Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 671.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Obrończyni szo Dnia 13-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Krążownik 40.000 _________________________________________ Obrońca Rauni [DSOP] ________________________________________________ Duży transporter 77.216 Wyrzutnia rakiet 40.000 Lekkie działo laserowe 5.000 Ciężkie działo laserowe 400 Działo jonowe 1.300 Wyrzutnia plazmy 20 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 ___________________________…

  • OKA: Dzień 12

    zefir - - Pytania

    Post

    7

  • OKA - Dyskusje

    zefir - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    I co teraz będzie - dwie osoby podały ten sam wynik - 200 - Zdzislaw i Latający Holender Trzeci jest Shur Tugal - 342 Dogrywka o pierwsze miejsce?

  • OKA: Dzień 11

    zefir - - Pytania

    Post

    2:453 - 2:146

  • OKA: Dzień 10

    zefir - - Pytania

    Post

    88

  • OKA - Dyskusje

    zefir - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Forumowy As: „Mechanika walki to prawdziwa kopalnia ciekawych pytań na jakiś konkurs: 3. Jaka jest minimalna liczba salw rakietowych potrzebna do zniszczenia bunkra złożonego z 100 plazm i 10 000 ldl. Przyjmij, że silos agresora jest na poziomie 6, a techy agresora i obrońcy są na tym samym poziomie. ” 9 salw, w ostatniej poleci tylko 10 rakiet

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zefir - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    FAQ: Planety - Kolonizacja -> image.board.gameforge.com/uplo…ae6c3adf37c3c458976f3.jpg FAQ: Wzory: Cytat: „Maksymalna ilość równoczesnych ekspedycji Liczba ekspedycji wykonywanych w tym samym czasie przez gracza jest ograniczona przez poziom Technologii Ekspedycji: - LiczbaEks = sqrt ( PoziomTechEkspedycji ) ”

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zefir - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ilość ekspedycji to pierwiastek z astro zaokrąglony w dół. Od astro 25 możesz wysyłać 5 slotów. Dopiero na 36 poziome astrofizyki będzie 6 slotów.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zefir - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Złap na falę własną flotę. Wyślij transport / atak do sąsiada i przefalanguj jego planetę. Powinno zadziałać.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zefir - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ^BrzydaI^: „@zefir nie, tylko geolog zapodaj.net/648b76bedad78.jpg.html ” No to masz odpowiedź dlaczego brakuje Ci jednego slota ekspedycji 5 za astro, 2 za odkrywce, 2 za item Dziesiąty slot da Admirał

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zefir - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ^BrzydaI^: „mam nadmiar Tak dla jasnosci eksperycje mam na 27 lvl zapodaj.net/710c92026ca9d.jpg.html ” To pewnie głupie pytanie, ale... Masz aktywnego admirała? Pytam, bo zastanawia mnie brak takiego obrazka pomiędzy Floty a Ekspedycje: 0093c93ad99fe82c.png

  • OKA: Dzień 9

    zefir - - Pytania

    Post

    2009

  • OKA: Dzień 8

    zefir - - Pytania

    Post

    Sirius

  • Cytat od Apofis: „ Dodatkowo można poczekać na 25 % eventu zdarzenie plus technokrata 25% i masz połowę szybciej. ” Mój błąd - zapomniałem dopisać dwóch ważnych informacji - gram odkrywcą i mam na stałe aktywny cały sztab. Więc te 49 tygodni to jest już czas na badaniach x14, na labkach 200 poziomu, z tymi dwoma bonusami za technokratę i odkrywcę. Event na badania niewiele już zmieni. Niestety. Na 3 najnowszych koloniach nie budowałem już kolejnych laboratoriów - nie miało to sensu, bo dawało sk…

  • OKA: Dzień 7

    zefir - - Pytania

    Post

    Pancernik

  • 9 * 18 poziom + 2 * 19 poziom, co razem daje równy 200 poziom laboratorii. Niestety wzór na czas badań jest tak skonstruowany, że nawet przy takich laboratoriach, czas oczekiwania na następne poziomy moich badań to kilkanaście lub kilkadziesiąt tygodni Zresztą na obrazku, który wrzuciłem widać, że nawet przy prędkości badań x14, czas 17 poziomu MSBN to prawie rok...

  • No i mamy skok o 13 pozycji w rankingu 626c1506a7eacbf8.png

  • OKA: Dzień 6

    zefir - - Pytania

    Post

    1091

  • OKA: Dzień 5

    zefir - - Pytania

    Post

    mistrz Painta w akcji cec7b384d0cee1a2gen.png

  • OKA: Dzień 4

    zefir - - Pytania

    Post

    było to uniwersum nr 50