Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 266.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od riphagen: „Dla niedowiarków którzy śmiali się ze zacząłem 2 miechy po starcie uni i od razu mówiłem ze dojdę do Top5 flot już niedługo dotrzymam słowa. ” tak prawdę mówiąc to w cale nie jest trudne tutaj, w zasadzie wystarczy nie dać się zezłomować To uni jest tak słabe, że nawet byle zbieracz w topce będzie. Nie mniej, gratuluję zarówno starcia jak i uporu. Pozdrawiam, Piwek

  • Jak osobiście nie znoszę @Neferet to niestety muszę przyznać trochę racji. Ustalanie progu na początki kompletnie nie ma sensu, jako że nie wiesz na jakim poziomie punktowo/flotowym gracze się zgłoszą. To nie jest konkurs na największego kozaka/cwaniaka/ogiera żeby dowalić próg i patrzeć jak CI najsilniejsi rozbijają swoje floty o bunkry. Przy obecnej sytuacji na uni, podejrzewam (bazując na swoich) większość starć to te po 100-200% lub szczątkowo takie około ST. Ustalając próg punktowy za wysok…

  • Cytat od DudaKolno: „Cytat od kruchy1916: „najpierw poczekam na próg %. jeśli ma być to jakieś 100-200 % to podziękuje - nie mam zamiaru latać po satkach i pełzaczach pozdrawiam ” Mądrego to i dobrze posłuchać ” Czy ja wiem czy to było takie mądre? Osobiście mam ambiwalentny stosunek do progu procentowego, ale jest wielce prawdopodobne, że znajdą się gracze co maja promil floty kruchego i też chcieli by coś dorzucić do puli. Także jeśli próg 200% ma ich zachęcić to czego nie? Kruchy może ambitni…

  • Cytat od wakat: „W sprawie rw na 1994% - różnica wynika z tego, iż Rozpruwacze wykonały swoją pracę i zebrały część złomu - zamieszczony został już w tym temacie link do tematu o tym traktującego - Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha Przypominam, iż pozostały złom, czyli 108.827.250 metalu i 40.754.175 kryształu (czyli 149 581 425) to jest 75% tego co było pierwotnie, przed zbiórką Rozpruwaczów, brakujące 25% (maksymalna możliwa zbiórka pz przez Rozpruwacza) to 49 860 475 sztuk surow…

  • ja bym zmienił kolor '&' i 'vs' bo jest średnio czytelne. Dodatkowo, dodałbym jakiś bilans pod spodem. Wiem, więcej roboty, ale wygląda fajniej Pozdrawiam, Piwek

  • Cytat od SPEJSON: „Mam nadzieję, że topka weźmie udział, a nie tylko będzie się pompować na ekspedycjach. Pokażcie ile jesteście warci @panpiwek1234 @kruchy1916 @Bulcorz @wezu_91 @pawel1000 @riphagen @Marzena @DudaKolno @Adik @czarownica i inni których kont na forum nie pamiętam - zapraszam ” a tam zaraz pompować na ekspedycjach 3/4 tego uni spędziłem na generale xD Moje zgłoszenie już wisi. Zapraszam do zabawy, bo jest przednia Pozdrawiam, Piwek

  • COVID-19 Totalna Obojetnosc [TO] 2188850 Flota: Lekki Myśliwiec: 1500000 Ciężki Myśliwiec: 304000 Krążownik: 211000 Okręt Wojenny: 31000 Bombowiec: 4000 Niszczyciel: 4800 Gwiazda Śmierci: 50 Pancernik: 51000 Rozpruwacz: 40000 Pionier :43000 Skoro można w zgłoszeniu dodać coś od siebie, to ja serdecznie zapraszam do zabawy. @kruchy1916 lamko nie rób nam tego i posmyrajmy się końcówkami Pozdrawiam, Piwek

  • Cytat od tomee: „@Adam525 może teraz Ty coś od siebie na siebie dodasz? Sprostuj sytuację dlaczego wisisz na banie, innych oczerniasz a sam uczciwie jak widać nie grasz. ” Adaś to za niewinność

  • Cytat od maratonczyk: „Graty Przetapiaj i do nastepnego.... ” Przetapiaj, maratonczyk chętnie zezłomuje swojego:) Wszystko zostanie w rodzinie. Gratuluje, żeby offtopu nie było

  • Ehh, no i Gumi pushówka do piachu... a miał Adaś pilnować Gratuluje. Następne będzie Gumisiowe!

  • Taka przerwa w ekspedycjach. Nie ma co komentować Pocieszające jest to, że w całym stosie inwektyw znalazły się polskie znaki Dnia 07-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Krążownik 70.000 _________________________________________ Obrońca Erwin Romell [ESO] ________________________________________________ Mały transporter 525 Duży transporter 345 Lekki myśliwiec 3.465 Ciężki myśliwiec 508 Krążownik 2.554…

  • Sojusz N-D nie wyraża zgodę na próg 1500% i życzy powodzenia. Hellmond chce wszystskim rozwalić pełzacze i satki swoją spuhowaną flotą bo na nic innego jako generała go nie stać, a odkrywcą być nie chce bo to podobno dla lamusów Także 500% i nie ma spania po nocach. Niech wygra wytrwalszy Pozdrawiam, wladca much

  • Chwilka czasu wolnego akurat jak się nowe TP skończyło Jeszcze jeden i można lotkę kasować Dnia 03-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Krążownik 35.000 Okręt wojenny 35.000 _________________________________________ Obrońca Leonidas [SZAMBO] ________________________________________________ Mały transporter 29 Duży transporter 1.030 Lekki myśliwiec 2.608 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 947 Okręt wojenny 322…

  • Spokojnie, złom jest w dobrych rękach A jakby Niki się obudził wcześniej, pewnie już by ten czas nastał Czekamy na kolejne ataki! Szczątków zebranych przez Kradziej(ów): 240.276.400 Metalu i 144.723.600 Kryształu Pozdrawiam, Piwek

  • Cytat od Frutek24: „ Następnym razem podstawimy i będzie gniot. SZO. ” trzymam za słowo

  • Taka drobnica ledwo w progu, surka wyrównuje braki % Licho nie śpi. Pozdrawiam nieugięte [A W]. Jest moc Dnia 23-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Pancernik 20.000 Pathfinder 7.000 _________________________________________ Obrońca GramTylkoNaAnty ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Duży transporter 14.178 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 2 Okręt wojenny 3 Statek koloni…

  • Koledze życzę odbudowy, ładnie napisał, pogratulował, wyjaśnił. Ogólnie niby nic, ale w dzisiejszych czasach takie nic to jednak coś. Widać sobotni szał i za duża ilość moonów sprawił, że ktoś o jednym moonie zapomniał. Dobrze, że ten blisko mnie i z surką Pozdrawiam znajomków i nie znajomków Dnia 23-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Pancernik 15.000 Pathfinder 10.000 ________________________________…

  • Dzięki @khz za cynk. Licho nie śpi. Pozdrowienia dla znajomków i tak wyjątkowo @kruchy1916 Dnia 22-02-2020 03:44:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Pancernik 22.100 Pathfinder 2.000 _________________________________________ Obrońca NicNieMa [DCTCH] ________________________________________________ Mały transporter 150 Duży transporter 5.500 Lekki myśliwiec 6.000 Ciężki myśliwiec 300 Krążownik 1.000 Okręt wojenny 200…

  • Nic wielkiego, jeden oddał drugiemu Pozdrawiam śpiochy Gumisie i Obojętnych Dnia 16-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Okręt wojenny 24.500 Pancernik 12.000 _________________________________________ Obrońca Oddamxd [NEM] ________________________________________________ Mały transporter 30.586 Duży transporter 1.238 Lekki myśliwiec 250 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 3.227 Okręt wojenny 2.230 Statek kolon…

  • Gratki Adaś, już wiem na co 500+ przeznaczyłeś:) Przetapiaj na flotkę, dobrą flotkę Pozdrawiam, Piwek