Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 55.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratulacje i dobrze widzieć lotnika w swojej dyscyplinie Pan(i) Priczard coś nie ma szczęścia w ostatnich dniach

  • Cytat od KrecikMax: „No niestety muszę Cię zmartwić nie ja jestem Lordem w tej grze jest tutaj tylu Lordów , że musisz szukać dalej a i przepraszam , że przegapiłem Twoje pytanie jakoś ostatnio nie mam weny do wchodzenia na forum bo nie ma zbyt obfitej lektury która by wymagała moich wpisów , mój czas jest cenny nie marnuję go na nic nie znaczące tematy.Chciałem też publicznie Ci podziękować za zainteresowanie moją osobą rozumiem , że w razie gdybym potrzebował pomocy w grze mogę Cię do buddy za…

  • Jak pisałem, tak też się stało. Uruchamiaj kolejne stocznie

  • Cichy zabójca z Ciebie Gratulacje!

  • Gratulacje Meg! Można się od Ciebie uczyć motywacji do działania

  • Jest i @KrecikMax Martwiłem się, że nie uhonorujesz tego ST swoim komentarzem W innym temacie zadałem Ci pytanie, które mogłeś przegapić, to tutaj powtórzę: Cytat od Czachor: „P.S. @KrecikMax, przyznam, że jak przeglądam ST, to liczę, że znajdę Twój komentarz, bo to zawsze dodaje takiej pikanterii, pierwiastek niepewności, co do okoliczności danego wydarzenia wink.png Uważam, że Twoja opinia powinna być obowiązkowym punktem do każdego zgłoszonego ST, zanim trafi publicznie na forum! Czy to Ty je…

  • To przy tych mega wykręconych ST, ja przychodzę z moim, żeby pokazać Wam, że jeszcze trochę musicie poćwiczyć Obrońca zalogował 30min po ataku i wysłał resztki floty na moją planetę. SzO. Pozdrawiam sojusz NEMEZIS, w którym byłem od samego początku i mój aktualny - DELETE (bardzo zgrana i fajnie współpracująca ekipa ). Dnia 09-04-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Czachor [DELETE] ________________________________________________ Bombowiec 2.000 Niszczyciel 700 Reaper 4.000 ____…

  • Xiveris, gratuluję trafienia Przy okazji świetny sposób, żeby zamienić sondy w kryształ i jeszcze doliczyć to do S&D ^^. Niepotrzebnie je co jakiś czas rozbijam o sąsiadów. P.S. @KrecikMax, przyznam, że jak przeglądam ST, to liczę, że znajdę Twój komentarz, bo to zawsze dodaje takiej pikanterii, pierwiastek niepewności, co do okoliczności danego wydarzenia Uważam, że Twoja opinia powinna być obowiązkowym punktem do każdego zgłoszonego ST, zanim trafi publicznie na forum! Czy to Ty jesteś Lord II…

  • Kruchy, gratulacje meeega zysku! Jak Ty to robisz? Jesz coś, pijesz, czy tylko skanujesz?

  • Dzięki za pozdrowienia Widać, że solidnie pracujesz na wyniki, gratulacje. @KrecikMax, nie mam nic wspólnego z tym atakiem, ale liczę, że w następnych jakiś udział już będę miał

  • No Kruchy, trzymasz poziom. Przy obecnym stopniu rozwoju konta i taktyce jaką masz, to chyba tylko @panpiwek1234 może z Tobą konkurować, dla reszty z nas jesteście poza zasięgiem.

  • Sprzedam statki za deuter

    Czachor - - Handel Kalyke

    Post

    Nie doczytałem do końca i pomyślałem, że te liczby to ilość statków jakie masz do zaoferowania

  • Pytanko o gracza z dawnego uni 1

    Czachor - - DiD U68

    Post

    Może lekki offtop, ale ja pamiętam, że był tam kozacki sojusz Eridanus (albo podobnie), do którego zgłaszali się ludzie jak mieli problemy z jakimiś graczami i.... za jakiś czas steki lądowały na forum

  • Głęboka przestrzeń! KONKURS

    Czachor - - DiD Kalyke

    Post

    @Adam525, wydawało mi się, że jesteś przykładem sumiennego gracza z zasadami. Napisz nam co Ci wlepili

  • Obecnie, gdy ekspedycje są mocno eksploatowane, przydałaby się możliwość uproszczenia opisów, które pojawiają się w raportach wynikowych. Nie wiem jak inni, ale dla mnie przedzieranie się przez kilkadziesiąt długich opisów o różnych anomaliach, odważnych pilotach, awariach czy zdjęciach supernowej, w celu znalezienia informacji, która mnie interesuje, jest męczące. Może w ustawieniach dałoby się dodać możliwość zaznaczenia "raporty uproszczone" w których były by informacje: 1. Pusto 2. Metal/Kry…

  • Podwojenie floty.

    Czachor - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Kasia321: „Witaj Czachor, dziękuję za zgłoszenie. Według wstępnych obliczeń przybyło Panu: XXX Aby podane wartości zostały usunięte z konta, muszą się fizycznie znajdować na księżycu/planecie i nie można wykonywać żadnych działań na owym obiekcie. Proszę podać przykładowe terminy na które możemy się umówić. Wolałabym uniknąć nakładania prewencyjnych blokad. Z poważaniem, Kasia321 ” Szybko, konkretnie, bez problemów

  • Podwojenie floty.

    Czachor - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Renegat: „Typowy błąd i po co tyle alarmu ?? ” Mi się wcześniej nie przytrafił, ani na bardzo starych wersjach gry, ani na tych niepełnosprawnych od 7 w górę. Jeżeli typowy, to rozumiem, że coś takiego miałeś? Co zrobiłeś z tą flotą?

  • Podwojenie floty.

    Czachor - - Błędy w grze

    Post

    Cześć, przedziwna sytuacja. Teleportowałem część floty pomiędzy dwoma księżycami. W momencie teleportu wylogowało mnie z konta. Po ponownym zalogowaniu okazało się, że statki zostały przeniesione, ale się podwoiły.Dotyczy to chyba wszystkich, które były przenoszone. Czy ktoś z Was miał coś podobnego? Mi się zdarzyło pierwszy raz od kiedy gram. Wysłałem ticket do supportu ze screenem, tylko nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić, póki nie odpowiedzą.

  • Próbowałeś z wyłączonymi wszystkimi dodatkami? Ja na Chrome nie zauważyłem takiego problemu, przeciwnie przy zleceniu produkcji np. 1k LM dodaje normalnie po jednej sztuce i w każdej chwili mogę tę część zlecenia gdzieś wysłać.

  • To ja może doprecyzuję te odpowiedzi, bazując na własnych doświadczeniach i znalezionych, oficjalnych informacjach odnośnie handlarza z expów. 1. Jeżeli już posiadasz wykupionego handlarza jakiegoś typu, to znaleziony będzie zawsze tego samego. Jeżeli nie posiadasz, to zostanie jakiś wylosowany. 2. Znaleziony handlarz, w przeciwieństwie do tego kupowanego, nigdy nie obniży Ci przeliczników. Może zostawić Ci takie, jakie miałeś albo zaproponować lepsze.