Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 380.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • stałych dostawców szuka czyli nałóg silniejszy ? gratulacje starcia i % przetapiaj i wskakuj na top1

  • jeszcze małe gęsio-bicie się trafiło na koniec obrońca zapomniał o fs- rano pogratulował, szczere szo ! to już chyba będzie ostatnie choć ... dziękuje za masę ciepłych słów które usłyszałem na koniec w pw na ogame/ forum i discordzie bądźcie pozdrowieni Dnia 29-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy ________________________________________________ Pancernik 95.000 _________________________________________ Obrońca Samael ___________________________________________…

  • Witam po raz ostatni Nie tym starciem planowałem się pożegnać z uni kalyke ale skoro weszło- zrobię to teraz bo czasu może nie starczyć na nic większego Zacznijmy od tego że poćwicz nigdy nie był moim kolegą... kiedyś na początku uni gdy byłem jeszcze poza top100 a inni ładowali kasę by być w topce to własnie poćwicz przejechał mi po satelitach a po paru wymienionych wiadomościach zapamiętałem tylko ,, pozdro, poćwicz i naucz się grać .'' Troszkę te słowa zabolały i miałem je ciągle gdzieś w pam…

  • drobniutki farming przed snem obrońca chwile po wlocie zalogował i dał urlop pozdrawiam buddy i jak zwykle kupie dex Dnia 26-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy ________________________________________________ Krążownik 25.000 _________________________________________ Obrońca Willu [Shin] ________________________________________________ Mały transporter 22.000 Duży transporter 22.000 Statek kolonizacyjny 1 _________________________________________ Po bitwie...…

  • bfs kupie dex Dnia 20-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca Rarity2 [SZAMBO] ________________________________________________ Mały transporter 98 Duży transporter 3.055 Lekki myśliwiec 275 Ciężki myśliwiec 132 Krążownik 934 Okręt wojenny 2.192 Recykler 2.126 Sonda szpiegowska 17.288 Bombowiec 983 Niszczyciel 704 Pancernik 204 Reaper 18 Pathfinder 6…

  • na pewno Walgamer mogłaś już dać te dobitkę w jednym temacie, tak jak przeważnie się robi gratulacje i przetapiaj

  • Graty Kromak - ładnie siadło przetapiaj na nowe zabawki i ciśniesz dalej

  • małe oranie bunkra między czarnymi dziurami kupie dex ! Dnia 15-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.000.000 Pancernik 50.000 Krążownik 55.555 _________________________________________ Obrońca ANTON ________________________________________________ Mały transporter 8.222 Duży transporter 12.344 Lekki myśliwiec 4.656 Ciężki myśliwiec 1.746 Krążownik 568 Okręt wojenny 114 Recykler 1.000 Sonda szpie…

  • hejo wczoraj pod wieczór dostrzegłem gracza top 200 który stał się idlakiem, miał aktywki a na fali zauważyłem jeszcze sondy Walgamera , a że chłopak lubi wpaść w bunkier postanowiłem przyjrzeć się owemu idlakowi po jakiejś godzinie klikania fali ukazał się bardzo dziwaczny związek ale coś tam się udało policzyć... w pierwszym ataku troszkę strat ale to już mój indywidualny błąd i musiało być tak albo nic by nie było ...fal leciało trochę więcej pod różne prędkości ale trafiły już pierwsze dwie …

  • drobny farming złom u obrońcy ale z tym też się liczyłem pozdro buddy , kupie dex Dnia 11-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy ________________________________________________ Krążownik 15.000 Mały transporter 92.793 _________________________________________ Obrońca Finito_GJ_GF [T O] ________________________________________________ Duży transporter 26.290 Statek kolonizacyjny 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor kruchy _____________…

  • mnie się nie chciało gratki nabicia % do SD , chociaż nie rozbijasz swojej floty na minus jak co niektórzy

  • gratulacje @pawel1000 - zadziwiasz mnie po raz kolejny wiedziałem , że obrońca ma coś statków ale nigdy nie było mi dane ich wyskanować, poza tym to nie moje rejony flotka ledwo w top50 a już Twoje 3cie starcie w top10 - pokazujesz co niektórym lotnikom na co ich stać ciśnij dalej Felu szo

  • obym częściej Cię tu widział- gratulacje @AliYO wszystko pozamykane , kiedy znowu się piwka napijemy ? pozdrawiam

  • dj miał widać dobrą imprezke szef drużyny SD nie będzie zadowolony gratulacje @pawel1000

  • fajnie się rozbijacie w tym SD trochę bunkrów jeszcze jest , słabo skanujecie tymczasem mały pushyk na szatanie pozdrowienia dla buddy jak i forumowych szczekaczy dex kupie ! Dnia 02-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy ________________________________________________ Pancernik 30.000 Pathfinder 30.000 _________________________________________ Obrońca Pan_Szatan [GNC] ________________________________________________ Mały transporter 10.310 Duży transporter 39.0…

  • a miało być fajne SD jeśli mam grać z graczem Kruchy sprzedawczyk tak jak pisałem wcześniej, @Ruda możesz mnie wypisać i zrobić nowe drużyny nie biorąc mnie pod uwagę. pozdrawiam...

  • stała jakaś surka na 2g, kontrolnie zeskanowałem wszystkie moony i klasycznie lot przez gale pozdrawiam buddy jak zawsze i jak zawsze kupie dex Dnia 29-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy ________________________________________________ Pancernik 10.000 Pathfinder 400 _________________________________________ Obrońca Pentagram ________________________________________________ Mały transporter 2.438 Duży transporter 2.241 Lekki myśliwiec 1.865 Ciężki myśliwiec 5…

  • obrońca kiedyś już zwiedził moje recki, gąski się uchowały- do dziś zysk i % bez szału- może czas podnieść lekko próg % na młodszych uni mamy już wyższe progi ST pozdro buddy / kupie dex Dnia 29-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy ________________________________________________ Okręt wojenny 10.000 _________________________________________ Obrońca Ajurweda [J3S] ________________________________________________ Statek kolonizacyjny 1 Gwiazda Śmierci 23 _______…

  • Krecik jak zawsze wjeżdza na propsie moje krążki lecą trochę szybciej a akurat czas był bardzo ważny a jeśli nie wiesz o co chodzi a masz napisać jakies bzdury po to by napisać to lepiej zewrzyj tam dupe i nic nie pisz. i co by nie spamować- gratulację Walgamer pozdrawiam

  • nazwałem i nazywał będę bo twój nick cały czas jest obraźliwy w stosunku do mnie. może przypomnijmy czemu taki nick ustawiłeś? strzeliłeś focha że zgłosiłem założycielkę waszego sojuszu za zezłomowanie sojusznika ode mnie wara bo nigdy bana nie miałem i miał nie będe. widać, że masz problemy z samodzielnym rozumowaniem