzutnia rakiet 12 Lekkie działo laserowe 7 ________________________________________…

  • offline vs. Fungus ~ 4.6%

    offline - - Starcia Galatea

    Post

    ST nr 150 na ogame.pl Założyłem tutaj konto dla beki. Nie wydałem ani złotówki. Pierwszego dnia zostałem sfarmiony przez antyflotę i dałem urlop. Po 2 dniach zdjąłem u. Może nie jest to jakieś super RW, ale mieści się w progu, i jestem z niego zadowolony. Obrońcy odbudowy. Pozdrowienia dla weteranów którzy grają więcej niż 10 lat w og. Dnia 31-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor offline ________________________________________________ Mały transporter 50 Krążownik 37…

  • Na każdym Universum jest taki temat, to niech będzie i tutaj

  • Gratulacje limfa. Dobrze widzieć jeszcze starych weteranów w tej grze.

  • Jak to ktoś sensownie napisał wcześniej - skilla nie kupisz. Graty obrony.

  • 12-12-2018 11:37:33 - offline88 [Lannister] - 530.18% Dnia 12-12-2018 11:37:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor offline88 [BlackSun] ________________________________________________ Mały transporter 77.495 Lekki myśliwiec 246.623 Krążownik 21.032 Okręt wojenny 7.787 Pancernik 4.507 Bombowiec 1.281 Niszczyciel 2.815 _________________________________________ Obrońca Azrail [P N] ________________________________________________ Duży transporter 1.999 Satelita słoneczny 1.502 Wyrzutni…