Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 200.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Według moich informacji blokada ataków została włączona do godziny 22:00 czasu lokalnego we wszystkich społecznościach. Problem dotyczy nie tylko nas, godziny ranne, prosimy o wyrozumiałość.

  • Cytat od @ncymon: „Daaawno temu przy wódce wymyśliliśmy, że wciśniemy ludziom kit, że da się "ukraść" moona. Po zbudowaniu napędu na odpowiedni poziom pojawiała się opcja "zahacz" w celach misji i słało się kolonka na wrogiego moona. Jeśli na moonie stała flota, to flotę też się "kradło" Sporo kolonków ludzie posłali myśląc, że się uda Pewnie niewielu gra, którzy to pamiętają ” Pamiętam jeszcze jak to było wałkowane na nieformalnym kanale IRC u28 Piękna kradzież Van

  • Wymagania do astro - błąd

    Dziuba - - Błędy w grze

    Post

    Błąd jak błąd. Jeżeli stracimy sztab to planeta zostanie, natomiast nie będziemy mieli możliwości dalszego badania astrofizyki, o ile nie podniesiemy tech. szpiegowskiej. Ot taki bonus dla osób korzystających z AM.

  • ciap wyjaśniła dość dosadnie, że nie mamy prawa żądać zwrotu pieniędzy za AM w przypadku gdy dostaliśmy bana. Nie mam pojęcia po co dalsze dyskusje, jedyną możliwością "odzyskania" AM jest odwołać się do bana, a na forum wszelakie formy odwołań i rozmowy na temat banów w grze są zakazane. Reasumując temat zamykam a wszelakie potrzebne linki i informację proszę brać z postów powyżej.

  • Co do błędu z wysyłaniem SS z poziomu wiadomości: sprawa zostanie naprawiona przy następnym update, na ten czas można obejść ten błąd w następujący sposób: 1) otwieramy wiadomości 2) otwieramy galaktykę w nowej karcie 3) wysyłanie sond z poziomu raportów powinno od tej chwili działać ważne aby galaktykę otwierać przy otwartej wcześniej zakładce wiadomości. Przepraszamy za zaistniałe błędy

  • Zdajemy sobie sprawę, że wersja 6.4.1 nie naprawiła dużej ilości błędów poprzedniczki, natomiast została wprowadzona aby poprawić jak najszybciej funkcjonalność gry. W tym momencie w fazie testów jest już wersja 6.4.2, w której powinna (wolę nie zapeszać) zostać naprawiona reszta błędów. Chciał nie chciał pozostaje nam czekać na jej wprowadzenie na serwery live.

  • Problem znany i zgłoszony, czekamy na naprawę więc wstrzymajcie się od spamu proszę

  • Problem polega na tym, że testowanie wersji przed wprowadzeniem odbywa się na serwerach testowych dostępnych tylko dla wąskiego grona osób, przez co czas odpowiedzi serwera jest o wiele szybszy. Zaraz po wprowadzeniu nowej wersji na serwery live problem został zauważony i jest już zgłoszony do odpowiedniej części Team odpowiedzialnej za jego naprawę.

  • playerData API nie działa

    Dziuba - - Błędy w grze

    Post

    Dzięki za zgłoszenie, problem już został przekazany do QA i pozostaje czekać na naprawę

  • Najlepszy gracz uni Spica

    Dziuba - - DiD Spica

    Post

    Misiaczki, jak chcecie robić konkurs na własną rękę to proszę bardzo ale może jakaś forma przystępna? Tak czy siak jak widać autor tematu już nic nie napisze a link do głosowania robi papa za reklamy otaczające głosowanie. Tak więc kłódeczka.

  • khum, tak tylko...naprawdę sądzicie, że nie mamy możliwości spytać obsługi gry czy atak faktycznie miał miejsce, a oni nie mogę tego sprawdzić w logach gry? Tak tylko pytam..

  • Uwaga odpowiadam na zadane pytanie: Pax w Polskim Supporcie zajmuje się obowiązkami SGO, a otrzymał je od GA, stąd właśnie nim jest. Mam nadzieję, że odpowiedź jest satysfakcjonująca Jeśli ktoś ma uwagi co do pracy SGO to proszę się zgłaszać jak wyżej wspomniano poprzez support, jeśli to nie jest skarga ani odwołanie to znaczy, że wszystko jest ok jak mniemam i nie ma takiej potrzeby. Co więcej, dział kombinuje i nie mogę co ma wspólnego SGO z Forum, a w takim dziale znalazło się pytanie, heh.

  • Chciałem odpowiedzieć wcześniej ale mi się forum nie ładowało, to chyba można uznać za wymowne... Niemniej w imieniu Teamu OGame.pl chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację i zapewnić, że aktualnie staramy się przywrócić forum do gładkiego funkcjonowania. Z racji tego, że może potrwać to jakiś czas prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

  • Sam się zamkł był bo nieaktywny aż nadto. Usilnie upraszam o nie zakładanie nowego w podobnym guscie

  • W galaktyce? Na prawo od koordów w podglądzie galaktyki masz filtry, prawdopodobnie zaznaczyłeś, aby pokazywało tylko graczy nieaktywnych

  • Niestety, zdarza się. Jest to błąd, który występuje tak sporadycznie, że jego odtworzenie, a co za tym idzie przeanalizowanie i naprawienie jest na tę chwilę niemożliwe

  • Coś więcej? Wklej skany i raport. Pamiętaj tylko o zamazaniu koordów planet.

  • Cytat od Mariusz czyli ojciec: „tak napisałem moderator, ale czy moderator zdaje sobie sprawę, ze ja poza tą jedną odpowiedzią, która nie wyjaśnia mi nic nie dostałem już zadnej odpowiedzi?<br style="background-color: rgb(16, 33, 49);">Mimo, ze pisałem kilka dni temu o wyjaśnienie? ” Super moderator jeśli już jesteśmy w takich tonach. Ów super moderator zdaje sobie sprawę, że nikt z obsługi gry nie udzieli na forum żadnej odpowiedzi na temat czemu użytkownik dostał bana, a zrobi to w tickecie. D…

  • Forum to nie miejsce do odwołań, jak już zostało wspomniane proszę się odwoływać w ticketach.

  • Z tego co mi wiadomo ten błąd występuje już sporadycznie, niestety nie wszystkie błędy da się łatwo wychwycić, zreprodukować a co za tym idzie naprawić. Jest on znany od dawien dawna i gdybyśmy tylko umieli go odtworzyć...niestety nie jesteśmy w stanie.