Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    26AA6D1GI_wexwaxh.gif Cytat od Rising: „:) A różnie i podłużnie, po wielu latach abstynencji wróciłem poklikać w stateczki, od tygodnia klikam na Eridanusie A widziałam Twojego nicka jak przelatywał przez kanały. Nałóg to nałóg nie ma co walczyć A Ty widzę, że nadal pełnisz swoją funkcję Ja tak standardowo, taki relaksik po pracy ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Rising: „/me smyra `marcik z rana /me odsmyrowywuje Rising Co tam u Ciebie łobuzie ? ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Młody: „Pamietasz mnie :D? Pamietam ” Cytat od kwachu: „Hej Helloszka Pika pika? Ano pika Co ja robię tu? Co Ty tutaj robiiiisz Lubisz słodkie kotki z internetów? Lubię Dlaczego koty to koty z wyjątkowym charakterem? Mam dwa psy więc nie do mnie to pytanie /me podaje cytrynę `marcik Ej fajną masz sygnę ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Gootek: „Hej ho Hello Hej Gdyby szczęście miało formę, według Ciebie jakby wyglądało ? Nie wiem nie zastanawiałam się nad tym nigdy...może formę serduszka ? Kiedy ostatnio wypoczęłaś tak bardzo, że aż zatęskniłaś za obowiązkami i pracą ? Jeszcze nigdy tak nie wypoczęłam żebym zatęskniła za pracą Skąd czerpiesz siłę na tyle pracy jaką wykonujesz ? Staram się w wolnym czasie nie myśleć o pracy żeby się zresetować. Długie spacery czy siedzenie z bliską osobą przy kominku ? To zależy...są d…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ^Quark^: „Cytat od marcik: „nie nie nie tylko się wyleczę do końca i można atakować Żory ok 3mam za słowo tylko trzeba mieć Marcikowego FB daj Twojego to Cię zaproszę poszło na priv ok ” ” Cytat od kwachu: „Cytrynki o/ Kwasiorki Kiedy nauczysz się tańczyć? Nigdy Chodzisz dalej na zumbe? Już nie Co jest takiego dobrego w marcepanie? To coś czego nie ma inny słodyczek :) Czekasz na wiosnę? Na lato już :D Co dzisiaj jadłaś na obiad? Kurczaka, ziemniaki i sałatkę /me rzuca cytrynę na papa o…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ^Quark^: „Cytat od marcik: „Cytat od ^Quark^: „z chęcią tylko trzeba jakoś transport ogarnąć i czas znaleźć bo z tym ciężko busiki śmgają co pół godz. ale ale czyżbym zauważyła, że się migasz ? :fgrin: tylko trzeba mieć Marcikowego FB daj Twojego to Cię zaproszę no ale fakt, trzeba częściej wpadać tu a fakt trzeba koniecznie częściej ” ” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ^Quark^: „to możesz kiedy wpaść na piwo No mogę, Ty do Żor też możesz Cytat od marcik: „ normalnie to społeczeństwo coraz to bardziej leniwe, jak można nie chcieć aktualnych fotek Marcika chyba będę musiał częściej tu zaglądać niż raz na 2-3lata No wiesz co chwilka nowe twarze to kto by tam starego marcika chciał oglądać po drugie na FB mam tyle aktualnych fot, że po co jeszcze tutaj zaśmiecać :fsmile: Ale częściej zaglądać musisz Przypadkiem natrafiłem na reklamę ogame, to sobie pomyśl…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ^Quark^: „Cytat od marcik: „Cytat od ^Quark^: „kogo moje piękne oczy tu widzą :XP:” Kogo? No kogo ? ]:-D” sąsiadkę zza miedzy ... hehe ano zza miedzy no chyba że już nie sąsiadka calusieńki czas sąsiadka... no chyba, że Ty coś ten tego ? PS czy mi się wydaje czy ta galeria dawno odświeżana nie była fakt troszkę bardzo przestarzała się zrobiła... ale nikt nie chce to nie odświeżam A cóż to się stanęło, że zawitałeś na stare śmieci ? ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ^Quark^: „kogo moje piękne oczy tu widzą :XP:” Kogo? No kogo ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Gootek: „Hej ho Hello hej Czy chciałabyś się przeprowadzić do innej miejscowości ? Tak Wstając każdego dnia zastanawiasz się nad swoim życiem nad tym co osiągnęłaś, jakim Jesteś dobrym człowiekiem ? Nie Jesteś zadowolona z tak obranego biegu wydarzeń w swoim życiu ? Tak ale też trochę mam nadzieję zmienić. Co Cię zazwyczaj uspokaja ? Rozmowa, sen relaks Wierzysz we wróżby ? Tak /me ciao Pa ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Indestructible: „mar-cik! Ty-gry-sią-tko buuuu - w marcu będzie? A ma być? Ostatnio widziałam taki ładny obrazek z rudą panią karmiącą lisa - od razu przypasował mi do Twojej obecnej sygny, ale gdzieś go zgubiłam. Jak byś znalazła, (niekoniecznie rudą) panią karmiącą tygrysa albo smoka to będę bardziej ja Jak bardzo marcik nie lubi zimy i jak bardzo czeka już na lato? :3 Tak bardzo, że bardziej się nie da... marciki są ciepłolubne i zimą zamarzają na samą myśl, że na podwórku jest zima.…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „Dobra Cytryna. Kwaśna Co tam słychać? Zależy gdzie ucho przyłożyć Dlaczego cytryna to najlepszy cytrus? No nie wiem czy najlepszy Nauczyłaś się tańczyć od ostatniej mojej wizyty tu czy mam się brać za obiecaną robotę? Zapomnij Gdzieś ty była kiedy kwacha nikt nie bronił na ircowych elswordach? Kiedy ? Ostatnio obejrzany film? Ostatnio to zasypiam na każdym /me może wróci może nie bo się czuje zaniedbany :C A jak się to objawia ??( ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Indestructible: „Marciku, wpadam z wizytą po długiej nieobecności! Witam Cie tygrysku i uściskowywuję Czemu taki szary, smutniawy z upadłym aniołem komplecik? Bo w moim serduszku i głowie taki czas nastał niestety... Czy jakieś postanowienia noworoczne były? A jakoś o tych noworocznych zapominam po nowym roku więc w tym roku sobie nie postanawiałam nic. Myślisz, ze wyznaczanie sobie celów jest dobra, a nawet potrzebne? Oczywiście, że tak, trzeba sobie wyznaczyć jakieś cele mieć do czego…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Rosska: „Coś tam sobie zrobiłam, ale chyba średnio mi się podoba Jeśli to co masz to Twoja robota mi się podoba bardzo Bardzo już jesteś zmęczona świętami? Zmęczona może nie ale te święta i pewnie każde następne nie będą już wesołe... bardzo smutny czas to dla mnie i mojej rodziny ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Rosska: „Znasz może kogoś kto mógłby mi zrobić jakiś ładny avek i sygnę? :D” Wiesz kiedyś się w to bawiłam troszkę ale wiem, że Madzia ładne sygny robi. Jak mi się jeszcze ktoś przypomni to dopiszę

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Gootek: „Hej hej O czym marzyłaś jak byłaś mała ? O tym żeby iść do szkoły Najzabawniejszy tekst, jaki usłyszałaś od faceta ? Nie nadaje się do wiadomości publicznej Sposób na dobry poranek ? Nie miewam dobrych poranków bo nie lubię wstawać o poranku. Co najbardziej Cie relaksuje ? Ostatnio relaksuje mnie pobyt w SPA Najczęściej ciesze się z ... ? Wszystkiego co sprawia mi radość /me Spokojnej nocy thx ” chubbycon_wrpsxww.gif Cytat od Rosska: „Przeczytałaś kiedyś książkę, do której cały…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    GINGER1GI_whqrhsh.GIF Cytat od Shax: „Powiedz mi, jak Ty to robisz, że jesteś taka sławna ? Ależ to szumnie zabrzmiało siedzę na IRCu to trochę ludzi znam, czasami ktoś tu zajrzy zostawi pytanie ot i cała filozofia Masz więcej wyświetleń tego tematu niż niektóre filmy na jutubie To pewnie jakieś ciekawskie duszyczki zaglądają ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    ANGEL1GIF_whaqxer.GIF Cytat od Shax: „ Teamowe balety ? Nie Skąd Ty bierzesz te gify ? :o Ja nie biorę gifów, to one biorą mnie ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    118AA61GI_whapexs.GIF Cytat od Shax: „Wyjeżdżasz gdzieś na święta ? Nie,na Święta zostaję w domu ale na Sylwestra wyjeżdżam Od kiedy masz wolne ? W wigilię idę jeszcze do pracy później wolne aż do 7 stycznia Plany sylwestrowe ? Wyjeżdżam do Niemiec. Nudzi Cię przedświąteczna gorączka ? Nudzi ? raczej do nudnych bym jej nie zaliczyła ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Cytat od marcik: „A w czym mogę wybierać ?” Nagród jest wiele No to proszę mi wymienić Ulubiony energetyk ? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/it/d/da/Rockstar_energy_drink.jpg Pijesz wgl to badziewie czy wolisz kawę ? Wolę kawę ale piję czasami to badziewie. Bez czego nie możesz obejść się na co dzień ? Bez komputera. ” Cytat od Gootek: „Hej ho Hej Czy da się w dzisiejszych czasach żyć bez internetu ? Nie wiem nie próbowałam i nie chcę próbować. Co lubisz robić w wolne zimowe…