Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Last Samurai: „Ale Ty Panie Zdobywca mowisz o tych 3 sekundach w akcji rakietowej? :)to troche sie po uczyc praktyk, bo da sie chociazby uciec w 1 sek, jezeli nie jestes spamowany sondami Czysto praktycznie apeluje o ugryzenie sie w jezyk. Graczy SDRR powiadasz? a ktorych lotnikow spakowales, nie liczacc farmingow? ps.Ja w marzeniach spakowalem wielu ” Wszystkie RW są wrzucone w dziale ST jak chcesz to sobie poczytaj ja nie mam zamiaru się przechwalać ale kilku było i to nie w marzeniac…

  • Cytat od Last Samurai: „Panie Zdobywca, wieej szacunku dla ludzi, ktorzy pokazali jak grac flota, na przestrzeni dekady mial Pan starc troche,wiele,ale nie oszukujmy sie akcji jak porownywac, to NoName ma w swojej karierze takie,ze moze mu kazdy zazdroscic, dlatego naturalne bylo go sprowadzenie do SDRR, ktore de faccto troche jest zapomniane, ale SDRR szanuje przeciwnikow, niestety nie zotanie juz odnowione,ale byly tu takie niki,ze bys panie Zdobywca teraz myl nogi w wiaderku,takze trocche sza…

  • Dead

    ZDOBYWCA1 - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od Zbawiciel: „Cytat od nowynick: „Cytat od Zbawiciel: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Sam chciałbym wiedzieć, kto przetopił to konto, każdy gra jak gra lecz wielka szkoda budowania konta aby jakiś ktoś kto śmie się nazywać graczem idzie na łatwiznę i robi takie coś, eh jakie to wszystko jest śmieszne... ” a Wy tak nie robicie ?? ” Nie mierz innych swoją miarą ” nie wygram z Tobą. Pokonasz mnie swoją bronią.... Głupotą ” oj tam, oj tam pokonasz każdego co widać po wpisach

  • Dead

    ZDOBYWCA1 - - DiD Nekkar

    Post

    Sam chciałbym wiedzieć, kto przetopił to konto, każdy gra jak gra lecz wielka szkoda budowania konta aby jakiś ktoś kto śmie się nazywać graczem idzie na łatwiznę i robi takie coś, eh jakie to wszystko jest śmieszne...

  • Graty, cały czas imponujesz mi ilością GSów, szacun!!! Obrońcy SzO!

  • no i pięknie Ci to Jumas wyszło, 100kk LM robi wrażenie... tylko nie wiem czy dobrze zrobiłeś bo Obrońca może chciał spokoju i teraz jak pro fighter @NoName będzie Ci spamował podgląd - musimy Jumek sprzedać floty u handlarza, ludzie chcą spokoju i takie latanie po ponad 2 miliardy surki jest bezsensu Obrońcy życzę SzO! dobre eko jest, dok trochę odda to za chwile będzie jak nówka nie śmigana!!!

  • Cytat od Selene: „Skoro Zbawiciel dał Ci minusa to musisz być w porządku, graty ” hehe, nawet gościa nie znam, a minus od kogoś kogo się nie zna to jest jak plus pozdrawiam

  • kurcze, 10 minut się zastanawiałem czy lecieć, gdyż być może Obrońcy też chcieli mieć spokój jak @NoName i teraz będę miał zaspamowany podgląd <--- zaryzykowałem, chyba muszę zezłomować swoją flotę bo to nie na moje nerwy pozdrawiam normalnych graczy a zezłomowanym życzę SzO! youtube.com/watch?v=EyX74fxa5f8 ST#222 Dnia 30-12-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Krążownik 30.000 ______________________________________…

  • Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „co ty wiesz o lataniu jedynymi tutaj flotowcami kotrzy umieja latac i maja troche umiejetnosci to lajt i mroczny ” jasne że nic nie wiem, masz racje tu się z Tobą zgodzę!już boli coraz bardziej co? chciałeś przycwaniakować a wyszło jak wyszło... stwierdzam że potrafisz tylko gadać i nic więcej także rób dalej swoje, mam nadzieje że nie rzucasz słów na wiatr i się przeprowadzisz w moje układy, nie śmiał bym Cię nazywać mitomanem i wierzę że…

  • Cytat od NoName: „zerknij na opis ktory sam dales 1339.74% ciąg dalszy dramy czy to nie prowokacja ? rob co chcesz ja bede robil co ja uznam za sluszne szczycisz sie ze konto gornicze nie stara sie zlomowac floty 400kkk i tak w kolo to powtarzasz i powtarzasz no niemozliwe, niesamowite koniec tematu ? czy dalej mam przypominac i sie powtarzac ? ” ja się nie szczycę, to Ty strasznie miałeś się odgryźć a jedyne co potrafisz to tylko spamować i pisać bzdury na forum że niby co?? mam Ci pozwalać na …

  • Cytat od NoName: „taki wygadany , taki odwazny z tak duza flota a potrzebowal pomocy sojusznikow i suportu to napewno jest bardzo dobre dla ciebie wizerunkowo ” Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „sami oceńcie czy ten gracz ma zdrowo pod kopułą był taki gracz na uni68 nie wiem czy dalej gra ale podobnie się zachowywał, niestety dla niego całkowicie stracił w oczach graczy poprzez gówniarskie zachowanie czyli działamy dalej z 32 letnim dzieciakiem Noname …

  • Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „sami oceńcie czy ten gracz ma zdrowo pod kopułą był taki gracz na uni68 nie wiem czy dalej gra ale podobnie się zachowywał, niestety dla niego całkowicie stracił w oczach graczy poprzez gówniarskie zachowanie czyli działamy dalej z 32 letnim dzieciakiem Noname mnie złomuje od kilku dni ” widocznie cie bardziej zabolalo niz myslalem z tej bezradnosci poleciales do suportu ze sapmuje ci rakietami w puste planety i kto tu jak dziecko sie zachowuje "bo pojde do…

  • sami oceńcie czy ten gracz ma zdrowo pod kopułą był taki gracz na uni68 nie wiem czy dalej gra ale podobnie się zachowywał, niestety dla niego całkowicie stracił w oczach graczy poprzez gówniarskie zachowanie czyli działamy dalej z 32 letnim dzieciakiem Noname mnie złomuje od kilku dni

  • Pewnie w normalnych warunkach miał bym w nosie te 43 Gwiazdki lecz wiadomo dlaczego to nie są normalne warunki dla mnie, oczywiście do tego były jeszcze loty satelitobójcze kompletnie mnie takie loty nie bawią, gdyż są bezzarobkowe, niestety ten gracz ma jakieś bardzo wysokie mniemanie o sobie wyzwał mnie na takowe latanie więc przyjmuje wyzwanie i bawimy się dalej... pozdrowienia dla normalnych graczy! z dedykacją dla noname youtube.com/watch?v=glKDhBuoRUs Dnia 29-12-2020 następujące floty spot…

  • Cytat od NoName: „co ty wiesz o lataniu jedynymi tutaj flotowcami kotrzy umieja latac i maja troche umiejetnosci to lajt i mroczny ” jasne że nic nie wiem, masz racje tu się z Tobą zgodzę! już boli coraz bardziej co? chciałeś przycwaniakować a wyszło jak wyszło... stwierdzam że potrafisz tylko gadać i nic więcej także rób dalej swoje, mam nadzieje że nie rzucasz słów na wiatr i się przeprowadzisz w moje układy, nie śmiał bym Cię nazywać mitomanem i wierzę że to zrobisz

  • Cytat od NoName: „nie prawie tylko pierwsze 60k pc pozwolilem mu wleciec liczac ze jak go slownie sprowokuje posle wiecej i tak se latalem GS planeta-mon chyba nie zapomniales ze falanga mona nie strzelisz a zawruconej stacji nie widac na fali nie mylilem sie dal sie sprowkowac wiec jest glupi ze poslal 50k pc na aktywnego gracza moze myslal ze jak wlecial raz to drugi raz tez sie uda dziwnym trafem przestal juz latac jak aktywny jestem czyzby nauczyl sie czegos nowego w ogame co do nic nie robi…

  • Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „mam 32 lata na karku dzieci rodzine nie mam zamiaru budowac floty jak kiedys i zyc w OG pod nia tylko mi nie mow ze flota czasu nie wymaga co do krzywych akcji no taki sobie taktyke na uni obralem i mam zamiar sie tego trzymac ostrzgalem ze proby farmingu moich planet skoncza sie w ten sposob ze bede dreczyl agresora jak mi na zgode zasponsorujesz jakas kopalnie to ci odpuszcze z mojego bunkra masz troche surki wiec zasponsorujesz zle slow…

  • Cytat od NoName: „mam 32 lata na karku dzieci rodzine nie mam zamiaru budowac floty jak kiedys i zyc w OG pod nia tylko mi nie mow ze flota czasu nie wymaga co do krzywych akcji no taki sobie taktyke na uni obralem i mam zamiar sie tego trzymac ostrzgalem ze proby farmingu moich planet skoncza sie w ten sposob ze bede dreczyl agresora jak mi na zgode zasponsorujesz jakas kopalnie to ci odpuszcze z mojego bunkra masz troche surki wiec zasponsorujesz zle slowo , bardziej oddasz ” ja zamierzam na T…

  • taka mała odskocznia od gracza @NoName którego pozdrawiam, weź chłopie zacznij robić flotę i pokaż co potrafisz a nie zachowuj się jak dzieciak spamując podgląd bo to tylko zwiększa chęć rozwalenia Ci całkowicie konta, graczowi @bunia40U życzę aby trafił kiedyś do Sojuszu na który może liczyć w krzywych akcjach robionych przez innych graczy, wtedy może dowie się po co jest Sojusz życzęcałej społeczność Szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy od feralnego 2020!!! Graczowi Pedro życzę SzO! zalogo…

  • czasami opłaca się skanować idlaków, graty!