Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 793.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Apofis: „Pewnie, że każdy by chciał wszystko za darmo ale obudź się zobacz ile nowych rzeczy jest za anty, zmiana klasy, paczki surowców. Ty w ogóle grasz jeszcze w tą grę bo mam wrażenie, że nie ogarniasz, co się działo przez ostatni rok chyba? ” Wydaje mi sie, ze wlasnie ogarnia co sie zmienia w grze na gorsze. To o czym piszesz to jest rywalizacja wylacznie dla graczy z grubymi portfelami. Normalny gracz, ktory chce grac bez ladowania kasy w gre, moze co najwyzej patrzec jak rosna in…

  • Cytat od @Piciu: „Nikogo nie obchodzi zdanie graczy ” Dokladnie tak. Jestesmy tylko dojnymi cielakami, co nowe uni to ktos sypie kasa by byc jak najwyzej w top wiec jak maja brac nas, graczy na powaznie, skoro jednostki pokazuja, ze mozna wydac bez sensu siano aby tylko choc przez chwile zaistniec? Bazuja na takich wlasnie naiwniakach, co nie skapia grosza a cala reszta mniej zamoznych narzeka.

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    I am back - - Gra

    Post

    Cytat od Qwant-holon: „Cytat od I am back: „Predzej to sie przyda niz te glupie dopalki energii. ” Tak tylko nawiasem jak się pali fuzyjną to nie aż takie głupie. Z włączoną +80% wyciągałbym 6000dex/godz dodatkowo (fuzyjna z 90% na 40%), a z +10% dexu 8300dex/godz. Cena w anty jest nieadekwatna ale zyski są jak za pół-darmo kupione. Cenowo ten przedmiot będzie wart do 3* 1kk dexu = 3kk surki.mety czyli dla mnie 1 farma, mało opłacalne, ale zawsze cos. ” Zacznij palic po 40kk dexa na stacji jako …

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    I am back - - Gra

    Post

    Cytat od Qwant-holon: „myślę też że największa szansę miałyby itemy relokacji. ” W polaczeniu z eventami na relokacje po rabacie, mysle, ze szanse nikle. Ale probowac nie zaszkodzi. Nic nie ma wprawdzie do stracenia a mozna tylko i wylacznie zyskac.

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    I am back - - Gra

    Post

    Cytat od Qwant-holon: „A może takie itemy do któregoś z działów które proponowałem (licytacja, przetargi losowanie)? offizitems7yk0b.png Mógłby być też item na przenoszenie planet. ” Jestem za. Predzej to sie przyda niz te glupie dopalki energii. Ale z drugiej strony to juz stanowczo nie przejdzie u Niemcow. Spadna zyski z anty wiec ta propozycja, w moim mniemaniu, pozostanie mrzonka.

  • Cytat od @Piciu: „wyslanie expow to 3 minuty na falę. Dziennie okolo pol godziny (7 fal). Farmienie idlakow to okolo 20 minut na falę (ze skanowaniem). Dziennie 140 minut (7 fal), czyli blisko 2,5 godziny. Roznica 2 godzin jest w pewnym momencie zycia istotna. ” Kiedy masz napiety grafik w ciagu dnia, ze na odbior fs-a nastawiasz budzik to nawet te 3 minuty na fale nic Cie nie zbawi.

  • Cytat od El Baaboollo: „a Ty książkę piszesz że piąty raz się pytasz ? ” Juz piaty raz? nie pisze ksiazki tylko grzecznie zapytalem ja naprawde rozumiem Twoja niechec do mojej osoby po tym, kiedy nie podzielilem Twojej euforii jak napisales do mnie w grze szczesliwy, ze wpakowales jakies konto na bana ale to chyba nie powod by tak sie honorem unosic?

  • Babu, jak juz o pushach i multikontach mowa to moze napisz za co masz perma? Moze juz wszyscy wiedza, do mnie nie dolecialo info...

  • Cytat od Das140: „Sztab kusi, ale to na Quasar, więc 100k bombek to niezły boost jak na takie "młode" uni, ” W razie jak zloma dostaniesz to bedziesz zalowal, ze sztab kusil ale go nie wziales

  • Cytat od Muniekk: „ile zdobyles z eventu ? ” Niewiele poza szpiegiem. Mi dok zbedny a namber lan byc nie musze. MSBN jeszcze bylo, zapomnialem...

  • Cytat od Nonick: „Może być tak, że nie chcą w każdym evencie dawać darmowych budynków lub badań, więc spokojnie - może w kolejnych znów ta koncepcja wróci. ” Lepiej, zeby nie. Co do reszty, w pelni sie zgadzam. Cebulakom nigdy nie dogodzi.

  • Elegancko zadnych budynkow ani badan, czyste dropy wspomagajace jedynie rozwoj hahah mnie sie podoba wincyj takich iwentow Cytat od Muniekk: „Buziaczki co by nie było to buduje max bo jestem bossem ” Chlip, chlip, smuteczek

  • Cytat od Muniekk: „Ja jestem graczem ponadczasowym. ” Czyli wyznaczasz trend, wedle ktorego bez nagrod z eventu nie da sie juz zbudowac konta gratuluje wiedzy i umiejetnosci

  • Cytat od Muniekk: „Jestem BOSSEM OGAME Wytlumaczylem ktore dopalacze sa najbardziej oplacalne, orientuj sie i nie spamuj. Wiedza. ” Taka masz wiedze, ze kombinowales i skonczyles na banie. Lepisz drugie konto czy kolejne i domagasz sie eventu by dzieki nagrodom wskoczyc do top. Skoro Twoja wiedza pozwala Ci na zbudowanie topowego konta to nie szukaj drog na skroty tylko sam przeloz swoja teorie na praktyke i zrob mocne konto bez doku czy innej pierdolety z eventu.

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    I am back - - Gra

    Post

    Cytat od Ruda: „Jeżeli nadal będą się tu pojawiać posty, które nic nie wnoszą a obrażają będę zmuszona go zamknąć. ” Cytat od magneto_one: „Dzień dobry Ślędzę waszą zapiekłą dyskusję panowie. I pragnę tylko zwrócić uwagę na jeden aspekt, mianowicie tytuł tego postu " kto głupszy ten wygrywa" - jeżeli można proponowałbym edycje, I zmianę na bardziej neutralną bo może to obrażać każdego kto uczestniczy w licytacji, nie tylko tych którzy angażują większe ilości surowców. ” Dokladnie. @Ruda spojrz s…

  • Cytat od Muniekk: „najlabrdziej oplacaja sie 20% dopaalcze deu - warto przeliczyc ” Napisal BOSS OGAME, co ani topowego konta nie zbudowal na ogame ani tez topowej floty sie nie dorobil. Ze nie wspomne o zadnym topowym ST. Chyle czola, mistrzu ogejma.

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    I am back - - Gra

    Post

    Cytat od pit: „tylko się pytam co miales na myśli pisząc "zależy z kim grasz na uni" wraz z załączonym linkiem ” Nie na kazdym uni, jak widac na zalaczonym linku, licytacje ida po niskich stawkach. To co pokazalem to byl przyklad, gdzie ktos od razu wbija cene zaporowa i juz kazdy sobie odpuszcza. Nie jest to pierwszy przypadek licytacji z owego uni i z pewnoscia nie ostatni. To mialem na mysli piszac "zalezy z kim grasz na uni"

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    I am back - - Gra

    Post

    Cytat od pit: „Cytat od I am back: „Cytat od BossiKoniec: „Z aukcji trzeba wyniesc zysk. ” Zalezy z kim grasz na uni imgur.com/KGdwPQq ” rowniez tego nie rozumiem. Dla mnie albo licytujesz tak aby osiagnac zysk, albo dla fun, albo jestes hazardzista i wysisz wygrac za wszelka cene. ” Do mnie pijesz? Czy do @PacSzaman?

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    I am back - - Gra

    Post

    Cytat od BossiKoniec: „Z aukcji trzeba wyniesc zysk. ” Zalezy z kim grasz na uni imgur.com/KGdwPQq

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    I am back - - Gra

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „Raz na tydzien to nie problem , ale nie dziennie i to 7....10 razy ” Aukcji na dobe masz 18, wiec poluj na reszte a te 7-10 razy daj na wstrzymanie.