Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 793.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od starcraft: „i niby co lepiej sie oplaca? ” Nadal bede bronil swojej teorii, ze sztab mi sie oplaci. Poniewaz nie dostaje bonusu tylko na metal ale na wszystkie surowce. Ponadto zauwazam, ze pomijasz bonus ze zbieracza...

  • Cytat od starcraft: „800mln mety - mam 14 planet 46lvl mety 1 planeta 48lvl mety zero dopalek z dopalkami mam prawie miliard oto foto - eko bez dopalek imgur.com/a/NHsLXRs wszystkie 15 planet 8 pozycja co do sztabu(2% wydobycia) 14 x 20.912 x 24h daje dziennie 7.026.432 + 1planeta 26.404 x24h (633.696dzien) = 7.660.128 x 91 dni = 697.071.648 ” Zdajesz sobie sprawę z tego, że przy moich planetach na 15-tkach i wydobyciu dexu w granicach 200kk na dobę, kupno pakietów u Ciebie wychodzi w przeliczen…

  • @starcraft skąd u Ciebie prawie dwukrotnie większe wydobycie metalu niż mi podliczyłeś? Kopalnie mety na 50 lvl czy zaliczasz też złote bądź platynowe dopalacze czepiając się mnie wcześniej, że źle u siebie coś podliczylem?

  • Cytat od starcraft: „Cytat od I am back: „Cytat od Qwant-holon: „+2% na każdej koloni, można sobie policzyć. ” imgur.com/GiDHKMLPoliczylem. Wyszlo mi: bez sztabu 44,366,249,120 metalu przez 3 miesiace ze sztabem 48,648,422,560 metalu na 3 miesiace. Roznica, 3,717,826,560 metalu. Liczone bez dopalaczy. 563,486,000 metalu mam dzienne z doliczonymi 10% dopalkami. 7 pakiety metalu bym musial kupic by pokryc roznice kiedy bym gral bez aktywnego pelnego sztabu co daje koszt 420k anty. Nie biorac w ogo…

  • Cytat od Aurora Borealis: „Oczekuję tylko jednego - olejmy tego gościa. I tak go nie przegadamy - za cholerę nie. Sam już kompletnie nie wiem o czym jest ta dyskusja, ale wiem tylko tyle, że "co wy wiecie o ogejm". ” To, ze z Toba nie potrafie sie dogadac to nie znaczy, ze mam sie zamknac i nic nie pisac kiedy ktos mnie od blaznow wyzywa bo glupi jestem, ze sztab mi sie bardziej oplaca niz pakiety metalu, na temat ktorych sam wszedles kiedy pisalismy o pelnych pakietach surowcow. Sam zes wiec ws…

  • Cytat od ^BrzydaI^: „bedac optymusta jak wy moge zalozyc ze znajde handlarza na ekspedycji i wtedy mam wszystkie surowce... Co z tego ze masz caly sztab? Po co technokrata? Skroci badanie o te 25% a i tak musze czekac kilka miesiecy, z reszta co da gdy badamy np techy? Co z tego ze skroci czas oczekiwania? Nic jedynie ma wplyw przy plazmowej lub astro reszta.. Po co mechanik? Ze da wiecej energi i straty mniejsze ? Ja nie jestem farma nikt do mnie nie przyleciał po surke od prawie kilkunastu lat…

  • Cytat od ^BrzydaI^: „7x 49k (paczka, po tyle kupilem 2dni temu)=343k anty ” Wiem, ze liczyles po cenie promocyjnej. Ale promocje masz raz na jakis czas. I nie zawsze musza sie one zgadzac z planem Twoich miesiecznych wydatkow. Nie biore pod uwage oszczednosci na czarna godzine. Zaskorniaki ma kazdy, ktorych z zasady "sie nie rusza" ale moze ja nieco inaczej rzadze swoja kasa. Nadal nie uwzgledniasz, ze za 343k anty kupiles jedynie metal. Z krisem i dexem jestes w plecy a ja to juz mam w zestawie…

  • Cytat od ^BrzydaI^: „tak kazdy liczy maxa a kto ma czas zeby siedziec 24h na dobe i farmic, do teyo tez trzeba miec co i czym... zapraszam na uni 68 zobaczymy ile zysku wyciagniecie. Wiec wasze kalkulatorki sobie mozecie w d wsadzic. A ja nie robie nic klikam i mam w sekunde to co wy musicie caly tydzien zarywsc nocki i marnowac zycie, trgo juz nie liczycie? Wedlug was niema wartosci? ” Ja policzylem jedynie to co mam z wydobycia. Gdybym doliczyl farmingii po idlakach to jeszcze bardziej by wysz…

  • Cytat od Qwant-holon: „+2% na każdej koloni, można sobie policzyć. ” imgur.com/GiDHKML Policzylem. Wyszlo mi: bez sztabu 44,366,249,120 metalu przez 3 miesiace ze sztabem 48,648,422,560 metalu na 3 miesiace. Roznica, 3,717,826,560 metalu. Liczone bez dopalaczy. 563,486,000 metalu mam dzienne z doliczonymi 10% dopalkami. 7 pakiety metalu bym musial kupic by pokryc roznice kiedy bym gral bez aktywnego pelnego sztabu co daje koszt 420k anty. Nie biorac w ogole pod uwage wydobycia krisu i dexu tak w…

  • Cytat od ^BrzydaI^: „Wytlumacz mi bo nie widze zeby oficerowie razem wzieci kosztuja 42.5k a oni nie dadza mi 400kk mety wiec o jakim ty proficie mowisz ” Kupujac pelny pakiet mam na mysli, ze kupujesz w bardziej oplacalnej opcji czyli na 3 miesiace. A wiec masz przez 3 miechy wiecej energii na planetach, w razie wjazdu na saty tracisz mniej obrony, mozesz sobie kolejkowac badania, budynki i zlecenia w stoczni, masz skaner transporterow wiec nikt Cie nie oszuka w razie handlu, poniewaz od razu w…

  • Cytat od ^BrzydaI^: „Ja kupuje tylko geologa bo reszta sztabu mi zbedna, chyba ze dają darmo. ” Za pelny sztab masz profity. Wystarczy sie zapoznac z oferta.

  • Cytat od Bad.Whisky: „7. Powody (nie są wymagane) różnica pogladów ” Takie teraz czasy. Za roznice pogladow nie tylko ciezko sie dogadac z innymi w realu ale i pograc normalnie juz coraz ciezej.

  • Cytat od Aurora Borealis: „Co prawda mam pełen sztab, ale największą rolę zagrały u mnie dopałki 40% i pełzacze 150%. No i jak już kupywać pakiety, to tylko metę po 48k i wymieniać. Podobno anty nie wymaga skila, ale ostatnie wyliczenia Holona i Asa dają na to nieco inne spojrzenie. ” Ale tu jest pisane o pelnych pakietach surowcow. Wiec tego sie trzymaj. Ktos, kto nie ma wykupionego nawet sztabu, z cala pewnoscia nie wyda tez anty na pakiety metalu. Nie myl jednego z drugim.

  • Cytat od Qnick: „Najlepiej odpalić tam, gdzie masz największe magazyny oraz w między czasie uruchomić wszystkie dopalacze jakie masz dostępne oraz jeśli masz okazje to geologa/sztab, bo pakiety wyliczają całkowite wydobycie w momencie ich uruchamiania ” Spokojna glowa, magazyn dexu jeden musze tylko zrobic Co do sztabu, aktywny non stop pelny pakiet. imgur.com/fngXL5b

  • Cytat od powyginany drucik: „odbierasz kiedy chcesz wtedy pojawia się w miejscu gdzie odbierasz. ” O to wlasnie mi chodzilo. Myslalem, ze z calego konta bedzie trzeba zbierac a jak tak to spoko luz.

  • Cytat od Aurora Borealis: „Fajne jest to, że ze sztabem dali pełny pakiet surki w dodatkowych. ” Jak to wlasciwie jest z tymi pakietami? Aktywacja pakietu sypie sure z wydobycia na jedna planete, gdzie aktywowany jest pakiet czy zwyczajnie na wszystkich koloniach "podwaja sie" wydobycie? Licze na rzetelna odpowiedz. Bez osobistych uprzedzen co do mojej osoby.

  • Cytat od Apofis: „Jaką nagrodę wybraliście jeśli już dokonywaliście wyboru w randze 2? ” Dopalki krisu moim zdaniem najbardziej oplacalne.

  • Cytat od AmstelL: „Znowu mu pokazałeś gdzie raki zimują. ” Raczej slepej kurze trafilo sie ziarenko. Rzadko kiedy fs-uje na 8 gale. Oplacilo sie zmienic nawyki

  • Jesli ktos chcial blysnac to IRA walczac z CHAOSEM

  • Dnia 24-02-2021 13:26:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamil [MAFIA] ________________________________________________ Krążownik 100.000 Okręt wojenny 1.000 _________________________________________ Obrońca Trazmet1976 ________________________________________________ Mały transporter 39.443 Duży transporter 17.667 Lekki myśliwiec 43.447 Ciężki myśliwiec 7.974 Krążownik 5.855 Okręt wojenny 3.066 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 181 Sonda szpiegowska 85.211 Bombowiec 167 Gwiazda Ś…