Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 527.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przywrocony do pionu

  • Przywrocony do pionu

  • Cytat od Montezuma: „ ” Cytat od Terry: „Fajny procent, dobry zysk, gratulacje za topke. Teraz do tych panow co tak bardzo placza nad ufs, pograjcie jeszcze troche az do laczenia z Q zobaczymy ktory z was pierwszy zrobi fsa, zreszta nie bedzie to mialo zadnego znaczenia moony wam pospadaja nawet jak bedziecie 24h na koncie, wiec zamiast tak bardzo kozaczyc i wyzywac innych od ufs pomyscie kim bedziecie po laczeniu. ” terry, straszysz? wszystko do zweryfikowania... bylebym padł z ręki porządnego …

  • nie wiem, od czego zacząć.... mam totoalnie mieszane uczucia co do tego starcia.... Jakby nie było, Monte zawsze grał pod banderą KNR, strasznie go lubię... flotkę w jakiejś części postawił dzieki OLDom i Smerfom, poświęcił sporo czasu, nocek, obserwacji.... zgasł mu zapał niestety, chyba zbyt szybko, bo swiadomość najczarniejszego scenariusza powinna mu towarzyszyc... co do lotu : zdjęcie urlopu, gdzie juz byłeś Radku idlakiem, skany i cynk z "jakiegoś konta" ( mam wrażenie, że nie tylko monte …

  • ...Po dość długiej nieobecności, jednak wszystko po staremu, pod kontrolą.... ...Przywracamy Do Pionu... Dnia 04-08-2019 11:44:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Krążownik 514.634 Okręt wojenny 346.801 Pancernik 460.309 _________________________________________ Obrońca Caro ________________________________________________ Mały transporter 146.839 Duży transporter 40.000 Lekki myśliwiec 988.040 Ciężki myśliwiec 147 Kr…

  • ...troszke wolnego pozwoliło na chwile zabawy... Dla KNR Dnia 21-07-2019 19:15:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1 Niszczyciel 57.798 Mały transporter 298.566 Lekki myśliwiec 4.859.139 Krążownik 533.260 Okręt wojenny 346.916 Pancernik 459.863 _________________________________________ Obrońca es67 [GoSciE] ________________________________________________ Mały transporter 92 Duży transporter 27.103 Lek…

  • Przywracamy Do Pionu Dla KNR Dnia 15-07-2019 01:30:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Mały transporter 330.670 Krążownik 537.734 Pancernik 427.526 _________________________________________ Agresor Dobrygracz [KNR] ________________________________________________ Mały transporter 104.707 _________________________________________ Agresor ViZZioN [KNR] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 7…

  • Dla KNR Dnia 14-07-2019 16:33:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Pancernik 66.666 _________________________________________ Obrońca 007massive [BANKSTER] ________________________________________________ Mały transporter 4.066 Duży transporter 7.826 Lekki myśliwiec 116.185 Ciężki myśliwiec 241 Krążownik 1.329 Okręt wojenny 190 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 2.405 Sonda szpiegowska 312 Bombowiec 26 Niszczyciel 38 Gwia…

  • Banda hipokrytów sie wypowiada, którzy sami chcieli chairego w reckach ogladac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz , jak złapany we własne sidła, to źle ? nic tylko nauczka, przywrócenie do pionu, nie umie grac, zawsze był mi zadrą w oku, za chamstwo, dwulicowosc, proby zrobienia MNIE i moich sojuszników w podobny sposób, razem z Krystianem - tym z OLDÓW !! nadażyła sie okazja, dzieki Abs Bartłomieju, Kamilu, Krzysiu - PRZEOGROMNE DZIEKI !!!!!

  • Kocham Laresa

  • modne te latanie krazkami.... wybacz złomuś, prowadzilem auto... nie moglem zachowac sie inaczej, a baaardzo chcialem...

  • pushuj sie, pushuj..... Ty mozesz

  • El Marek [KNR] vs. Posejdon [BANKSTER] ~ 1445.7% na otarcie lez.... Dnia 22-06-2019 17:44:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Posejdon [BANKSTER] ________________________________________________ Mały transporter 45.543 Okręt wojenny 445 Sonda szpiegowska 1.144 Satelita słoneczny 1.432 Wyrzutnia rakiet 11.138 Lekkie działo laserowe 557 Ciężkie działo la…

  • Dex jesteś Wielki

    souris - - DiD Wezn

    Post

    dobrze blefujesz.... wyłaczam sie z tej dyskusji, o tym, kto jest lepszy i uczciwszy... jasne, że z dexem nie mam absolutnie szans.... wiesz czym jeszcze rózni sie EL Marek od Dexa ? El Marek gra dla ludzi....

  • Dex jesteś Wielki

    souris - - DiD Wezn

    Post

    dex jest najlepszy, zrobił najlepsze konto, był naszym niepobitym top 1... miał największą flotę, najlepsze eko, najwyzsze badania.... nie wydał ani złotówki ? nie zgodze sie, przenosiny szły za przenosianami, aż miło.... i tak szczerze mamy wszyscy rację.... duzo osiągnął - mało umiejąc....

  • Dex jesteś Wielki

    souris - - DiD Wezn

    Post

    a co chcesz wiedziec? nieznajomy.... Marek, jestem, drugi raz sie przedstawiam...

  • Dex jesteś Wielki

    souris - - DiD Wezn

    Post

    No w końcu mam chwilkę usiąść przed laptopem pogoda przepiękna, morze słone i zimne, dupeczki chodzą i szczują w niedziele spełniłem jedno ze swoich małych marzeń, grono najbliżych znajomych dumne wracając do sprawy, Zagubiony, cześć, Marek jestem taki chłopczyk, który popada w samozachwyt przy kazdej towrzyszacej ku temu okazji, tego u mnie nie zmienisz temat taki jak Twój tylko podnosi moje EGO, i tak juz mocno połechtane na agrumenty z Tobą nie wygram, nie umiem pisac, nigdy nie umiałem piekn…

  • Nie waszego, tylko mojego... I nie raz mi 4 pisał że czubek na niego lata... W końcu doleciał... Nic w tej kwestii nie poradzę ... Paliwo i tak trafi do mnie

  • Dex jesteś Wielki

    souris - - DiD Wezn

    Post

    Milo mi niezmiernie że jestem na tyle wartosciowy, iż poświęciłeś aż tyle czasu na analizę moje osoby... Dyskusja, oczywiście jestem na tak... Przeczytaj mój post w pożegnalnym temacie dexa, nie obraziłem go , wręcz przeciwnie , mam do niego wielki szacunek... Jednak w twoim temacie porownujesz dwie skrajności : Dexa do El Marka.... No nie oszukujmy się , to są dwie totalnie różne postaci... Odniose się do całego twojego posta, ale jak będę w domu, teraz plazuje nad polskim morzem, nie mogę link…

  • Oczywiscie że kontra miała wpływ na to starcie.... Ale pancki nie były dla tego starcia poświęcone.... Ot , czego się czepiam...