Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 91.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Riverine: „Cytat od Szara Wilczyca: „Kwestia kasy nie dotyczy tego, na co masz ją wydawać jak sądzę (bo to Twoja sprawa), tylko umiejętności grania. Bo każdy gracz, który wie cokolwiek o tej grze, wie, że wydając kasę, to żadna filozofia być w czołówce. Pokazać co się potrafi nie wydając kasy, to jest sztuka. I to są najlepsi gracze. A jak ktoś wydaje kasę i dostaje złoma, to... no cóż... jego sprawa. chciał/wydał/stracił ale czy zyska tzw. szacun innych graczy? Ja tam mówię od zawsze -…

  • Astronauta_Apollo (Assasin1131) z chęcią pohandluje narazie to jednostki groszowe do 10kk ale będzie więcej

  • skromnie ale tak będzie jak powróci jeżeli wogóle pewnie stworzył nowe konto i obserwuje sytuacjie szpieg 9lWKYLU.gif

  • hahahahahahaahhahaha Kamix co sie stało a jeszcze pisałeś mi że fsa robisz zaspałeś ??? Agresor podobasz mi się omijaj moje kulki ok ? Obrońcy Szo miał ze mną pohandlować a wyszło złomowanko Gratz i Like you my friends ..... Wal ich jeden po drugim .. Szybkie krążki Pytanie Czy ktoś już ma szybkie turbo recki ??????????????? !!!!!!!!!

  • q4X0U8Q.gifRiverine ma rację chociaż jestem płotką w akwarium ....... gram od 14 lat i juz na początku pojawiały się mikro płatności po za tym w porównnaiu do innych gier ogame i tak zarabia skromnie . Chcesz pograć to wpłać czasem 12 zł sms .... Niczego to nie boli a mozna zakupić detroidy na evencie i zostaawić na takie okazje .. Inteligencja rządzi , mylę się to proszę o zwrotny wpis Złomować was będę czy z gąskami czy bez szybki assasin astronauta_apollo Umbra Niech Szo nie będzie z wami wal…

  • hahahahaah mocne . Co to za róznica jak chcesz grać ? Ogame i tak ma minimalne srodki płatności a żeby kupić sobie tyle zabawek trzeba wydać wypłatę jak ktoś chce to czemu nie jego sprawa. tylko jak w każdej grze możesz stracić wypłatę np. wymieniona na krązki a ja nie napisałem że ktoś korzystał z tych Panów z pomocy antymaterii.. Chcecie grać w ogame to trzeba płacić serwer sam sienie utrzymie po za tym nie ma nas tak wiele.. Niech złom będzie z Tobą gratz

  • Za dużo złomu po obydwu stronach to nie eleganckie ;p Prawidłowy wlot to pancernik owieczka krązownik albo same pance prawdziwy ogame

  • Astronauta_Apollo [SUMERIA] vs. HeadKick [PZJ] ~ 174.21% to dodaje pierwszy dziekuje ... Dziekuje za recki Benicz30 Lechus Szo obroncy postanowił grać eko style bez nerwów szybka akcja Dnia 05-01-2021 11:18:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Astronauta_Apollo [SUMERIA] ________________________________________________ Krążownik 974 Pancernik 27 Mały transporter 1.027 _________________________________________ Obrońca HeadKick [PZJ] ________________________________________________ M…

  • Widzę coraz wiecej znanych graczy po stronie złomu Xd .... a mineł 4 lata od ostaniego specjalnego eventu ogame pozdrawiam Xhantus i spejalne Uni eventowe tamtych czasów Assasin(ASO)

  • Co jest [ciach] z ilością tych pancy z samego faktu mam ochote usunać konto . Super Moderator Ruda:Pseudocenzura

  • Szkoda krązków ale jako mięso czemu nie żadnych Szo tylko złom ... takie uni Umbra bravo ..

  • Assasin [SUMERIA] & osalen90 [SUMERIA] vs. Menzoberanzan ~ 70.04% Dnia 03-01-2021 15:05:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Assasin [SUMERIA] Krążownik 61 Okręt wojenny 75 Mały transporter 800 Agresor osalen90 [SUMERIA] Krążownik 160 Obrońca Menzoberanzan Mały transporter 106 Duży transporter 42 Lekki myśliwiec 4 Ciężki myśliwiec 57 Krążownik 6 Okręt wojenny 33 Recykler 33 Bombowiec 2 Pancernik 4 Pathfinder 13 Wyrzutnia rakiet 1.038 Działo jonowe 232 Duża powłoka ochronna 1 Po bit…

  • Jezu czarny Chryste ale miałem dzień co to jest kur. Ta flota niszczy mnie na ryj. Błagam oszczędź jeszcze jestem płotką ale może Ci kiedyś zagrożę Pozdrowienia dla Rekina i szczupaka który wymienia wodę w akwarium potocznie zwanym Szo...

  • Podoba mi się ilość pancy kosmos ładna flotka szo nie zycze po co jak zaraz zostanie dofarmiony .... Assasin pozdrawia i też się nastawia .

  • Jak tutaj to spoko .... Dostałem baty bo spałem sobie wstawiam tylko lekka flota więc nic się nie stało bravo Agresor Bateryjka z umbra Terrefere ;p Bateria [TEREFERE] vs. Assasin [SUMERIA] ~ 110.57% Dnia 03-01-2021 07:57:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bateria [TEREFERE] Okręt wojenny 300 Mały transporter 55 Ciężki myśliwiec 500 Krążownik 600 Obrońca Assasin [SUMERIA] Okręt wojenny 138 Sonda szpiegowska 1.677 Wyrzutnia rakiet 682 Lekkie działo laserowe 150 Ciężkie działo lase…

  • Złom zebrany pierwszy lepszy debiut Admini sorka za wstawkę ale tak szybko lecą progi że takie randomy jak ja nie mają uciechy aby okazać dobry temacik ... Pozdrawiam ogame sojusz Wozy bojowe Gilgamesza . Dzieki Marshal za recki smile.png tam były .. Był Lord Bandtyta jest zwykły Kowalski Na Nowy Rok 2021 aby było lepiej .. obrońca zasnął ??? Dnia 02-01-2021 21:32:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Assasin [ASO] ________________________________________________ Krążownik 639 Mały …

  • Złom zebrany pierwszy lepszy debiut Admini sorka za wstawkę ale tak szybko lecą progi że takie randomy jak ja nie mają uciechy aby okazać dobry temacik ... Pozdrawiam ogame były sojusz Wozy bojowe Gilgamesza . Dzieki Marshal za recki smile.png tam były .. Był Lord Bandtyta jest zwykły Kowalski Na Nowy Rok 2021 aby było lepiej .. obrońca zasnął ??? Dnia 02-01-2021 21:32:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Assasin [ASO] ________________________________________________ Krążownik 639 …

  • hahahahahhaha mozei tak wyszło tyle hejtu zganroles oczywiscie bez honoru i jak assasin zabójca no ale . beka w chu... Czasami dla relaksu sztywnego laczkowania ukladów warto zobaczyć odchył od normy jak umie latac to nigdy nie sciagniecie mu floty matka zawrcone stacjonuj bez obawy o utrate moona kto bedzie klikal w fale caly dzien ?

  • [ciach] Mówiłem ale to wyzwanie póki jestem w moim sojuszu i go nie zmieniam nie paktuje czuje rywala tylko co ja moge trzymaj sie bro trzepia nas jak rybki karpia na wigilię o.0 ale pooglądać można padł i kolejny zaraz będzie nowe St Super Moderator Ruda:Pseudocenzura

  • Kolejny Ten też stoi mi nad głową szukał i wyszukał ta Umbra robi się coraz ciaśniejsza szybka jazda szybkie wloty szybkie upadki .... Death is everywhere Złomować lubie popatrzeć szukam paktów militarnych nie wrogów SpotlessCloudyBeauceron-max-1mb.gif Więcej popkornu