Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 446.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pozdrawiam sojek i wszystkich znajomych ave SITH Dnia 15-10-2020 13:06:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________________ Pancernik 88.888 _________________________________________ Obrońca CZOP CZOP [LSZ] ________________________________________________ Mały transporter 83.116 Duży transporter 67.063 Lekki myśliwiec 18.340 Ciężki myśliwiec 2.501 Krążownik 2.103 Okręt wojenny 782 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 2.057 Sonda szpiegowska…

  • Graty Leika, baw się dalej, oby do przodu. Przetapiaj szybciutko złom bo wiem że masz kłopoty

  • Ładny zysk wykręciłeś, miło się ogląda Leras puchnij grubiej to jeszcze coś zawojujemy SzO obrońcy

  • No dobra! [ciach] srogo SITH ma klase, gratuluje także tutaj atakierom. Ze szczęsciem to tak już jest, że raz po jednej raz po drugiej. Lop łomot dostał, pozbierane co się dało, gramy dalej, jeśli lop zostanie to pewnie jego cięty jęzor lekko postrzępiony razem z nim Lekcja pokory. @---Webber--- owszem, sojusz najlepszy ale jako kolektyw nigdy nie wywyższamy się ponad innych Chłopakom z LSZ gratki jeszcze raz, lopik Szo ave Super Moderator Ruda:Pseudocenzura

  • Poranny rutynowy przegląd celów w bardzo skróconym wydaniu. Uwagę przykuła raczej niespotykana lampa na moonie obrońcy. W tym wypadku szkoda ze wcześniej pozbył sie trochę floty bo % byłby większy. Mimo wszystko cieszy bo zysk jest a Dawid raczej dobrze sie pilnował poza kilkoma wpadkami. Kilka recy podebranie bo Uszi gapa SzO życzę Pozdro Soj, buddy i znajomi, KUPIE DEX Ave SITH Dnia 01-10-2020 07:39:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ______________________________…

  • Eh, nie tylko pod nosem tatka sprzątniete, ostrzyłem futro na to również Ubiegłeś mnie, prawie jak zwykle. Całkiem fajny ten nasz przeplataniec na tym uni mordo. Spawaj, zysk ładny. Lop super postawa Obroncy SzO

  • Be er a wu o Leika Postarałaś się, łezka itd Ciśnij na przód i baw się w cyferki bo z całego uni chyba Ty czerpiesz największą frajdę. Super się to ogląda

  • Nie lubie smerfów osobiście ale nie oceniam przez pryzmat czasu na gre. Co jakiś czas Wielebny natomiast potrafi zostać dwa lub 3 dni z nami Wiedziałem że to tylko kwestia czasu. Problemem oczywiście nasze kochane spalanie bo na lot ze 150 poszło lekko, przynajmniej u mnie a szybko nie leciałem Dziękuje za pomoc @Leia oraz @Leras. Pozdrawiam Sojusz oraz znajomych Dnia 26-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat ________________________________________________ Pance…

  • Klasa Gratuluje i tutaj. No nie dałem rady przeskoczyć tego telefonu od szefa. Nie doglądalem szkoda ze zaraz smerf zamiast smigola będzie Ave

  • Raven z natury słowny i jak już siądzie do cyferek to strach się bać. Bardzo gratuluje % oraz zysku, jest się czym dzielić, na waciki Panowie Wam na pewno nie braknie. Angel, jeśli na chłodno stwierdzisz że odbudowa będzie to bardzo SZo, jeśli zostaniesz z nami podygać kilofa to w sumie nie ma co życzyć super postawa

  • Po lekkich igraszkach w czasoprzestrzeni opętanej bezkresem gwiezdnego pyłu... się udało Pozdrawiam wszystkich pozdrowionych. Sojek, dostawców paliwa i wszystkich znajomych specjalne dedy dla princess @Leia ave SITH Dnia 18-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca XperT [ACC] ________________________________________________ Mały transporter 178…

  • nawet takie małe miłe tankowanie cieszy, gz szo pozdro all

  • Od jakiegoś czasu Leras przypiłował obserwacje na obrońcy, przekładaliśmy w sumie całe ceregiele ze dwa razy. Wcześniej jeszcze inne Sithy chciały zabrać się za tę flotkę, a że kąsek kuszący to ciężko odpuścić. Opcje na fsa w tym wypadku były tylko dwie - raczej braliśmy pod uwagę drugą - mniej korzystną dla nas i klikanie. Zaraz po zdemontowaniu księżyca ukazała się flotka wracająca z 16tki (chociaż widok znajomy niektórym, prawda @Leras? ) pozostało tylko dograć wszystko i nie zaspać troszkę z…

  • oj mój niefart był wcześniej natomiast mam dużo dalej także gratulacje. przetopu życzę Emzetowi odbudowy - jak zawsze, w szkołach powinni uczyć takiego zacięcia jak ma emzet.

  • graty morda, wpadł i wypadł jak zawsze, 3 ruchy wbijaj częściej polatać top i puchnij.

  • Gratki, potrzymane, polatane... zysk jest, oby częściej prosiaki Topić szybciutko bo lmy lecą w dziursko jeden za drugim. SzO obrońcy

  • Stało sobie ave SITH Dnia 12-09-2020 18:30:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________________ Niszczyciel 19.349 Krążownik 250.000 _________________________________________ Obrońca BOBIK ________________________________________________ Mały transporter 121 Duży transporter 1.225 Lekki myśliwiec 10.968 Ciężki myśliwiec 87 Krążownik 5.678 Okręt wojenny 2.036 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 3.345 Sonda szpiegowska 381 Bombowiec 201 Sate…

  • Pozdrawiam Sojusz, bandę z disca i wszystkich znajomych Troszkę wuja nie było bo mało czasu jak zawsze. Pozdro dla opozycji (z kulturką ), dla statków Fidodido (wstydu nie ma, tutaj bez kulturki i grosza szacunku ), wszystkich jego puszówek pozdrawiać nie będę bo znaków braknie... Pionierowi oczywiście odbudowy życzę bardzo sprawnej, sojusz pomoże i będzie git. ave SITH Dnia 12-09-2020 13:18:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________…

  • O proszę, balerina gz i baw się dalej, nie tylko na parkiecie SzO obrońcy

  • Jakaś pushówka lub zapchajdziura pana Fida (a raczej jedno i drugie) pozostawiona bez opieki. Świeżynka bo wskoczyła poza próg. Niestety już zielona Kontrola lotów smoka Edzia zawsze czujna, dzięki za cynk Edek Pozdro Soj ave SITH Dnia 09-08-2020 10:47:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor edolNIEodda [SITH] ________________________________________________ Pancernik 11.111 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Seti ____________________________________________…