Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 585.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od szczecin36: „ P.S. Widzę ze helu znowu na przyczepkę się zahaczył ” Hellu musiał mnie potrzymać przez chwile za rączke, co bym nie zabładził

  • Ave N-D Dnia 11-03-2020 12:08:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Cuatro [N-D] ________________________________________________ Pancernik 85.393 _________________________________________ Agresor Hellmond [N-D] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca DukeSilver ________________________________________________ Duży transporter 20.500 Lekki myśliwiec 3.224 Ciężki myśliwiec 1.267 Krążownik 37.149 Okręt …

  • Jak śmiesz tak bezczelnie chwalić się tym marnym puszzzem... Że nu ła Niby małe a cieszy deeej mnie wincyj!

  • Strona nadal ta sama tylko tym razem na + Gzz

  • [url]https://www.youtube.com/watch?v=0trwO1xbv6E[/url] Ave N-D Dnia 07-03-2020 14:27:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Cuatro [N-D] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Jozin z bazin [Heheheee] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.996 Satelita słoneczny 1.378 Wyrzutnia rakiet 8.280 Lekkie działo laserowe 788 Ciężkie działo laserowe 1.545 Działo jonowe 1.096 Wyrzutnia pla…

  • Cytat od Piort: „Przestraszyliście się po prostu gigazarzutki Neqa i poleciałeś na łatwiznę pod kontrolą fali . 3/10 na zachętę za ten barwny opis z którego prawie nie czuć bólu tyłka . Poćwiczcie jeszcze. Szybkiego powrotu Neq . ” miałem się nie odzywać, co by mi prestiż nie spadł xd rw odbyło się na moonie Gratsy hello 2kkk drogą nie chodzi a obrońcy proszki na uspokojenie

  • Cytat od zwierzak: „W sumie to napisał bym coś sensownego ale poco. Wszystko widać w starciu. Paliwo trampek zatankował na kilka kolejnych udanych wlotów w ND. Ciułacz-pełzacz też może poszaleć ” ciułacz-pełzacz'e potrafią na prawde wiele xd Pasi ma to do siebie że ma allergie na fsy w ulu po prostu jest chory przy puszczaniu i tyle Osobiście gratuluje, może ten złom zadziała jak szczepionka Fajnie surki wam wpadło ale skoro i tak odkrywca daje wam tyle w ciągu dnia to może wspomożecie bardziej …

  • By By Sid

    2+2 - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od DarthSId: „Cytat od Cztery: „@DarthSId a dałbyś rade zmontować dla mnie sygnę z wyżej wymienionym? do tego chciałbym też koniecznie napis ,,For the horde!!!''(gdzieś w rogu) całość ma być skromna ale również wyrażać potęgę ” Nie zrobię zleceń, jedynie wyjątkiem była neferet I tak mam teraz pełno wipów do skończenia więc to jest niemożliwe.Ale spoko że się spytałeś. ” Błądzi ten, który nie pyta tak cz siak i tak podziwiam za prace

  • By By Sid

    2+2 - - Oceń mnie

    Post

    @DarthSId a dałbyś rade zmontować dla mnie sygnę z wyżej wymienionym? do tego chciałbym też koniecznie napis ,,For the horde!!!''(gdzieś w rogu) całość ma być skromna ale również wyrażać potęgę

  • By By Sid

    2+2 - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od DarthSId: „Takie pytanie do was użytkownicy jeśli ktoś zagląda tutaj czasami Kogo byście chcieli abym zrealizować z Lordów Sith ? Ale to już po nowym roku ” Darth Maul

  • Alko czwórka w natarciu Obrońca ładnie pogratulował już na długo przed rw [url='https://www.youtube.com/…cUJbiEmiuc&index=25[/url] Ave N-D!!! Dnia 29-02-2020 11:57:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Cuatro [N-D] ________________________________________________ Krążownik 51.984 Pancernik 85.779 Reaper 5.097 Lekki myśliwiec 520.121 _________________________________________ Obrońca elninio-09 ________________________________________________ Okręt wojenny 57.081 __________________…

  • [ciach] Gratulacje ekipa ustrzelić zwierza to nie lada wyzwanie Moderator Neferet:Flame

  • Ja osobiście gratuluje ledwie godzine temu przypomniałem sobie ze widziałem tydzień temu flote obrońcy na fali(może zmylił mnie zmieniony nick, albo to od tego kombinowania o wszystkim zapomniałem )+ te wszystkie powalone moony wskazywały tylko na jedno... ale to spuszczanie się na tym jacy to my nie jesteś och i ach bo domki odpuściły kompletnie nie na miejscu przecież powszechnie wiadomo że latamy tylko na ustawione konta po co mamy komuś wchodzić w drogę :p

  • Jako główny mecenas oraz sponsor tego starcia gratuluję świetnie wykonanej roboty

  • Podpinam się pod pana wyżej, gsy ze starcia zostały wymazane gumką a samo rw jest tak czyste jak intencje domków SzP i SzO

  • Jeszcze ze 3 razy trafisz obrońcę i franca powinna czuć się w pełni pomszczona Kto jak nie nasz naczelny lotnik oraz przodownik i prekursor w stawianiu domków zasługuje na te dwa sute pełnokrwiste STeki Trampek za swe złe uczunki w stosunku co do zboczkow a po fuzji domków powinien zostać spalony na stosie razem z resztą floty ale jest jednym z niewielu graczy z opozycji którzy mimo wszystko zasługują na szacunek Floty zostało ci nie mało liczę że i zapał wróci :gszo:

  • @abraaa tak się złożyło że mam w tym tygodniu nie spodziewanego gościa xd mogłeś się mnie za pytać o co chodzi jeśli przoszkadza ci mój off

  • Mniejszych niż 10k nie wrzucam Fajnie już naklepałeś flotki, plądruj dalej i nie zwalniaj

  • Cytat od Shade: „Cytat od sheaker: „Ze swojej strony proszę o możliwie maksymalne wymieszanie drużyn pod względem sojuszów ! ” Nie tylko Ty nie chcesz mieć w drużynie domków ” Domki jak domki, gramy jak gramy uda się albo odpoczniemy na banie ale z honorem a nie mielimy na rynku flote po minimalu sprzedając po maximum tak długo aż pomocnicze konto się zmęczy i zidluje na urlopie tyle w temacie mieszacie nas z błotem widząc drzazgę w naszym oku nie widząc belki w swoim własnym Ja dla odmiany mogę…

  • Fajnie że sprite się zgłaszają, domki już sie bały że bedziemy konkurować między sobą xd @pavciosz @trampek @Shade @Don Vasyl @an1a1 teraz wasza kolej :p