Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 221.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Dav: „Ceeeś! Pamiętasz mnie? :D” a miałeś za nickiem Solo? Cytat: „Lubisz grochówkę?” W sumie nawet lubię Cytat: „Ulubione kwiaty? :P” W nasionkach, szczelnie zapakowane i zamknięte w sklepie z dala ode mnie Cytat: „Ulubione miejsce w naszym pięknym kraju? ;)” mój pokój Cytat: „Buźki. :P”

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od David: „ Teraz ponawiam pytanie: coś taki zmierzły ostatnio? :P” jaki? xd do mnie proszę mówić prostym językiem! ja prosty chop jezdem! @Sierść Cytat: „Nie przesadzaj. Ja tam zawsze będę się upierał, że współpracowaliśmy. Do tej pory, jak to piszę, czuję oddech Abnegi na plecach.” hrhrhr Już mnie nikt nie wyrzuci z zielonego teamu, to można napisać @torcik Cytat: „masz otwarte CT? od kiedy?” Sam się dziwię xD Cytat: „jakie torciki lubisz najbardziej? ” hmmm, podkrakowskie @Wiewiórka Cyt…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    omg zaraz Ci wpisze "Stivi obskoczył już wszystkie możliwe stołki. Sam Art nie wie do końca gdzie Stivi jest w teamie"

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Stivi: „hypie hypie jeszcze na katsuro robie jako sfa i robilem na metinie i warpfire no ale ładnie opisałeś! gratuluje :P” danke ;x no i dopisane Cytat: „Cytat: „ MisQ - exSupporter OGame.pl, obecnie GAFA 4story.pl i FA NosTale.pl. Autor "będę bronił xaara krzesłem" ” ej nie no to moje hasło i mój rysunek foch straszny..” no, juz, juz, juz piez_nie_puacze hrhr

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    a pisałem przecie, że dopiero lista powstaje więc proszę jej nie czytać numis

  • Witam, jak zapewne zauważyliście (jako, że IRC nie działał przez pół godziny :P) zrobiony był dzisiaj update sieci. Poprawione zostało "kilka" błędów, wprowadzono kilka fajnych feature'ów. W większości nic ciekawego dla większości użytkowników. Jest jednak coś o czym warto wspomnieć. Wraz z update wprowadzony został LOC (Login-On-Connect). Dzięki LOC podczas łączenia do serwera IRC możemy zostać automatycznie zalogowani do naszego konta w AuthServ. Oznacza to, że nie trzeba będzie używać komendy…

  • Witcher - return.

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Dlaczemu używasz jakiś śmiesznych nieczytelnych kolorków do odpowiadania na pytania zamiast używać [quote]cytat[/quote]odpowiedz1*RET*[quote]cytat2[/quote]odpowiedz2?

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „David napisał(a) Wiesz co... Kopnę Cię w dupsko... Pisałeś mi kiedyś, że loffash tokio hotel !! /me widzi, że hyp to kUamca :D” o lol, znowu przeinaczyles... mowilem ze kochalem sie w hotelu w Tokio, a nie, ze kocham tokio hotel ;p

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „kiciak napisał(a) ulubiony zespół muzyczny? ulubiona piosenka?” nie posiadam / nie posiadam ale ogólnie lubie np Nothing else matters

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „kiciak napisał(a) ulubione kraj i dlaczego?” Niemcy, bo mówią po niemiecku i są blisko. Cytat: „kraj, który chciałbyś odwiedzić?” USA Cytat: „kraj, którego nie lubisz? :>” Rosja, Chiny, Kuba, inne [auto|tota]litarne państwa

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „cruella napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) Cytat: „Twój ulubiony dworzec PKP na podlasiu? ” Hyh, pewnie że Szepietowo ” rze co? czemó już mnie nie kochasz?” on się pytał o ulubiony dworzec, a nie ulubioną miejscowość:D Biała jest śliczna bo Ty tam mieszkasz

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Liliah napisał(a) Zbokole hiehie co ma takiego w sobie Witcher, że tak Cie.... interesuje? :P” No jakto co? 2 nagie miecze Cytat: „Kup mi bilet do Poznania ” Ależ proszę bardzo ;d bilet.th.png

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Witcher napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) Cytat: „Witcher napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) @WitcherCytat: „Twój ulubiony kochanek ? ” hyhyhy Ty ” Dobra odpowiedź, zostaniesz nagrodzony :P” Tak jak u Ayame? <:” Lepiej <:” nie moge sie doczekac

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Witcher napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) @WitcherCytat: „Twój ulubiony kochanek ? ” hyhyhy Ty ” Dobra odpowiedź, zostaniesz nagrodzony :P” Tak jak u Ayame?

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Liliah napisał(a) a i ja coś napiszę jeszcze mnie tu nie było to zostawię po sobie ślad Twoja ulubiona cyfra? ” Pytanie... 69 Aa, cyfra, a nie liczba ;/ No cóż... niech będzie 6 - najbardziej niedoskonała wg chrześcijan liczba Cytat: „ulubiony dzień tygodnia?” sobota, zdecydowanie Wtedy dopiero co zaczyna się weekend Cytat: „ulubiona stacja tv? xD” Ciężko powiedzieć ;/ Ulubiona informacyjna: TVN24 Ulubiona z bajkami: Disney Channel Ulubiona z pseudonaukowymi sprawami: Discovery Ulubiona …

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „kiciak napisał(a) czemu tak długo nie odpisywałeś?” Nie miałem czasu Cytat: „co Cię skłoniło aby w ogolę odpisać? ^^” odszedłem ze smoda, więc mam więcej czasu

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „procesor87 napisał(a) To ja też Ci naspamie Żałujesz, że nie jestem w zielonych?” Nieee :d Ja też nie jestem, więc czemu miałbym żałować? :d Cytat: „Jutro standardowo po 2 piwka i się zmywamy? ]:-D” Hmm.. jutro? Ale to bym musiał autobusem przyjechać No cóż, pomyślimy Cytat: „Gdzie parkujesz auto pod pp, bo chciałem Ci udowodnić, że się pojawam na uczelni Mam nadzieję, że masz ubezpieczoną bryke... :>” Eee, lepiej nie udowadniaj :DD @numiCytat: „Cze, co robiles w sylwestra?” byłem z xaar…

  • Angela - zielony Aniolek :)

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Angela właśnie została SModką Między Nami. Gratulacje Jak się czujesz na nowej pozycji?

  • Dlaczego do mnie nie rozmawiasz? Podoba Ci się smodkowanie? Dobrze Ci się ze mną "współ"pracuje? xD Czego najbardziej nie lubisz w pracy smodki? Co robiłaś w Sylwka? Złożyłaś życzenia Temu Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać (a przynajmniej publicznie :P)?

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „<<KENJI>> napisał(a) A upne Ci temat :D” Zly Kenji Cytat: „bo to strach <:” No wlasnie! /me spank spank Kenji Cytat: „Kiedy pomęczysz userow na metku :>” Jak uda mi się uzyskać wszystkie zalki Cytat: „Co planujesz na sylwka ]:-D” Z Ayame, Mefem i xaarem piłem Cytat: „mowil Ci ktos kiedys ze menda jestes?? ” Tak :d Zawsze mnie to podnieca