Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 91.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Freon: „Na każdym uni są silni gracze i słabi . W przyrodzie przetrwa najlepszy . Naucz się wysyłać fs , zacznij złomować , slij dużo ekspów i może urośniesz ale patrząc na to że płaczesz jak to silni klepią słabych nic z Ciebie nie będzie . Od zarania dziejów słaby w naturze był gatunkiem który zostaje pożarty . Zamiast klepać posty bez sensu poświeć ten czas na co innego bo nic z tego nie ma . Co tu wpadam a nie gram tu to narzekasz jak to silni są silni . Może inaczej zadaj sobie pyt…

  • Patrząc na tempo i nie poddających się odkrywco flociarzy Umbra wymiera pytanie ile to potrwa !!! youtube.com/watch?v=jSJr3dXZfcg&t=174s

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    Assasin1131 - - Spam

    Post

    Dla rozluznienia juz nie bede spamował Sabaton youtube.com/watch?v=-AFdwoyNT24

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    Assasin1131 - - Spam

    Post

    Dodam juz po całosci 17 minutka youtube.com/watch?v=1jcvCZEyZkE&t=1356s

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    Assasin1131 - - Spam

    Post

    Bez obrazy coś na roz..... New Electro & House 2013 Best Of EDM Mix youtube.com/watch?v=WxhTbxMSvT0 Infected Mushroom - Becoming Insane nie macie basu tuby wzmachola nie zaczynać nawet

  • Lubię Itachiegio jest najlepszy na serwie i w anime ... Polecam być złomowanym przez niego .. Nie znamy się ale to nie ma znaczenia klikam na umbra Szo Mangekyou Sharingan poszedł a661935c4126d02290d5be9dfbd61e59.gif

  • Assasin Na eventowym zajołem 3 miejsce w Europie na ogame top 3 eko moj sojusz ASO Assasins top 1 w Europie Pykałem na Uni 7 ,11 Wezm Libra Virgo Xanthus Wracam po 4 latach .. Tym razem Umbra jak narazie fajne szybkie speed Uni Gdzie sie podziali starzy gracze i byli Go i mod gry moi kumple ;/ o.0 SlipperyHappygoluckyFieldspaniel-small.gif

  • Jeszcze wam [ciach] zeby wkoncu ktoś poczytał i zmienił progi bo coraz bliżej podchodzi pod St tak to się robi tutaj na Umbra tym razem jakiś tam typ z ZAA ciekawe czy oni wogóle udzileją się na forum albo ktokolwiek same inkognito w ogame grają kiedyś było inaczej @!!! magiczny adrian [SUMERIA] vs. Lieutenant Viking [ZAA] ~ 1142.92% Dnia 12-01-2021 12:20:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor magiczny adrian [SUMERIA] ________________________________________________ Krążownik 11.500…

  • Noob , nie jesteś noobem jedziesz sobie terrefere jak gdyby nigdy nic .. Gz tylko czekać kiedy topka sie zmieni w statach już wkrótce coś się wydarzy złego .... Plusik dla Ciebie i pozdro pro p

  • Cytat od Ponury88: „Cytat od Pan S: „Cytat od GramBoLubie: „E tam... umiejętności są , ale akurat coś wypadło biedakowi podczas ataku i nie mógł dopilnować Dobrze , że trafił na normalne floty , nie te kupione bo dopiero byłby płacz Graty Pany za ładną obronę. Agresorowi więcej anty bo skila nie kupi ” tak normalne Amen 40k pc postawil z farmingow wlaczony atak zwiazku i mialo byc opoznienie bo cos czulem ze bedzie ale nie dalo sie poprostu odbiore co swoje spokojnie nie poddaje sie Graty zbysze…

  • Assasin [SUMERIA] vs. Senator Kraz ~ 444.85% Stało poleciałem .. koniec historii Assasin Umbra moderator Sumerowie. Niech złom będzie wszędzie " . Dnia 12-01-2021 09:44:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Assasin [SUMERIA] ________________________________________________ Krążownik 989 Okręt wojenny 1.187 Mały transporter 1.866 _________________________________________ Obrońca Senator Kraz ________________________________________________ Mały transporter 113 Duży transporter 371 L…

  • Cytat od Ecc0: „Twoje himalaje hipokryzji Smigol sięgają tak wysoko że ciężko to objąć wzrokiem A jakiegoś screena pewnie dalej znalazłbym jak to Smigol sobie jakieś drobniaki złomuje ze swojego starego konta panie Rafaello I musicie być naprawdę głupi jeżeli myślicie że chodzi mi o skupowanie floty z rynku Kończę z Tobą dyskusję smrodzie - niby najlepszy gracz ledy ale jednak znaczą część przeurlopował skoro chyba nie do końca masz świadomość co się działo Jak chcecie lepszego ogame to najpierw…

  • Cytat od Virus: „Znowu nie w tym miejscu. Temat z mini ST jest wyżej. ” Virus teoretycznie podałem prawidłowo dyskusje Did temacik mini St wszystko ok tylko znowu pomyłka z tym zamiast robic odp do pod tematu mini sT kliknołem na stworz nowy sory game masterzy

  • Cytat od GramBoLubie: „E tam... umiejętności są , ale akurat coś wypadło biedakowi podczas ataku i nie mógł dopilnować Dobrze , że trafił na normalne floty , nie te kupione bo dopiero byłby płacz Graty Pany za ładną obronę. Agresorowi więcej anty bo skila nie kupi ” Znowu smakowite pociski to co lubie najbardziej 200.gif

  • Wstawiam dla magiczny adrian (sumerowie) Pozdro Jocho zalozyciel Pozdro od całego soja bo mu się udało . Złom pozbierany całkowicie podnosimy progi Did mini St God Modowie zmieńcie to ? i odemnie Assasin (sumerowie) moderator Dnia 11-01-2021 23:18:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor magiczny adrian [SUMERIA] ________________________________________________ Krążownik 17.347 _________________________________________ Obrońca President Midas ___________________________________________…

  • Smieszne nazwy planet Umbra KrwawySloik - może to z tego filmiku o słoiku wsadzanym gdzieś tam . o.0 oczy2 - ? ok spoko Czarna Prime - ktoś pił czy to tak po prostu SPRZEDAM DEX - zrozumiałe OwczarekNie... - nie wiem co o tym sądzić Masz Jeszcz... Wtf i nie mówiąc o połowie gdzie ma w.... i nie zmieni od 20 dni nazwy bo nie wie jak albo świeże mięso armaltnie

  • Cytat od Aurora Borealis: „Dawno nikt tu nic nie napisał. Moon na Quasar ntz.png ” Hahahah tu jest problem ja napisałem do tego Pana i nie zawrócił poleciał.. o.0 to pułapka a nie nazwa xd .

  • Uwielbiam takie akcje . Chociaż ja Astronauta_Apollo jestem skanowany nawet przez top 1 Terrefere . Jednak szkoda mi smigola szczam z wrażenia na widok Lord of the ring honor dla niego . Pance to już nie pance tylko turbopance dlatego ;/ Flota imperialna jest chwilowo moc na .. i nie daje mi żyć ani spać normalnie xd comment_qZBYzwAyFsoOjygZLelmSe2iW2TAjBoC.gif

  • Cytat od Ponury88: „Cytat od Lubie piwo2: „No pograruluje Ruda: Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi ” To rozbudował swoją wypowiedź nawet bardzo, aż trzeba było wyczyścić. Może lepiej żeby już nie rozwijał swoich myśli? Jeszcze raz graty ST oby więcej ” Lubie piwko wieczorem się uruchamia trzeba poczekać na kolejnego złoma i kolejny kabaret ponury

  • Cytat od Ruda: „Temat przeczyszczony. ” No tak to była niedziela faktycznie sory nie wiedziałem jak pracują moderatorzy lekko ni jest. ale kabaret był dobry pozdro mod godsy