Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 307.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mati

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Mati napisał(a) Cytat: „vaizard napisał(a) Jaki profil w LO? Lubisz djablicę?” Matematyczno-geograficzny. Oczywiście. Moderki własnego DiD miałbym nie lubić? Poza tym ona mnie egzaminowała :)” O zapamiętałeś, jak miło. Jednak nie jesteś typowym przedstawicielem DiD uni2 Opera czy kino? Morze czy góry? Spokojna wieś czy krzykliwe miasto?

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „procesor87 napisał(a) Nie gniewasz się już na mnie za skakanie na lepszy kwiatek? oj Procek,za te kwiatki, to Ty będziesz długo musiał pokutowac hahaha Będziesz mnie czasami swoimi widełkami ten tego? na razie masz szlaban za przyjemności. :*” Cytat: „^Zaborca63^napisał(a) już wiem jak się tworzy lagi na forum.! dzięki za te czity. Bosze, Zaborca, ale Ciiii, trochę dyskrecji, bo wszyscy się zlecą zaraz i nie wyrobię ]:-D” Cytat: „szneka napisał(a) Dlaczego taki nick a nie np. szneka ? hy…

  • Vaizard- animowany modek

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Morzę czy góry? Spokojne wieś, czy krzykliwe miasto? Opera czy dyskoteka? McDonald czy zdrowa żywnośc? Jaki kolor lubisz najbardziej i dlaczego zielony ? Twój wymarzony model szczęsliwej rodziny ?

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „MStune.3999 napisał(a) Nie pij już więcej zielonej ,jako rodowity diabełek tylko czerwona.Zielona osłabi twój jakże demoniczny charakterek.Jak urosną Ci anielskie skrzydełka to nie będzie moja wina,żeby póżniej nie było ...:D hm, no teraz to mnie wystraszyłeś na dobre, eh to ja może już na stałe przerzucę się na colę haha ” Cytat: „Marvin napisał(a) [....] Nie. ale nie mogę się doczekać, bo już mam dość tej zimy ja czekam na niezwykle upalne lato, a może by się tak przeprowadzic do jakiś…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „MStune.3999 napisał(a) nie pijesz herbaty no nie może byc,a zapewne czarna kawunia i wróżenie z fusów?” A widzisz, kawunia i wróżenie to inny temat hah, to jest to co Djablice lubią najbardziej. Pije herbatę, raz na 2 miesiące i to owocową, to chyba wystarczy, abym znała smak tegoż trunku. Aha nie, jeszcze mi się czasem zieloną zdarza wypic, ale nie za często.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) dlaczego makaron.? bo jakiś taki ładniejszy dlaczego z mięsem.? bo nie jestem roślinożerna a dlaczego.? a latego oo! a może ciepłą herbatkę.? nie piję herbatki :P ” Cytat: „kaczka24 napisał(a) pozdrawam i bulit Również pozdrawiam ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) lubisz kluski.? :D” I makaron, ale tylko z mięsem.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „SweetWiewior napisał(a) [.....] Ale jutro tez mi sie nie uda:fgrin:ceba bylo bana nie wylapac:klasi: dawno mnie tu nie bylo:( dlaczego ostatnio malo pisze na forum?? bo ja zauważam, że Ty ostatnio jakieś reinkarnacje przechodzisz. Hym wspomnienia z poprzedniego wcielenia? ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Nowy Lepszy Jacina napisał(a) nie wiem o co chodzi, bo nie chciało mi się czytać, ale jeszcze przed wyjściem na balety: +1 ahahah i oczywiście wcale to nie był spam. To ja też +1 ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Rassija napisał(a) Złożyłem podanie na moderatora ale nie mam szans Jak byś mnie pocieszyła...? jeśli dziś się nie uda, spróbuj jutro, dążenie do celu to podstawa. ” Cytat: „Marvin napisał(a) Up co słychać? :>wszystko w najlepszym porządku, czujesz nadchodzącą wiosnę ? ” Cytat: „M^E^D^Y^K napisał(a) Djablica, a masz może zamiar być moderatorem na forum kingsage? nie, nie mam zamiaru, a skąd takie pytanie? ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Marvin napisał(a) No w ostateczności mogę Ci tą odpowiedź zaliczyć A nas jak byś opisała? :>” Hym, to było tak. Chciałam dodatkowe uni, bo mi się nudziło, więc dostałam kilka propozycji. Popatrzyłam sobie w DiD, wydawaliście się wtedy najgorsi hahah, kilka tematów z kłótniami, myślę sobie, będzie fajnie. I co się okazało?, że całkiem sympatyczne z Was osobniki, a te tematy to wypadek był przy pracy hahaha Macie czasem ostrza na klawiaturkach, ale poza tym nie mogę narzekac.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Marvin napisał(a) Który DiD najbardziej lubisz i dlaczego akurat 30 ? :)” hahahaha dobre Lubię wszystkie moje DiD, bo każde z nich jest inne. Gracze, którzy tam bywają powodują, że każde DiD ma swój wyjątkowy klimat. Jedne są spamerskie, inne poważne, jeszcze kolejne kłótliwe, i tak można by w sumie każde opisac.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „fan rocka napisał(a) Jakie tam rzeczy. Zgrywam się. I tak mnie nie pamiętasz, bo skąd? Powiedz mi, co muszę zrobić, żeby dostać się do piekła? ^^' Bo skoro tam są takie diablice, to się wybiorę.biorąc pod uwagę, że to takie specjalne piekiełko, to musisz byc wyjątkowo grzeczniusi ]:-D” Cytat: „Hunter napisał(a) Jakbyś nie była całuśna, to jaka byś była? o jej ale pytanie hah, to bym była inna niż jestem ]:-D ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Psychopath napisał(a) Nie, jakoś nie mam ochoty na irc. Ostatnio co prawda mam nieco więcej czasu i pomyślałem sobie, czy by nie napisać podania. Ale nie mam gdzie. KGI, które zawsze było moim konikiem jest strasznie zaniedbane i daremnie było by tam się pojawiać ponownie, a w spamie? Ani tam nie ma naboru, a nie chce tracić kontaktu z ludźmi tylko dlatego, że byłbym tam modem - bo byłbym kosa i tyle. Inna bajka - odrzucili by, po akcji ze skargą którą olali i nie przemyśleli. Cóż, irc, …

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „fan rocka napisał(a) Mniejsza. hm jednak wolałabym wiedziec Jakie by tu Ci pytania zadać, diabelska dziewojo. Wiem! Wiem! W sygnie masz multikonto z aniołkiem. Diabeł/anioł. ja to zdecydowanie anioł, a nick to tak dla ściemy Fifty-fifty? no ba hah Czy któraś strona przeważa? zdecydowanie ta anielska ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „LOCO... napisał(a) Diablica ile jesteś w stanie dać za 10 cheesów Góralskich ? 8-)” LOCO.. ja właśnie wróciłam z żarełka i hhmm było pyszne Cytat: „fan rocka Djablica! Jak życie? Pamiętasz mnie jeszcze, chociaż przez mgłę? :P” Następna zagadka nowe konto, zatem mogę trochę nie pamietac.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Ilcasento de gas napisał(a) [......] Początek odpowiedzi naprowadza Cię na to, kim jestem. Druga jej część sprawia, że moje serce krwawi jak nigdy Dlaczego nie lubisz kotów?” Hah, prawie mnie nabrałeś kocie hahaah Już wiem kim jesteś, a kiedy wpadniesz na irca pogadac ?

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Ilcasento de gas napisał(a) Jakoś miałem ochotę zadać komuś pytanie. Przyglądałem więc wszystkie aktywne jeszcze tematy w CT i w Twój wydał mi się idealny. Naturalnie jeden temat nijak nie zaspokoi mojej potrzeby rozpoczęcia kariery w CT, więc dalej przeglądałem tematy znajomych. Jakoś już żaden inny mnie nie zainteresował 1. Pytanie z serii - wymyśl coś sama - jak myślisz, dlaczego akurat Twój temat? nie wiem dlaczego mój temat, ale, sądząc pofakcie, że masz nowe konto na forum, byc moż…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „DragoN XTR napisał(a) Ja też mogę na pw ? pewnie, że możesz Ile masz fioletowych bluzek w szafie ? y, nie mam, jak również nie mam różowych i temu podobnych Jaką masz pojemność szafy ? mam trzy szafy w domu, więc troche się mieści Ulubiony strój ? zdecydowanie luźny, dżinsy plus jakaś bluza, adidasy Buty które zawsze chciałaś mieć (foto). hm chyba nie mam jakiś takich wymarzonych, kupuję to co mi się spodoba ]:-D” Cytat: „McNorbi napisał(a) Czy kojarzysz mnie ? hym, uni 16 , czyżby słynn…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „HusarzRKS napisał(a) Potrafisz mówić po Kambodżańsku??? tak oczywiście, potrafię jeszcze puszczac znaki dymne ale ciii, nie mów nikomu dlaczego zawsze usuwasz moje posty??? jakie zawsze? ja wyjątkowo wyrozumiała dla Ciebie jestem, ale jak chcesz o tym pogadac to zapraszam na pw lub irc byłaś kiedyś w Kambodży??? jasne, ja wszędzie byłam ”