Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 251.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od kulka10: „Tyle gadasz o tych widelcach, że się boję, że kotleta jesz łyżką, a to niewygodne Gratulacje wlotu! ” tenor.gif Ale jaja :DDD Gratulancje, przetapiaj Depeszka

  • Gratulacje Ile to jaaa dexu na Niego przepalilem to poezja .. Kiedys nawet kilka razy pod rzad lecialem (nawet w srodku nocy ) w tym raz juz na szpiega .. I wtedy siadlo, ale szpiega mial za nisko i zobaczylem tylko rs Teraz pancki odbudujesz z nawiazka Iiii (niby) kop dalej ! Pozdro !

  • Cytat od kulka10: „@D1di gość się odgrażał, że do nas przyjedzie... wtedy się go przeszkoli Gratulacje wlotu, szkoda Żydka po prawej stronie, ale co zrobić, wjechałeś po Zydowsku bo się opłacało ” Ktory taki madry?:D

  • Cytat od D1di: „Poziom dzisiejszych nielotów taki mizerny, najlepiej podać kordy, godzinę - zero wysiłku. ” Gdzie te nieloty qrde sa??!?!? Dawaj ich ! Gratulancje Smakosh Przetapiaj na recki Pozdro !

  • Cytat od D1di: „Oj bardzo często chyba nie słyszysz tych budzików Ale podziwiam taktykę, gadać z każdym na uni, nie pilnować i nie robić fs. Potem wyzywać że ktoś poleciał Stracić 15% floty i to same rece i taki ból dupy, widać właśnie jak masz wywalone na cyferki ” Jaki bol dupy ?:D Po co to zamieszanie robisz i dalej glupa kleisz ? Dla mnie juz zawsze bedziesz rudy w dupie mam te recki wazne ze ludzie sa Nie podniecaj sie zabardzo Widelcom nie dorastacie do piet nastawieniem i dystansem o ktor…

  • Trudno moja wina.. 2h prawie budzik dzwonil a ja go nie slyszalem "Dla obrońcy trochę więcej dystansu, bo zachował się trochę jak taki typowy widelczyk. Może stąd ta zmiana barw wink.png" Ja mam bardzo duzo dystansu.. pewnie wiecej niz Wy wszyscy sklejeni w kupe co kazdy wie.. i teraz dalej nie klej glupa Po drugie primo czym leciales? Gsami 11h jak siedzialem na koncie bo sobie zartowalismy na pw? xD Po trzecie dla mnie jestes zwykla falszywa morda tak jak napisalem na pw. Szkoda ze nie mam pew…

  • Cytat od Smakosh: „Zrób se stado kóz i go zawstydź ” Wyplulem kawe na stol .. Tylko nie przyodziewac w gumiaki, bo to sie moze zle skonczyc. . . Dobrze ze lataja jeszcze chlopaki bo juz malo co zostalo z tych mniejszych kaskow Graty wlociku i pladruj dalej Pozdro !

  • No mialem pisac.. od 1% dooo nieskonczonosci na to wychodzi

  • Cytat od Kaktus Mówi PA PA: „Z tej, że okazji gdyż na uni dzieje się coraz to mniej postanowiłem stworzyć Mini ST Uni ” A co robiles ciekawego ze kiedys tak duzo sie dzialo procz klepania bunkra?

  • Nie rozumiem Was.. Nikt sie nie modli nie rzuca zaklec qrde .. watafak?:D Gratulancje wlocichu

  • Prędkość flot x2???

    gotYaaa - - DiD Mensa

    Post

    Dalej nierozumiecie tego podejscia... xD i za malo dystansu... xDD

  • Prędkość flot x2???

    gotYaaa - - DiD Mensa

    Post

    Kaktus co Ty masz do tego?:D

  • Eno enoo... Pany... Wkoncu cos sie dzieje, bo na kazdym uni sie kloca a u nas straszna zmula Fajny wlocik. Taki legancki bym rzekl graty

  • Prędkość flot x2???

    gotYaaa - - DiD Mensa

    Post

    Cytat od NowyLolek: „A to wybacz. Albo ironia spływa po mnie niczym woda po kaczce, albo bardzo dobrze udajesz idiotę ” Nie wiesz, ze glupota swiadczy o inteligencji ? Dobrze, ze wkoncu zalapales uff .. No trudno, bo jednak mialem jakis plomyk nadziei , ze cos z tego bedzie aleee glupi jaa do fuzji to mnie tu juz nie bedzie napewno i myslalem, ze moi admiralowie pomkna przez niezbadane dotychczas zakatki galaktyki ze swoja flota recyklerow auuuu ... Pozdro

  • Prędkość flot x2???

    gotYaaa - - DiD Mensa

    Post

    Nie rozumiem po co siejesz zamet Przeciez i tak wiem, ze to by nie przeszlo Chcialem tylko zeby moje trampki sunely przez gale niczym USS Enterprise! No i dzieki za rozwiniecie tematu predkosci flot, bo pewnie nikt kto gra dluzej flota tego nie wie ... ehh

  • Prędkość flot x2???

    gotYaaa - - DiD Mensa

    Post

    Narazie same asy przestworzy pisza i Ci co najwiecej w symulatorze wylatali ... na PS-ie

  • Prędkość flot x2???

    gotYaaa - - DiD Mensa

    Post

    Pz z obrony spoko.. Niepotrzebne ale predkosc floty x 2? Nawet ekspy (ktorych nie puszczam) beda szybciej wracaly

  • Prędkość flot x2???

    gotYaaa - - DiD Mensa

    Post

    Cytat od NowyLolek: „Część ludzi specjalnie wybrało x1. Jak chcesz x2, to czekaj na fuzję i licz, że dostaniesz do wyboru x1 i x2 ” a Ty to kto? qmpel tego z kilku miliardowym bunkrem co glosowal na nie na pz z obrony ?:D

  • Prędkość flot x2???

    gotYaaa - - DiD Mensa

    Post

    @Anakinek nie obserwuj tylko pisaj .. napewno jestes za

  • Prędkość flot x2???

    gotYaaa - - DiD Mensa

    Post

    A co Wy na to zeby zrobic ankiete na zwiekszenie predkosci flot z x1 do x2 chociaz... ??