Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-86 z 86.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ile jeszcze ? PUSH

    TakiOwaki - - DiD Virgo

    Post

    przecież było wiadome, że te [ciach] będą się najbardziej pompować tym bugiem mam nadzieję że sczezniecie wszyscy na permbanach Super Moderator Ruda:obraza

  • Ciekawe jak skoczyły statystyki zakupów Antymaterii, i wykorzystywania jej do przyśpieszania budowy Przecież jak ktoś chciał szybko wydać te surowce, nie zapychając stoczni ani nie mając ciągów budowlanych, to była jedyna opcja. Jeszcze okaże się że wzrosła wystarczająco, by na takie błędy okresowo oko przymykać

  • [ciach] wcale mnie nie dziwi że takie coś wykręciliście, mam nadzieję ze po UniFusion zostanie wam tylko usunąć konta jak już nic na nich nie będzie Zero gratulacji co do RW, bo zrobione w szmaciarski sposób, i wstawione przez największe zero jakie się na tym uni pojawiło - ja bym się wstydził jakby mnie tak ktoś "pomścił", no ale wy wstydu jak i honoru nie macie więc co tam, grunt że cyferki poleciały Atakującym wesołych świąt i odpoczynku od tego gówna Ruda, nie usuwaj proszę mojego posta tym …

  • Gratuluję obrońcy, fest lamusem trzeba być żeby nie pilnować akcji bo ktoś ma niski top agresorowi życzę dalszych takich działań

  • Cytat od NoName555: „Nie mam zamiaru bronic Luthera bo go nie znam...aleeee dostał złoma i co z tego ? zaczyna sie na niego hejt bo farmił/złomował co się dało żeby tylko zarobić jak na lotnika przystało i z pewnością kilku graczy z jego pomocą zakończyło gre.. gram tu od roku....luther ma dopiero drugi złom...ja sam złomowałem pewnych graczy po kilkanaście razy...Też farmie kogo sie da...Czyli wychodzi na to ze jak dostane pierwszego złoma po roku grania to ja będę największa lamą na uni a nie …

  • TOP 1 ban

    TakiOwaki - - DiD Virgo

    Post

    A co to się stało z naszym TOP ŁAN? Nie ma podglądu pręgierza, może sam się pochwali (oprócz tego że zapewne za niewinność)